Battlefield 3

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 3. 2012 10:27

Podpora mu tak urcite pomuze. :D

"Preinstalujte hru, ujistete se ze mate aktualni ovladace, ujistete se ze splnujete minimalni pozadavky, ujistete se ze mate nejnovejsi patch" a podobne perly, ktere by nikoho nenapadlo zkusit. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 3. 2012 10:34

No, vzhledem k tomu, že to většinu lidí píšících na podporu fakt nenapadne... Je jim holt potřeba napsat, co už člověk zkusil. Když pošle dxdiag, napíše, že má aktuální ovladače, aktuální Origin a aktuální patch, tak proč by mu to radili?
Kdyby se obtěžoval googlit, tak by to možná nemusel řešit ani tady...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 24. 3. 2012 10:47

S kamoskou jsme asi tyden resili, proc nam nejde MP v Conviction. Tyden nam odepisovali to same. Tolik k podpore a tymu kvalifikovanych lidi kteri v ni jsou.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 3. 2012 11:24

To bude spíše tím, že na podporu jde jen někdo, kdo jinde práci nenajde. Hlavně plat asi nebude také moc dobrý, když hra je přece venku, tak proč platit ještě podporu :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 3. 2012 11:47

No, já mám na podpoře plat skoro ve výši republikového průměru :) A těm lidem se fakt snažím pomoct (i když to někdy není možný). Ale nejsem v EA :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 3. 2012 12:06

Republikový průměr je docela nízko, pokud pracuješ v Praze. Kdyby to bylo jinde, tak je to dobré. Co já vždy volal na podpory všeho možného, tak bylo výjimkou, když věděli, na co se vlastně ptám :D Je ale dobře, že existuje i ochotná a schopná podpora :)
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 3. 2012 12:18

Průměr není moc, ale stejně ho víc jak dvě třetiny lidí ani nemá... Myslím, že na takový pozici můžu být rád, že se k němu aspoň blížím :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 3. 2012 12:20

To určitě, i to je dobré. Jen je v Praze všechno dost drahé.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 3. 2012 12:30

Naštěstí v Praze nebydlím... Tam bych dal velkou část výplaty jen za nájem :) A jsme OT :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 24. 3. 2012 13:31

No, tvůj stroj by to měl utáhnout s prstem v nose, PC.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 24. 3. 2012 22:20

Tak stačilo počkat jen půl roku a možná bude BF3 hratelný i na PS3.

http://blogs.battlefield.com/2012/03/ga ... come-soon/

"DISABLE ANTI-ALIASING ON PS3 TO REDUCE INPUT LAG
PlayStation 3 players may now turn off anti-alias in the options menu to reduce input lag."

Sice grafika bude ještě horší než teď, ale to už je asi jedno.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 3. 2012 18:30

Vyzkoušel jsem a je to lepší. Jak ale všechno svítí, kouří a klepe se, tak se to stejně moc hrát nedá. Odezva je i tak dost pomalá, takže králem na konzolích zůstává stále Black ops.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 28. 3. 2012 21:14

:D
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 3. 2012 22:14

Ja uz jsem si na to zvykl. Je to divny, ale mel jsem to takhle i u BBC2. Ze zacatku mi to vubec neslo az po nekolika hodinach se mi to dostalo do ruky, takze ted nemam s timhle zadnej problem.

Ale i tak mam efekty a ruzny serepeticky stahly na minimum.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 3. 2012 23:02

U BC2 jsem měl snad 100 hodin. Není to špatná hra. Na konzolích to svícení vypnout nejde. Když po dvou ranách vidíš jen bílou obrazovku, tak se špatně míří. A to ani nemluvím o těch oslepujících baterkách. Prostě v boji se všechno klepe a nic nevidím. To mě moc nebaví.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků