Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod srato 28. 1. 2012 17:38

Sasakr píše:Kdyby Evropa zůstala neutrální, pak by nehrozilo, že si uděláme nepřátele i tam, kde je nepotřebujeme

clovek by rekl, ze se historie nemuze opakovat a vida :) Mame co si zaslouzime
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 28. 1. 2012 18:00

Jojo, kamarádit se v 40. letech s Hitlerem byl dobrej nápad, nepřítele přeci nechceme ;)

40% ropy propluje právě tamtudy. Kdyby ten průplav někdo zablokoval, Evropa by si znovu zažila ropnou krizi, horší jak v letech 1973 a 1979. S dnešním stavem ekonomiky bychom to neustáli - Evropa by zkolabovala. (to nejsou spekulace, ani moje názory, ani žádná "mediální masáž" mimochodem, to je prostě fakt)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 28. 1. 2012 18:35

No mě by docela zajímal zdroj toho faktu. Oni to netahají ropovodama? Navíc myslel jsem, že krom jižní evropy se stejně drtivá většina ropy bere z ruska a severských států.

Jinak nevím, co nechápete na pojmu neutralita, já v tom kamarádění tedy nevidím.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 28. 1. 2012 19:44

.soul: Bohužel nemáš svoji vlastní hlavu - jak už tu někdo zmínil.
A jak vidnu z různých reakcí, nejsem jediný člověk na panetě, který má názor jaký má.

Víš, já uznávám SUVERENITU národů. Vždy jsem uznávala a vždy uznávat budu. Jsou tu jsité mezinárodní organizace...ale není tu žádný "ředitel zeměkoule".

Kdo dává právo USA tahat se do cizích průplavů a průlivů, do cizích moří? Kdo jim dává právo určovat, jaký stát může mít jaferné zbraně?
Proč stát, který jako JEDINÝ na světě zabíjel lidi jadernýma pumama může atomovky vlastnit?

Ano, přesně tohle je diktátorství. Hlídat celý svět a určovat, co kdo může a co kdo nemůže. Přesně podle názorů JEDNOHO jediného státu.

Líbí se ti tohle? Proč ne..ale pak neodsuzuj diktátorské režimy, protože tohle je úplně to samé :-P

Ať si to Izrael s Íránem vyřídí sami. Co je Evropě a USA do toho? Třetí světová? Kdyby někdo "nestál za Izraelem", tak třetí světová není. Že je to "spojenec" USA, to je jejich problém :-)

.soul: Co ty vlastně uznáváš za režim? USA diktátorský a nařizovací, nebo demokŕatický a suverenitu států? :D
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 28. 1. 2012 20:50

Obrázek
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 29. 1. 2012 00:28

Jo, je snadné hodit do fóra obrázek. Je dokonce i snadné napsat, "nereagovat, nereagovat, nereagovat....."
Tohle naučíš i opičku.

Ale mít svůj názor, to už je horší, že?
Cápal jsem, když se za komunistů říkalo "americké...západní....vše co je zahraniční je skvělé....vše co je americké je skvělé...." ale nechápu tu "vlezdoprdelkovost" v dnešní době.

USA jsou jediný stát, který zabíjel civilisty jadernou zbraní. USA vlétlo do Iráku s tím, že jsou tam zbraně hromadného ničení - žádné se nenašly žádné tam nebyly. USA zdevastovala Afghánistán. USA pomohla vybombardovat Libyi - suverénní stát, který NIKOMU nic špatného neudělal, neměl jaderné zbraně, nikoho nenapdal a nebyl tam žádný terorista útočící na USA.
Kolik USA zabili CIVILISTŮ v Jugoslávii, Libyi, Iráků, Japonsku, Vietnamu,.......
A kolik civilistů zabil Írán?

Opravdu netuším, co máš z toho náboženství vůči Americe. Ale možná by to chtělo otevřít oči.

btw. Vůbec...ale vůbec američany nezajímá třeba Sýrie. Proč tam nejde Francie či USA udělat pořádek? Proč je zajímá Libye, Írán?

Je mi jasné co odpovíš. Hodíš sem obrázek.
Jednoduchý člověk = jednoduchá reakce.

Stejné jako v době komunismu. Co je americké, to je skvělé. Možná by ses měl pohnout trošku kupředu...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 29. 1. 2012 01:28

Nereagoval jsem, protože to nemá cenu. Meleš tu naprostý kraviny.
Nejdřív jsem vysvětlil, proč se Evropa rozhodla pro embargo - ty mě napíšeš referát o tom, že si neumim udělat názor a že jsem diktátor.

Pak vysvětlim, proč je USA v tom zálivu - samozřejmě si chrání obchod s ropou, tim ovšem brání i nás. Nic jinýho.
beat píše:Jo, je snadné hodit do fóra obrázek. Je dokonce i snadné napsat, "nereagovat, nereagovat, nereagovat....."
Tohle naučíš i opičku.
nechtej jsem reagovat na tebe, protože diskutovat s člověkem bez jakýchkoliv znalostí, který tu píše paragrafy stavěný na svých domněnkách, pocitech a co slyší okolo sebe nemá cenu.


beat píše:Opravdu netuším, co máš z toho náboženství vůči Americe. Ale možná by to chtělo otevřít oči.
Co prosím? Z čeho si vyčetl moje náboženstvi? Z toho, že jsem vysvětlil, proč jsou Američani v Perském zálivu?

beat píše:btw. Vůbec...ale vůbec američany nezajímá třeba Sýrie. Proč tam nejde Francie či USA udělat pořádek? Proč je zajímá Libye, Írán?
Libye kvůli ropě a Irán kvůli hrozbě o zablokování Perskýho zálivu + konstrukce jaderné zbraně (je mi ukradený co si myslíš, jen vysvětluju, proč tam jsou)[/quote]

beat píše:Je mi jasné co odpovíš. Hodíš sem obrázek.
Jednoduchý člověk = jednoduchá reakce.
Znovu - vzdělej se a třeba si s tebou někdo rád podiskutuje ;)
/tim nemyslim školu, ale obecný znalosti.

beat píše:Stejné jako v době komunismu. Co je americké, to je skvělé. Možná by ses měl pohnout trošku kupředu...
He? o kom mluvíš? Jestli o mě, tak jsi vedle ;-)

Obrázek
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 1. 2012 01:49

To vysvětlení důvodu pro embargo jsem asi přehlídl :shock:
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 29. 1. 2012 02:49

Protest proti a oslabení iránské ekonomiky.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 29. 1. 2012 11:43

.soul píše:Libye kvůli ropě a Irán kvůli hrozbě o zablokování Perskýho zálivu + konstrukce jaderné zbraně (je mi ukradený co si myslíš, jen vysvětluju, proč tam jsou)


No technicky vzato, takhle "jen" zní popis psa, se kterym je vrtěno. Samozřejmě pravý pohnutky můžou bejt jiný, jak už to tak bejvá - ty ale odhalíme obtížně.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 29. 1. 2012 14:41

.soul píše:Protest proti a oslabení iránské ekonomiky.

No jo, to je přesně ono. Evropa musí protestovat proti teorii, že Írán se pokouší vyrobit jadernou zbraň, když jí má spousta zemí včetně Evropských :-(

K oslabení Íránu nedojde, naopak k posílení Ruska a Číny, který jasně řekly, že nastalé situace využijí k vlastnímu prospěchu. Navíc embargo mělo začít platit v létě, Írán chce zavřít kohouty hned (jasně, na truc), takže zas až takovej malér to pro ně evidentně nebude.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 29. 1. 2012 23:07

.soul: Stále jsi mi nevysvětlil podstatné argumenty ve tvých teoriích...

Proč se má Evropa bát Íránu, který NIKDY Evropu nenapadl a ani jí vojensky nijak neohrožuje...

A proč se nemám bát USA, která už napadla NĚKOLIK států na základě LŽIVÝCH informací a dokoce jako JEDINÁ země na světě použila OPAKOVANĚ JADERNÉ ZBRANĚ proti civilistům?

Říkám...já osobně se bojím USA a nikoli Íránu.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod .soul 29. 1. 2012 23:15

No já ti tu kurz z dějepisu dávat nebudu.

Jen věz, že USA nikdy Evropu nenapadnou, protože jsou na Evropě ekonomicky závislý.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 30. 1. 2012 20:23

Doporučuji přečíst:

http://pctuning.tyden.cz/hardware/multimedia-zvuk-tv/23124-uvaha-o-co-posledni-dny-jde-mame-na-krku-megaprusvih

Krásná úvaha od Michala Rybky na téma ACTA. Čekají nás zajímavé dny...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 1. 2012 21:04

Četl jsem to, když to vyšlo...no, je tam pár blbin, zrovna nestranný to není. Ale taky názor.

Nicméně já teď viděl pyje Kalouska v Hydeparku. A dozvěděl jsem se, že si žijeme jak prasata v žitě, protože například v Africe se mají hůř.

...ale taky si říkám, že kdybych měl aids, nic neuměl, celej život nedělal a měl 15 dětí, i v té naší zemi zaslíbené bych si nemohl kdovíjak vyskakovat...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků