Série Crysis a vše okolo

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 4. 2012 20:53

Skvělá otevřená hratelnost na poměry FPS?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 4. 2012 21:02

Ktera FPS ji dnes nema?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 4. 2012 21:11

Crysis 1 jsem nehrál, jen Far cry. A Crysis 2 mi přišel úplně super. Proti těm běžným koridorům je to takové jiné a jednička mohla být ještě lepší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 24. 4. 2012 21:25

Lo!Zza > Mne bude stacit, kdyz to nebude zabugovany jak dvojka. At si odladej svoje chyby v AI v enginu a jsem happy.

Graficky jsem osobne spokojen.
Na konzole slibujou DX11 ... no dokud to neuvidim na vlastni oci za behu, tak to komentovat moc nebudu, ale myslim si o tom svoje.
Na PC je Cryengine 3 dneska stale spicka, jestli Crysis 2 z meho pohledu neco chybelo tak je to lepsi level design, kterej ve trojce vypada mnohem originalneji.

Tyhle serii tezce skodi, ze od ni kazdej polygon hunter automaticky ocekava grafiku co predbehne dobu o 10 let, co si zahraje tak maximalne 5 lidi na superpocitaci v CERNu a zbytek by se mohl divat na videa na youtube a spokojene si rikat, ze PC jsou 20 let za kozolema.
Dvojku dneska rozjedes ve FULL HD na plny jen na high end PC za 30k+. Kam az by sis tu grafiku jako pral posouvat?

C2 byla dobra hra, s novym PC planuju sjet celou serii na PC a trojka bude pro me jasna koupe, jen jeste nevim jestli za plnou nebo budu cekat na slevu.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 4. 2012 08:11

SPY: To je přesný :) Když vychází hry s "konzolovou" grafikou, tak lidi nadávaj, že konzole brzdí vývoj, ale když vyjde hra, která vytáhne z PC maximum, tak zase vzdychají, jak jim hra neběhá plynule a že je blbě optimalizovaná.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 25. 4. 2012 08:16

Obrázek

Obrázek

--

ja nejak porad nevim..co vic by nekteri od te hry chteli ... k cili porad vede vic jak jedna cesta ..coz se neda srovnat s vetsinou fps dneska ..kupodivu i ta cry2 je vic otevrena nez se jevi - oproti ostatnim hram... berete si vybaveni jake uznate za vhodne ..takze eliminace je opet ve vasi moci a nemusite cekat, jestli vam spolubojovnik neda nejakou überzbran, bez ktere nejde pokracovat.. pribeh to ma..grafiku taky... takze krom pozadavku na to, abych mohl prolezt cele mesto (coz je nesplnitelne)..mi tam nic nechybi...

..a crysis 1 ..pro me stale nejlepsi dil serie ..a nejlepsi akcni fps vubec :)

--

a jeste na tohle jsem cekal "Velkou výhodou luku je pak schopnost střílet i ze stealth módu"
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 4. 2012 09:19

SPY píše:Dvojku dneska rozjedes ve FULL HD na plny jen na high end PC za 30k+.

Ale houby.

Inex - k cili vede vic cest? Jo no, mas pravdu..bud si to obejdu zprava nebo zleva. :D Crysis1+2 byl koridor...sice trosku sirsi ale byl.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 25. 4. 2012 09:29

Lo!Zza > NA plny detaily potrebujes GTX 580 (soude dle recenze na PCT). Jestli to nehodlas jako portapro strkat do HTPC za 5k tak tech 30k se vsim vsudy vytahnes.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 4. 2012 09:40

Mam 560 a na High/Ultra s BF modem jsem mel FPS lehce nad 20. Problem je v tom, ze mam slabej procesor. Mit i5, tak ta hra jede jako z praku. Tu kartu jsem kupoval cca pred rokem za 5k.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 4. 2012 09:58

A máš zapnuté Ambient Oclussion a Antialiasing?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 4. 2012 10:06

Nevim co vsechno tam uz bylo, naposled jsem to hral pred pul rokem, ale ano, vim ze jsem to mel namaxovany.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 25. 4. 2012 11:49

Jo procesor ti zvedne FPS o vic jak 30% aby to jelo jak z praku bez propadu pod 30fps...
Budu se ridit spis grafy nez tvymi predtuchami.

To, ze C3 pojede na stejnym enginu taky automaticky neznamena, ze budou naroky stejny. Cim vic efektu tam nastrkaj tim narocnejsi to bude.
Podivej se na mody do her co udejaji na stejnym enginu za vylepseni, at uz vizualniho hlediska tak uz hlediska narocnosti na komponenty.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 4. 2012 11:57

Ver si cemu chces ty genie.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 25. 4. 2012 12:07

Crysis1/2 je dnes čo sa týka náročnosti na HW Mainstream.. vyzerá ale lepšie ako mainstream. Ale rozhodne to nie je nič, čo by sa nedalo hrať na GK za 3000Kč :) Časy s Crysis 1 a Geforce 88xx za 20K sú už preč :)
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 25. 4. 2012 12:41

Lo!...jit zprava nebo zleva..je lepsi, nez jit jen rovne v tube ..kdyz srovnam s ostatnima fps :) ..beru to co mi hra dava..i kdyz je to malo..je to porad vic nez nabizi konkurence ..takze si na to tady nemam proc stezovat :) ...a pokud to vemu doslova..v cry2 jde vlastne jit i ze zadu, kdyz chodis v podzemi :D coz jsem nejak nemel proc vyuzivat..
inexplicit
Rampage

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků