Volant

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 5. 2011 16:24

Nevím no, taky si myslím, že je ta páka skoro zbytečná. Protože když je to sekvenční, tak to stejně na reálnosti moc nepřidá, navíc stejně v motorsportu už dnes šaltrpáky nikdo nepoužívá...
Co se týče tý možnosti otáčet volantem v rozmězí 900°, to je dobrý k čemu kromě 18WOS?

A ten poslední Thrustmaster vypadá dobře :-)

Jinak víte co nechápu? Často v těch diskuzích čtu, že jim volant ta či ona hra nenašla. Mně ho zatím našla naprosto každá. Čím to?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 28. 5. 2011 18:21

Jo Sasakr, taky to nechápu, já taky se svým bejvalým Logitechem neměl problém, vždycky mi ho hra našla. Jakákoliv. O fps hrách ani nemluvě :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 5. 2011 21:09

Těch 900° působí alespoň trochu realisticky u obyčejných aut. Máš lepší citlivost. A třeba takový nascar v GT5 si nedovedu představit hrát na menší rozsah, protože tam ten volant i při 900° posouváš jen o milimetry.

Volant najde každá hra jako nějakou osu. V tom není problém. Proč by neměla?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 5. 2011 21:43

Si přečti všechny ty ubrečený komentáře ba czc třeba. Evidentně to tak není. To je jen já a mrak můžeme pwnovat v COD MP s volantem...

Jediný, co mi nešlo, byly pedály v GTA SA, ale moc jsem se tím nezabýval, panáček na pedály reagoval, ale auto ne.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 28. 5. 2011 21:45

Zrovna komentáře na czc nemá smysl číst. Možná jste ale vy dva vyvolení od kosmické síly a jde vám to, ale ostatním ne, to je také možné.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 5. 2011 22:20

Ale tak já věřím, že jim to nejde. Si myslím, že čím složitější volant, tím větší může být problém s kompatibilitou. Mně nemůžou nefungovat vibrace nebo FF, když to ten volant prostě nemá atd :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 29. 5. 2011 00:39

Ať vibrace nebo FF, jde spíš o to, že čteš, že ho to vůbec nenajde, co to má co společnýho s vibracema a FF :D Tak je to technika, hold máme štěstí :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puschpull 30. 5. 2011 12:51

Nechci zakládat nový thread tak dotaz dám sem
:)

Thrustmaster - Force Feedback Racing Wheel

Jde provozovat na W7 ?
Jde na W7 64 bit ?
Našel jsem, že funguje po XP (je to volant tuším někdy z 2003
nebo 2004)

Nemá s tím někdo zkušenost ?
Děkuji

P.S.

tady
http://ts.thrustmaster.com/eng/index.php?pg=view_files&gid=1&fid=2&pid=33&cid=1

je verze ovladačů pro Vista 32/64 bit
ale s ty také= nejsou pro W7
:(
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hansmol 4. 6. 2011 10:46

2 Sasakr: Také se mi zamlouvá ten Thrustmaster RGT Pro Clutch, koukal jsem na stránkách co tu uvedl puschpull na kompatibilitu tohoto volantu a mají tam poměrně dost her, ale protože je to z roku 2008 tak tam není Shift a Shift 2, tak by mě zajímalo zda a v jaké míře ho tyto hry podporují.. :)
hansmol
First Blood

Odeslat příspěvekod hansmol 20. 7. 2011 11:01

Po delší odmlce (dovolená) by mě zajímalo jestli někomu z vlastníků TM RGT pro clutch funguje volant se hrami Shift a Shift 2. Popř. doporučili byste mi jiný?
hansmol
First Blood

Odeslat příspěvekod ghostdog32 19. 9. 2011 16:38

prosimvás a kdybych si koupil nějaký spešl gamepad na závodní hry tak pomůžu si tím ve srovnání s klávesnicí? prostě nechci utrácet za volant ale chci hlavně plynulý zatáčky (ne uškubávání klávesou) díky
i5-2500K @4.4 Ghz, Noctua NH-U14S, GA-Z68XP-UD3P, Kingston 8GB, Samsung 840 EVO 120GB, Intel 320 80GB, WD Green 2TB EZRX, Audinst HUD-mx2 + AKG K240MKII, EVGA SuperNOVA 750W G2, Fractal R4, LG W2220P @75Hz
ghostdog32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 9. 2011 17:28

Tak pokud ti jde o plynulý zatáčky, tak ti snad stačí i ten nejlevnější volant, ne?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 19. 9. 2011 23:02

Nejlevnější volant se snad nevyplatí kupovat. Gamepad má široké využití a auta se hrajou dobře s gamepadem.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 3. 2012 23:23

Přestává mi reagovat levý pádlo. Když to rozeberu, dám to ještě dohromady? Nebo se s ním mám rozloučit?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 10. 3. 2012 11:38

No koukej - když ho nerozebereš, tak se s ním můžeš rozloučit určitě. Když ho rozebereš, tak máš aspoň nějakou šanci, že ho spravíš :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků