The Elder Scrolls V: Skyrim

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 26. 12. 2011 22:23

Teda po posledním updatu driveru i hry mi začala padat. Super !
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 26. 12. 2011 23:18

Mně přestala ;)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 27. 12. 2011 00:23

Mě nepadala nikdy a nepadá ani teď, a updaty tam mám všechny od vydání a drivery taky měním jak vycházej..

používal jsem samozřejmě od vydání large address aware mod, teď už není potřeba když to tam dala Bethesda do exe souboru patchem.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xgandalf 28. 12. 2011 01:54

Problémy jsem nezaregistroval, všechno mi chodí v pohodě. Jinak jak jste na tom s modama, pánové? Zatím mám odzkoušený a můžu doporučit následující:

Skyrim HD - 2K Textures
klasika - použití lepších HD textur, nicméně je to docela vidět na výkonu. Mod je pořád ve vývoji, zatím jsem ozkoušel a rozdíl není tak znatelnej, takže počkám na definitivní verzi

Skyrim Flora Overhaul
podobný jako Skyrim HD, vylepšuje hlavně stromy

SkyUI
mod ve vývoji, kterej je prakticky nutností - kompletně překope Inventory tal, že se poměrně intuituitivně ovládá i na PC pomocí myši (Magic v přípravě)

Kromě toho jsem si hrál s pár grafickejma modama, který jsou ale vesměs ve stavu rozpracovanosti a nebo nemají až tak velký vliv (Better Females apod.)
Do budoucna rozhodně vypadá zajímavě mod Tytanis, kterej podle všeho kandiduje na to, že se z něj vyvine časem kompletní konverze.
A co Vy, co používáte?
Look, three-headed monkey. Guybrush Threepwood, mighty pirate
What can change the nature of a man? Ravel
xgandalf
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 28. 12. 2011 07:03

To cos napsal ty. Plus TESV Acceleration Layer, coz mi zvedlo par FPS a jeste FXAA Injector na zaostreni obrazu.

Pak jeste nejaky HD textury. Moc toho na vyber neni. Prava sranda zacne, az vydaji editor.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 30. 12. 2011 18:02

po dlouhe odmlce jsem si dodelal mise pro Daedry ..a tim asi se skyrimem a mojim argonianem uz koncim

Obrázek
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 3. 2012 14:15

xgandalf: Skilly na 100 řeší tohle: http://skyrim.nexusmods.com/downloads/file.php?id=1175 :)

A ve sbírce povedených grafických modů nesmí chybět: http://skyrim.nexusmods.com/downloads/file.php?id=711

Všilm si tu někdo tohohle pokusu?
http://www.pcgamer.com/2011/12/10/the-e ... -the-boat/

Sice tu vytahuju trochu mrtvej thread, ale co...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 10. 3. 2012 00:59

Tak jsem zkouknul graficky mody co zacaly vychazet a musim rict, ze ta hra zacina vypadat naprosto luxusne.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 3. 2012 11:37

Akorát na Skyrim HD ve 4086x4086 je potřeba dost výkonná dvougigová grafika a ideálně SSD disk, aby si hru člověk fakt užil.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 10. 3. 2012 19:15

Tak dejte tip kurňa, na některý osvědčený mód néé ?
PoliceCollector
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 3. 2012 19:27

To je takovej problem si najit co potrebujes?

Nehledne na to, ze tech tipu uz je to celkem dost.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 3. 2012 19:41

Xgandalf o některých mluvil... Na postavičky používám CBBE modely (ještě jsou dobrý Dimonized UNP) a lepší textury (ty v CBBE a UNP vypadají jak gumový) - http://skyrim.nexusmods.com/downloads/file.php?id=6554

Pak něco na hezčí ksichty a spoustu dalších věcí - ale nic, co by mělo zásadní dopad na gameplay.

PC dostal ban nebo co, že má nový účet? :D (Mimochodem, poznal jsem ho, ještě než jsem si přečetl nick.)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 3. 2012 20:10

Mne nejvic zajima jestli uz extistuje neco na zpusob Chargen Amuletu z Oblivionu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 3. 2012 20:34

Co třeba příkaz showracemenu? :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 3. 2012 21:01

To ti prej prehazi levely a staty.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků