Diablo 3

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 5. 2012 20:44

Taky nechápu, o čem mluví :) A on očividně taky neví... Protože tu jen troluje :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 5. 2012 20:46

Takže tu nikdo nepsal, že se nedá připojit? Nikdo tu nepsal, že mu to občas vypadne a ztratí postup? Vše jsem si vymyslel?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 15. 5. 2012 20:50

Jiste , ze maji lidi problemy, protoze se snazi pripojit tolik lidi soumerne na BN , ze to blizzard podcenil , protoze zrejme nepočital , ze bude v prvni den tolik prodanych kopii !

a ty na to napises : SCobra a kde se ti lidé objevili? To všichni koupili digitální verzi? Pokud ano, tak by bylo fér to trochu omezit.


Co si z toho textu jako mam vzit? :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 5. 2012 20:50

Tak Tom očividně připojenej byl, Slash_Luke taky, takže se připojit dá, jen jsou přetížené servery, protože si hru koupilo o hodně víc lidí, než se připojovalo při stress testu... Tyhle potíže se daly celkem očekávat :)

A ano, radši si pár dní počkám, než všechno doladí, než aby měla hra SecuRom :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 15. 5. 2012 20:54

by meli omezit guest passy aspon , a ne nikomu nedam , mozna za mesic ,, jsemhrala asi dve hodiny a pak jsm udelala chybu a vypnula hru ,,
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 15. 5. 2012 20:56

s tim mas pravdu quest passy by meli zakazat, aspon na prvnich par dnu at neberou misto platicim
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 15. 5. 2012 21:02

S guest passy souhlasím.
Jinak s trochou štěstí se připojit dá (nevím, co přesně to ovlivňuje). Já byl zatím offline nejdéle cca 15 minut, pak se mi opět podařilo připojit.
Jen je sranda, že se mi až teď, po více než 4 hodinách začaly počítat achievementy, takže všechno, čeho jsem dosáhnul doteď, hra úplně ignoruje :) . Ještě štěstí, že jsou achievementy více méně k ničemu.
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 15. 5. 2012 21:03

Co tak píšou na fóru, tak momentálně nejedou servery v Americe, v Evropě ani v Asii. Někdo psal, že nejede ani Starcraft, nevím, co wowko. Střídají se různé errory - nejčastěji plné servery (37), výpadek battle netu (75) a špatný login.

Zatím poslední update od Blizzardu:

"We have a fix we're trying and as a result, you may see some improvements on being able to log in."

:)

PS: Dost lidí píše, že přišli v tom chaosu o postavu, takže zatím bych moc netrénoval.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 15. 5. 2012 21:04

:D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 5. 2012 21:29

Už jsem se konečně taky připojil :-) Až mi bude zase někdo vyprávět, jak je Diablo 3 moc barevný a málo temný, tak mu asi jednu natáhnu :D Ta atmosféra je fakt děsivá...

Nicméně přijde mi, že obtížnost byla o dost snížená proti betě - podstatně míň potvor jsem potkal. A nezmizel náhodou portál z HUD?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 15. 5. 2012 21:47

První hodinu, 2, možná i 3 hodiny bych chápal, přecijenom se tam najednou snaží připojit statisíce lidí, ale celej den?
To je fakt fail.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slash_luke 15. 5. 2012 22:21

SCobra: portál přibude na HUD až v rámci jednoho z prvních questů (nevím jak to bylo v betě, tu jsem nehrál), kdy se budeš poprvé potřebovat vrátit do Tristamu z větší dálky :)
Slash_luke
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 15. 5. 2012 22:30

Tak teď to už běželo hezky. Nevypadá to špatně. Zatím mi není moc jasné, co na tom všichni vidí, ale samozřejmě se rád nechám překvapit.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Ertefol 15. 5. 2012 23:30

Slash_luke píše:Jen je sranda, že se mi až teď, po více než 4 hodinách začaly počítat achievementy, takže všechno, čeho jsem dosáhnul doteď, hra úplně ignoruje :) . Ještě štěstí, že jsou achievementy více méně k ničemu.

Ha, tak aspoň nejsem sám, taky mi je to začalo počítat pozdě... :) Nicméně jsem teď hrál asi dvě hodiny, sejmul jsem Skeleton Kinga a už se jdu zase učit - zítra ráno zkouška... Neměl jsem to zapínat, neměl :(
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 16. 5. 2012 06:11

A jé tak to blbne, inu když stejnou sviňárnu udělá UBI tak lidi řvou (protože být neustále on line i v singlu je sviňárna) když Blizz tak to ještě omlouvaj... Já si Diablo III koupím(protože MAC) ale nesouhlasím s tím....
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků