Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 2. 2012 11:07

Nevím, já mám 5Ghz Wifinu a jede to furt lehce pod 8 Mbit, ať je slunečno nebo hustý sněžení. Ono asi záleží, co na tý střeše máš a čím vysílají oni. Vzdálenost tipuju tak na půl kilometru.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 28. 2. 2012 11:13

No právě, oni jedou na staré 2,4GHz a ještě nabízí tak 3Mbit, což je na nic a to je zrovna ta nejlepší nabídka, podle toho i drahá, myslím kolem 1000Kč. A jestli maj dát 1000 Kč za 12-13Mbit s tím, že je to kabelem a bude to stabilnější kdykoliv, nebo za 3Mbit nestabilní při špatném počasí (a ještě pěkně daleko), to radši ať dávaj těm O2..
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 2. 2012 12:03

Hm, to je divný, tady co jsem tak koukal po těch wifi poskytovatelích, tak za tu pětistovku je standardem těch 8-10mbit.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DJDVD 28. 2. 2012 16:45

To já začal hrát jednu klasiku: Half-life :). Ta hra má pořád kouzlo.
DJDVD
First Blood

Odeslat příspěvekod ananta 28. 2. 2012 17:25

PC: HOMAM V, Mass Effect 1, A Vampire Story
iPhone: Bejeweled
ananta

Odeslat příspěvekod Pilf4r 28. 2. 2012 18:04

s kámošem jsme asi v půlce Borderlands :-]
Pilf4r
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 28. 2. 2012 22:15

Maturitní otázka, Skyrim, maturitní otázka, Skyrim...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crepish 28. 2. 2012 23:56

Já právě hraju hru Alan Wake. Konečně vyšla pro PC a vypadá hodně dobře. Před chvílí jsem si nainstaloval Take On Helicopters tak uvidíme :)
crepish
First Blood

Odeslat příspěvekod 16cmfan 29. 2. 2012 09:52

Som trošku chorý (hrdlo a tak..) tak okrem Star Trek Online sa idem pustiť do Deus ex Invisible War, potom to preložím Deus ex HR a DLC a možno aj jednotku. No a ešte si občas pustím Richard Burns Rally :)
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fingec 29. 2. 2012 11:42

Já už se přes rok znažím dohrát GTA IV :-D :-D
fingec
First Blood

Odeslat příspěvekod Siodi 1. 3. 2012 14:11

já teď hraju League of Legends, je to naprosto geniální a supr hra, na styl Doty z W3 což každej určitě zná :-). Doporučuji vyzkoušet je to zadarmo ke stažení.
zde je registrace a download hry
Siodi
First Blood

Odeslat příspěvekod Ahzs 2. 3. 2012 10:59

Pro někoho možná nepochopitelné, ale pořád hraju Age of Empires 2: The Conquerors - nakazil jsem s tím rodinu (i rodinu své přítelkyně), takže je s kým hrát po síti :)
Občas zkusím nějakou novou hru (naposled jsem zakoupil Two Worlds I,II a Zaklínače I,II - nelituji, výborná hratelnost, ale zábava na jedno, max dvě dohrání), avšak nakonec se stejně vrátím k AoE, protože všechny ostatní hry brzy omrzí. Vývojáři her na nás chrlí jednu novinku za druhou, které bývají neodladěné, nedomyšlené a zábavné tak pár hodin.
AoE Online není špatné, ale kde to jsme, abych musel mít k hraní hry připojení k internetu?

Uvidíme, co přinese další vývoj, ale bojím se, že to není (pro mě) tím správným směrem....
Ahzs
First Blood

Odeslat příspěvekod Darwel 2. 3. 2012 19:29

Nejsi sám, AoEII: The Conquerors je jednou z nejhratelnějších her, která kdy vyšla. Také stále hraji, na Teutony nedám dopustit. :-)) Tyhle hry, AoEII a HoMaM III, kde si taky čas od času dám partičku, mi sebraly asi největší část mládí. Stovky hodin čistého času. :-))
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AlienX 3. 3. 2012 14:02

vcera som si po case trochu zahral, vsadil som na HL2 a moj oblubeny water hazard ;-)
zaujimavostou ostava, ze neznasam vozidla v hrach, napr. v gears of war, killzone ..otrava :grr: ale v tejto hre som si to vznasadlo divoke oblubil, cast zohrava aj prostredie toho levelu, ktore sa mi velmi paci (atmosfericky)
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 4. 3. 2012 12:04

Poradte mi nejakou coop hru kterou muzu hrat ve dvou. Idealne celou kampan. A uplne nejidealneji RPG nebo FPS.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků