Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 4. 2012 15:59

Tdjohn: Ale prosím tě, Killzone 1 jsem na PS3 hrál a naprosto v pohodě :roll:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 25. 4. 2012 16:14

Já myslel, že tu kompatibilitu odstranili, aby uštřili. Však dotovali každou konzoli 200 dolarama ...
Stejně jako 7 USB portů apod.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 4. 2012 16:38

N.Marko. Na té bez PS2 kompatibility? Zvláštní...

.soul, to byl jeden z důvodů, ale dnes je výrobní cena konzole tak nízká, že malý šváb z PS2 by se tam vešel. Jak ale píše SCobra, dnes už je to jedno.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 4. 2012 17:06

Ne, na 60G verzi, takže tvrdím, že eventuální znovu-vydání na Store by nic nemělo stát v cestě, protože šlo zrovna o jednu z těch her, co šlapali naprosto v pohodě.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 4. 2012 17:48

To jo, jen by bylo potřeba skoro do všech PS3 přidat HW :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 4. 2012 17:53

Twe, umíš číst? Kde jsi byl poslední dvě stránky? 60G verze prodávaná v EU nemá, opakuji NEMÁ hw emulaci a hádej na čem jsem to hrál?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 4. 2012 18:00

A jaký by to dávalo smysl? Máme PS3, která umí emulovat skoro všechno, ale vypnuli jsme to? :D

http://en.wikipedia.org/wiki/PlayStation_3:
"Like the South Korean and European models, the North American 80 GB (2007) model also excludes the PlayStation 2 "Emotion Engine" CPU chip.[69] However, it retains the "Graphics Synthesizer" GPU.[74] Due to the elimination of the "Emotion Engine", the level of compatibility was reduced.[69] The 40 GB, 80 GB (2008) and 160 GB models have two USB ports instead of the four USB ports on other models and do not include multiple flash card readers, SACD support,[75] or any backward compatibility with PlayStation 2 games.[69][76] This was due to the removal of "Graphics Synthesizer" GPU, which stripped the units of all PlayStation 2 based hardware.[77][78]"

Takže pokud jsi měl 4 USB porty, měl jsi PS2 HW uvnitř.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 4. 2012 18:21

"Kompatibilita
http://cs.wikipedia.org/wiki/Playstation_3

Všechny modely PS3 dokáží přehrát hry systému Playstation. Zpětná kompatibilita PS2 PS3 závisí především na jednotlivých modelech PS3. Dřívější americké a japonské modely vyráběné ke konci roku 2006, zvané "PLAYSTATION 3 60GB" (sériové číslo CECHAXX), mají emulaci PS2 titulu pomocí samotného zabudovaného PS2 hardwaru uvnitř samotné konzole PS3. Tímto způsobem emulace je možno přehrát 95% všech PS2 her. Dále se tyto modely přestaly vyrábět a na trh zavítal model "CECHCXX". Tento model byl prodáván celosvětově a emulace PS2 her probíhala přes zabudovaný software, systém už tedy neměl zabudovaný PS2 procesor. Tento způsob emulace dokázal přehrát už pouze 75% všech her PS2 a velice snižoval kvalitu her. V takovém případě je samotný systém Playstation 2 tedy lepší přehrávač pro hry PS2. Na jaře roku 2008 Sony ohlásilo konec výroby PS3 60GB a tak se i na podzim stalo. Začal se vyrábět nový model 80GB. Nový model kromě výrazného snížení počtu funkcí úplně ztratil funkci emulace PS2 her. Od té doby Playstation 3 už nedokáže přehrávat PS2 hry."

Taky wikipedia. A ano, měl jsem 4 USB a přesně podle citace jsem měl poměr fungujících/nefungujících/chybujících her. Neuč mne co mám doma.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 4. 2012 18:26

A seš si jistý, že je ta česká originál? Na té anglické ti to vysvětlují a kdybys to nechápal, tak jsem to kolem dvanácté psal i česky. Nevím, co jsi měl doma, ale jen to, co kdy Sony dělalo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 4. 2012 18:46

Osobně bych tedy radši věřil té anglické wiki :) Ale tak ono je to jedno, jestli to byl kus hardwaru nebo softwaru. Prostě už to tam není a tak je potřeba upravovat přímo hry.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 4. 2012 18:53

Ta česká není špatná. Píšou, že systém neměl PS2 procesor, což je pravda. Jen na té anglické to vysvětlí, aby to celé dávalo smysl. Závěr je z toho ale takový, že něco lze upravit a něco asi ne nebo špatně (= draze).
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 4. 2012 20:27

Zdá se mi to a nebo opravdu někdo po půl roce začne mluvit o opravě hry? Prý už voice chat bude skoro perfektní a input lag je také o dost lepší:
http://www.vg247.com/2012/04/26/battlef ... rters-dlc/

"“Input lag has been a really hard thing for us to fix, but in the Close Quarters expansion pack we’re actually fixing it,” he said." :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 4. 2012 03:21

Prosím tě, víš jak to bylo s minulým patchem - opravil jedny chyby, aktivoval jiné, které opravil v minulém patchi. DICE už není co bývalo.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 30. 4. 2012 18:55

Nový God of War s multiplayerem.
Pro mě zvláštní rozhodnutí...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SPY 30. 4. 2012 19:02

Tak kolujou o tom famy uz dost dlouho, tak jsem nic jinyho necekal.
SPY
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků