Legend of Grimrock

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod .soul 12. 4. 2012 14:28

Nebo třeba postavy, na kterých by byl vidět jejich equip alespoň v inventáři.
Znovu - když to šlo u Bran skeldalu, který z větší části dělal 1 člověk, před 15 lety (!), proč to nejde v roce 2012?

Nechci být hnidopich, hra to je očividně skvělá a je za pár babek, velké prodejej jim přeju, ale prezentace mohla být prostě lepší ..
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 12. 4. 2012 14:29

Určitě vydají nějaký patch, tak třeba přidají quicksave pak :) Kreslíte si někdo vlastní mapu? :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 12. 4. 2012 14:58

Tak lepsi prezentace. Me to prijde celkem v pohode na to ze to delalo par lidi nakde na koleni pomalu. Pokud vydelaji balik tak treba v dalsim dile bude veci vic.
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 4. 2012 13:28

Je lepší mít v partě dva mágy (jednoho případně na léčení) a nebo radši dva bojovníky (ten poslední, co zbývá, bude Rogue)? :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _DAVE_ 13. 4. 2012 22:52

No ja mam klasiku, 2x bojovnik, mag, a zlodej..

Mno zlodej se zatim na rozdil od ostatnich moc nosvedcil :oops:
_DAVE_
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 13. 4. 2012 22:58

2x bojovnik a 2x mag. Lapku jsem zavrhl...:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 14. 4. 2012 00:03

Já myslim, že se ranger bude ještě hodit :)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 14. 4. 2012 18:54

Tak já mám dohráno :)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 4. 2012 19:10

Nějaký zajímavý postřehy? :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash789 14. 4. 2012 20:49

Hmm..lide to dohravaji pry kolem 15 hodin cisteho casu. Ja mam 13 hodin a jsem v 7 patre. Tak bud jsem moc peclivy nebo blby a trva mi to:)
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 15. 4. 2012 12:19

Tím líp, ne? Nemá cenu to jen tak proletět. Stejně ještě není venku ten editor. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 15. 4. 2012 12:24

No já to asi budu hrát někdy znova a třeba zkusím jinou party.. Neobjevil jsem totiž všechny tajný místa..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 4. 2012 17:36

Mě překvapily na začátku dvě nefunkční tlačítka - nic neotevřely... Možná jsem něco přehlédl :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 15. 4. 2012 18:47

V prvnim patře? Ty otevírali tajnou chodbu nedaleko od nich. Myslim, že se museli zmáčknout v nějakym pořadí či co... Taky jsem tak chvilku trčel.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 15. 4. 2012 18:53

Mám pocit, že jedno bylo na prvním patře a druhé na druhém... První bylo klasický - ulomený kámen, a druhý bylo obdélníkový.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků