Jakou hru zrovna hrajete?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 1. 2012 10:06

V jedničce to bylo o něco lepší, ale jsou hodně přesní, takže to chtělo něco dělat.

Ve dvojce umí Cole docela hezké přemety a další věci, ale to ovládání není moc přesné. Mám ale podobné problémy i u dalších TPS. U Uncharted jsem byl rád, když mi postavička dělala přibližně něco, co jsem chtěl. U AC jsem při lezení kolikrát netušil, kam mi příště skočí. Mám rád přesné ovládání, ale tady to asi nejde. Hodně se hýbu u těch různých větších monster, protože tam to ani jinak nejde, ale když na mě vyběhne větší počet menších "věcí", tak nevím, jak je dostat. Tam už to chce i krytí. Jsem přibližně v půlce, tak snad se to ještě zlepší. Hlavně mi vadí ten jeho málo účinný blesk z ruky. Mám nějaký vylepšený, ale stejně střílí po jednom a ještě je slabý. Asi jako v jedničce ve třetím městě.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 1. 2012 11:32

johne, už jsem to psal jednou, ale vidím to jako jediné řešení v tvém případě:

Zabal PS3 i s hrama, prodej ho někomu, kdo ho využije a kup si herní PC za 20 000, jinak to nevidím, tebe na PS3 baví vlastně jen COD a GTA4, všechno ostatní se ti bud špatně ovládá, nebo je moc těžké. Já už tomu nerozumím :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 18. 1. 2012 12:50

tjn, rozjel sem uncharted 2 na hard a uz sem v ledove jeskyni. Nevim proč , ale problematicke mista z normalu me najednou prijdou nejaka lehka :D divne

dost me začali bavit prestrelky a oblibil sem si sniperku/pistol/revolver . Proste one hit zbrane

snad jedine misto , kde sem asi 20x wajpoval bylo na vlaku proti helikoptere , protoze sem dostal nakej stupidni bug
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 1. 2012 13:54

Peter S. Kenedy píše:...tebe na PS3 baví vlastně jen COD a GTA4, všechno ostatní se ti bud špatně ovládá, nebo je moc těžké. Já už tomu nerozumím :D


Také to tak vidím, ale nerozumím tomu :D Na konzolích miluju gamepad, takže PC moc nemůžu. Nezkoušel jsem sice hrát na gamepadu MP na PC, ale abych si vůbec zahrál. Je fakt, že poslední dobou mě hry spíše obtěžují. Jedině COD nebo GTA4 dokáže všechno zahnat.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 18. 1. 2012 15:14

Viděli jste ten tu alienware "konzoli" ? Co na to říkáte?
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 18. 1. 2012 15:22

předražena hračka
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 18. 1. 2012 15:28

To je,ale ta myšlenka PC ve velikosti konzole se mi líbí...navíc to má skvělej design
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 18. 1. 2012 15:28

tdjohn, ale ty tady taky píšeš, že se ti ty hry špatně ovládají a přitom že ti více sedí gamepad...já myslím že chyba bude jinde, když ostatním se ty hry ovládají v pohodě.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 18. 1. 2012 15:56

Asi v návrhu her :D Fakt mám rád přesné ovládání jako třeba u GOW nebo COD MP. Co sám uděláš, to sám uděláš. U ostatních her se jen díváš a pak divíš. Třeba úskoky v Uncharted. Skočí mi teď a nebo se mi ukryje? Proč je to vůbec na stejném tlačítku? U AC a IF je problém s lezením. Jsem třeba na trubce a vím, co chci, ale nedokážu to té hře říct, protože ona sama se rozhodne (pokaždé trochu jinak), co udělá.

A jinak k tomu ovládání v pohodě. Plno lidí na PS3 neví, že BF3 je nehratelný :D Prostě to hrajou a jsou v pohodě. Nechápu...
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 18. 1. 2012 16:02

BF3 je nehratelný na jakékoliv konzoli,stejně jako COD a veškeré FPS
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 18. 1. 2012 16:11

Tak toto tvrdenie je dobra blbost.
Ako je potom mozne ze existuju ludia, ktori hraju tieto hry na konzolach s gamepadom, bez autoaimu a su schopni hru dohrat aj na najvyssich obtiaznostiach
plus, je to o nieco realistickejsie, ak sa to da takto vobec oznacit, horsia presnost, "trasuce" ruky, co ak netrafim...
Pradsalen ak by si mal v ruke realnu zbran, tak by si nestrielal s milimetrovou presnostou ako na kombe mys+klaves.

A k teme, nehram nic. :lol:
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 18. 1. 2012 16:43

Jsou to blázni, co na to říct, takovýhle hry jsou prostě na gamepadu nehratelný, a tohle není pouze můj názor...
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 1. 2012 17:00

;)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 18. 1. 2012 17:18

;-)
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod AlienX 18. 1. 2012 17:28

je mnozstvo oblasti, v ktorych sa nazory ludi rozchadzaju a kazdy preferuje nieco ine, pripadne nevidi problem v alternativnych moznostiach
moznost vyberu je vzdy plus a nikto ta nenuti hrat fps na gamepade
ale pisat ze to je nehratelne, zle hratelne a podobne nie je pravda - je to o zvyku, zrucnosti atd
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků