Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 4. 2012 21:35

Na PS+ jsem si zdarma stáhnul Tomb Raider Underworld (tu hru jsem chtěl, ale furt nebyl čas), Trine 2 (což je kvalita ať si myslíš co chceš), NFS:Shift 2 (což mne zklamalo, ale je to zdarma, tak co). Tři velké hry zdarma, do toho první Silent Hill, Rezident Evil 1-2 a pár Minis. Za nic jsem neplatil. A to tu je ještě hafec věcí co mě prostě nezajímali. Twe jdi do pr*ele s tím tvým "je to na nic", nevidíš si do huby. Strašně miluju ty kecy "nechci nic zadarmo", přitom furt skučíš jak ti Sony nedalo tohle, tamto nebo ono a že to chceš nejlépe ihned. Trolling.

-- 17. 4. 2012 22:41 --

Btw: Co myslíš tím "kvalitní pozvání do hry"? Tobě nechodí requesty? No tak to jsi jediný na celém světě.

Crossgame chat nejde z HW hlediska. Jsem na mobilu tak to tu nebudu dlouze vysvětlovat, prosté mi věř. A než začneš něco žvatlat na téma "neschopná Sony", tak věz, že za tím je nedostatek paměti a distribuce dat v systému.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 4. 2012 21:42

Ty bys taky bral všechno. Je více pohledů. I Sega mě překvapil, jak vlastně viděl Vitu strašně optimisticky. A nedá se říct, že by neměl pravdu.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 4. 2012 21:43

tdjohn píše:Ty bys taky bral všechno. Je více pohledů. I Sega mě překvapil, jak vlastně viděl Vitu strašně optimisticky. A nedá se říct, že by neměl pravdu.

Blbost. Já všechno rozhodně neberu.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 4. 2012 21:45

Requesty má každá hra jinak a kolikrát ne moc dobře. Pár lidí mi tvrdilo, že to na Xboxu je daleko lépe vyřešené. Samozřejmě nevím (ale viděl jsem videa), ale snad tu někdo na něm hrál a může se do toho vložit.

Neříkám, že crossgame musí mít i Sony, ale že MS ho nabízí. Že Sony neumí ani navrhnout konzoli, je také docela divné po těch letech, ale je to věc jiná. Možná to má další výhody ta služba, tohle byl jen příklad.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 17. 4. 2012 21:46

jen tak mimochodem : ))) musim jenom dodat, ze ps+ vam nic zadarmo neplati .) mam takovy dojem , ze se to ps+ plati :D

-- 17. 4. 2012 22:47 --

tdjohn píše:Requesty má každá hra jinak a kolikrát ne moc dobře. Pár lidí mi tvrdilo, že to na Xboxu je daleko lépe vyřešené. Samozřejmě nevím (ale viděl jsem videa), ale snad tu někdo na něm hrál a může se do toho vložit.

Neříkám, že crossgame musí mít i Sony, ale že MS ho nabízí. Že Sony neumí ani navrhnout konzoli, je také docela divné po těch letech, ale je to věc jiná. Možná to má další výhody ta služba, tohle byl jen příklad.


kup si xbox :roll: = problem solved
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 4. 2012 21:49

Tom: Bezesporu. Já jenom, že mě se to tříměsíční předplatné zaplatilo už první měsíc. Zbytek je fakt u mne zdarma :)
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 17. 4. 2012 21:51

jenze ty hry ti po nezaplaceni ps+ nezustavaj. Takze zadne hry nedostanes, ty je dostanes pouze zapujčene : ))

Nebudu se hadat o kvalite/nekvalite ps+ . Ja tu sluzbu nechci , ale jen sem chtel poukazat jak tu spoustu vašnivych lidi piše , ze neco dostava zdarma . To me vzdycky vykouzli usmev na tvari :)


edit: vite co me fakt sere na ps3? instalace ! plug and play ? a ultimate marvel vs capcom se tu instaluje uz dele nez jakakoli pc hra
Naposledy upravil Tomkalhotka dne 17. 4. 2012 21:52, celkově upraveno 1
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 4. 2012 21:52

Tomkalhotka píše:
kup si xbox :roll: = problem solved

A volant připojím jak? Jen to rozhodlo o tom, že nemám Xbox. Vyšel první a měl plno her. Jenže k němu nešlo moc volantů a já závodní hry na volantu přes 10 let a nehodlám s tím končit jen kvůli konzoli. PS3 proti tomu tenkrát nic jiného nenabízelo.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 17. 4. 2012 21:53

pravda na xbox se neprodavaji volanty ... :D :D :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 4. 2012 21:59

Vždy bývaly skvělé simulátory na PC, proto jsem měl PC volant a chtěl jsem i konzoli. Dává snad smysl, že nebudu mít dva volanty? Jak vyšla G25, tak jsem ji hned pořídil a bohužel moc na výběr není, takže jsem musel konzoli přizpůsobit jí. Při nejhorším bylo v záloze vždy PC. Naštěstí PS3 má GT5 a volanty podporuje skoro jako PC.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 17. 4. 2012 22:02

s arcade stickem sem zase řešil opačny problem , vse fungovalo na xbox/pc a ps3 mela s PC problemy, nastesti sem trefil na kousek , kterej pobira muj chipset jak na NB i stolnim PC .

Add tvuj problem : to ja netušil , si to podal , tak jak kdyby se na xbox nic neprodavalo :D

edit: Logitech dela high endove veci? ten volant co mas je jako kvalitni? strange
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 4. 2012 22:07

Občas je to složité. I proto mi stačí jedna dobrá konzole, abych nemusel řešit tolik věcí.

MS používá nějaký svůj protokol a asi se nedohodlo s každým. Logitech volanty snad doteď žádný nefunguje. Dřív měl Logitech velký výběr pro každého a bylo to i u nás. Dnes už je to možná zase jinak, ale pořád se u nás toho moc sehnat nedá a třeba takový G27 je dobrá volba pro občasné ježdění.

Není kvalitní, ale nic lepšího jsem neviděl. Hlavně tenkrát mi to stačilo a teď už je mi to jedno, protože moc nejezdím.

-- 17. 4. 2012 23:08 --

Nebo není kvalitní... Kvalitní asi ano, ale dostatečný moc ne. Prostě tak na začátky.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 17. 4. 2012 22:23

tak ten volant stoji +- 6 tisic? To by melo byt adekvatne kvalitni nebo to jsou jeste drašši periferie?
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 4. 2012 22:27

Jj, asi tak. Je to adekvátní té ceně. V té době jsem přecházel z plastového Logitech a byl to super skok. V té "simulátorové třídě" je to ale úplný základ, spíše ani to ne. Nedávno vyšel GT5 volant od Thrustmasteru za 11 000,- a v recenzích si také nevede nijak skvěle. O něm jsem uvažoval, kdyby byl dobrý. Kvalitní volant ale stojí přiměřené peníze, proto se nedá čekat, že za 6 000,- to bude umět všechno, ale na občasné ježdění dobré.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 17. 4. 2012 22:29

to sem netušil :) thx for info

btw po 40 minutach instalace hra pripravena ;-]
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků