Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod beat 19. 4. 2012 18:54

Ty máš ale docela zvláštní vkus na hry :-)
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 4. 2012 19:14

Tak trojka pro mě byla zklamáním. Jednička vynikající a nic bych jí nevytknul. Dvojka byla na mě moc dlouhá, ale v plno věcech překonala jedničku. V souhrnu ale jedničku hodnotím lépe. U ní byl hlavně Jaffe a myslím, že by to mohlo být tím. Možná ne, ale každý díl je dost jiný hlavně tím, že na každém dělal někdo jiný. Pořád je trojka dobrá, ale to je tím, že ta série je jedna z nejlepších vůbec a i horší díl znamená velmi nadprůměrnou hru. Zase když si vemu Uncharted 2 (3) a GOW 3, tak mi přijde, že obě sázely na něco, co mě moc nezajímá.

GOS mě fakt moc nenadchl, ale hrál jsem 2, 3, Chains of Olympus a GOS za sebou, tak možná už mi GOS nemělo co nabídnout, ale Chains fakt dobrý.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 19. 4. 2012 20:15

si to hral za sebou? tak to se nedivim , ze si pak byl zklamanej . U tehle her si musis mezi dilama dat pauzu ..
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 4. 2012 19:20

To není možný. Člověk přijde domů, říká si, že si zahraje Gran Turismo... A ***** - maintenance...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 22. 4. 2012 20:02

Tomkalhotka píše:si to hral za sebou? tak to se nedivim , ze si pak byl zklamanej . U tehle her si musis mezi dilama dat pauzu ..

Zklamaný asi nebude to správné slovo. Čekal jsem od trojky víc. Příběh nenaplnil má očekávání po konci dvojky. Rozjezd parádní, ale tempo to neudrželo a rozuzlení bylo logické, ale pro mě nedostatečné. Hratelnostně to bylo vynikající, ale třeba takový Hádésův žebřík z jedničky by se mi tam líbil (něco na ten způsob). Mělo to zase jiné věci a možná by pauza pomohla. Dvojku jsem ale hrál asi půl roku, tak to mohlo jít i bez pauzy.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 22. 4. 2012 20:09

Mně se zas nelíbil rozjezd. Na začátku jsem měl chuť s tím seknout.
Naopak pro mě přišel konec velmi brzy. Chtěl jsem ještě hrát, ale už nebylo co :mrgreen:

Ale nehrál jsem jedničku ani dvojku(PS3 je můj první PS).
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 4. 2012 16:24

WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 4. 2012 17:35

Silent Hill už mám, ale Maxe Paynea si stáhnu a kousek zahraju. Asi mě to dlouho bavit nebude, ale proč ne? Stejně jsem hrál jen dvojku.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 4. 2012 19:56

Zase Sony. Najednou jde plno PS2 her na PS3? A nějaký komentář není? Proč nejdou diskové verze? Ten Max Payne už vypadá docela dobře. Lepší neřešit a jen hrát.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 4. 2012 20:32

Prece ti nedaj zdarma neco, co by mohli zpoplatnit. ;)
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 4. 2012 20:46

To mi až tak nevadí. Jenže oni řekli, že to nejde, tak to beru, že to nejde. Když řeknou, že to jde, ale jen u něčeho, tak s tím také problém nemám. Jen to ale hodit na store není moc slušné. Na PS2 hrách by vydělali asi dost. Možná si jen zjistili, že na nich vydělají i tak dost, protože ještě prodávají PS2. Každopádně je to s nima horší a horší.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 4. 2012 20:51

Vzdyt jsem to tehda rikal - proc by to pridavali i kdyby to slo? Lidi to hlasite chteli ale Sony to nezajimalo. Takhle tedka muzou potichu poustet PS2 hry na PSN a vydavat HD edice.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 4. 2012 20:54

Třeba já bych si nakoupil minimálně 30 her. I HD remaky bych potom nakoupil stejně. On dnes není problém nacpat PS2 do PS3 a mít tak tu kompatibilitu. Něco jako PS3 complete edition.

-- 24. 4. 2012 21:56 --

A jinak v dnešní době už nejsem blázen a ty jejich braky za tolik peněz nebudu kupovat. Ale třeba je hodně lidí, kteří budou kupovat NFS Most wanted za 300,- s PS2 grafikou.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 25. 4. 2012 08:01

tdjohn: Však je to pravda, že to nejde. Nativně to nejde - ty hry se musí alespoň lehce upravit, aby šly spustit na PS3.

A už to píšu podruhé a snad naposled - na PS2 hrách z PSN nevydělají téměř nic, v podstatě tam platí stejná situace jako u PS1 her. Dneska už ty hry zajímají jen pár pamětníků... Proto je taky ta cena tak vysoko.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 4. 2012 08:40

Mě ta cena přijde +- v pořádku. Za dobré kousky to je výhodná nabídka (v bazaru nebývají o moc levnější) a ty blbé kupovat stejně nemusíš.
Imho: na mé staré 60G PS3 šlapalo takových 70% her korektně. Zbytek buď s chybami nebo vůbec. Jestli tedy musí dělat úpravy, to záleží titul od titulu, ale statisticky vzato většinu věcí prostě okopčí a na net hodí image disku - práce žádná.

Každopádně pokud se někomu nelíbí cena, tak PS2 je za hubičku a her.se.na Aukru válí stovky.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků