Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 2. 2012 19:20

Nijak, nemam duvod zalohovat.
Dit ani neni co zalohovat.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 2. 2012 19:22

Tak to jsem rád, žes mi dobře poradil, když to vůbec neděláš.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 2. 2012 19:26

MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 2. 2012 19:41

To nefunguje (jak kdy). Nejsem sám, komu to nefunguje, tak snad není chyba jen u mě. Ty to neděláš, tak nevíš, jestli to vůbec jde. Nemám se koho zeptat, jak mu to funguje.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 2. 2012 20:33

Me to fungovalo a jak te tak znam , tak neco delas blbe :D

Uz jen ty tvoje restarty pri updejtech a zapisech ^^ byl si to ty ne?
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 2. 2012 20:46

Omg, někdo zkušený tu opravdu není? :D Byl jsem to já, ale když mají špatný OS. Mně to také fungovalo, ale přestalo. A nejsem sám! :D
Naposledy upravil tdjohn dne 16. 2. 2012 20:58, celkově upraveno 1
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 2. 2012 20:52

Oni maji spatny OS a ty si zase spatny uzivatel . Vase kombinace ma katastrofalni dusledky :D :D



Ne vazne tobe nejde ani manualni backup??
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 2. 2012 20:57

Vždy jsem dělával jednou za čas ten kompletní a nezamknuté savy dával na flash disk. Zamknuté jsem uložil pouze při tom kompletním a ten mi teď nejede a nikde jsem nezjistil proč.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 2. 2012 20:59

no tak to udelej manualne , dit ti to pišu po 3x :D


nebo se na to rovnou vykašli , dit je ti zaloha savu uplne k ničemu .
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 16. 2. 2012 21:01

Nj, manuálně, ale to si pak můžu rovnou pořídit PC a před hraním s ním vždy hodinu zápasit, aby nějaká hra jela :D Asi to manuálně ale udělám.

Nejde o savy, ale o data jako taková. Dělat zálohy je normální, když na tom "pracuješ".
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 17. 2. 2012 08:39

Měl jsem PS3 u holky a jak jsem si chtěl zahrát po dlouhé době, tak jsem to zapl a můj profil byl fuč. Prostě mi ho "někdo" odstranil. Mrzelo mě to jen kvůli GT5. Prostě, GTčkaři sami potvrdí, že GT je dřina a ztratit save je opravdu katastrofa :D
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 2. 2012 09:04

Upřímnou soustrast a zároveň gratulace, že to neskončilo krvavou lázňí.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 17. 2. 2012 09:45

To stačí obnovit save ze zálohy, ne? GT5 ho nemá ani zamknutý, protože... kdo ví. Nebo je to nějak speciálně vázané na původní účet? Ten by měl jít vytvořit kdekoli.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 17. 2. 2012 13:53

U GT5 to je bez problemu - po odchodu me stare PS3 do srotu, eee.. do krabice a zakoupeni noveho kusu jsem normalne nahral GT5 save a normalne pokracuju (ale ted si nejsem jisty jestli jsem ho nahral z flashky anebo z PSN+).
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 17. 2. 2012 15:16

Neměl jsem zálohu.

Tak jsem po týdnu přijel domů. Mám chuť si zahrát. Nejdříve firmware update, pak update hry a ještě přijde instalace. Nepříjemné :)
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků