PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 11. 1. 2012 20:30

A kde dnes vidíš tu konkurenci? Na čem si můžu zahrát kapesní GT nebo Uncharted? Na čem bude plno PS2 her? PSV nemá konkurenci a nevypadá to, že by měla nějaká přijít. Kdyby přišla, tak je to pořád úplně jedno, protože konzole se vydávají teď tak na 7-8 let a je jim jedno, že ty si je nekoupíš.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 1. 2012 20:35

Portapro: Resistance, Uncharted (ve smyslu kamery z pohledu třetí osoby). Moderní Warfár na Víťu bude. Dead Space taky. Ještě nějaké hloupé otázky?

Dotaz na PSK: Xzone je zatím u nás jediný obchod co dal nabídku her na Vitu, ale dost drsně mne zarazilo datum distribuce - 27. únor?!? Hádám že jde o chybu, protože mít novou konzoli v pátek doma a do středy/čtvrtka si s ní moci tak akorát točit na prstu je docela sado ;)

EDIT// Hmmm, chvíli se nekoukám a už to je opravené :D
Ono někdy opravdu stačí si otevřít hubu :mrgreen:
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 12. 1. 2012 00:55

portapro: Mobil není primárně určen pro hráče, tímpádem pro nás nikdy nebude tak atraktivní jako mobilní konzole. Tím ale nepopírám, že se nedá na smartpohnu kvalitně zabavit.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 13. 1. 2012 18:08

Nevite jak to vypada s tema tarifama pro 3G verzi? Za mesic to jde na trh a tuhle informaci jsem zatim nikde nezaregistroval.

Jde mi o to, ze kdybych kupoval PSV tak bych tim asi chtel nahradit mobil (kterej mam plus minus vicemene na surfovani), ale jestli ty tarify budou nejak extra premrsteny nebo se smesne malym FUP, tak bych na to samozrejmne kaslal.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 13. 1. 2012 18:16

Vitu a na surfovani ? 8-S
http://www.youtube.com/watch?v=nXavi0xhhCY

Nevim, teda co mas za mobil, ale pro me by to byl velkej krok nazpet.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Mican 13. 1. 2012 20:17

Tak baterka ve Vitě vydrží 4 hodiny hraní, to není zrovna moc.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 1. 2012 15:36

Ty Modnation Racers pro Vitu vypadaji skvele..

PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 23. 1. 2012 18:40

Co říkáte na vita hry? Chtěl jsem si PSV koupit,ale zjistil jsem,že po dohrání uncharted bych neměl co hrát :-D
Čekal jsem, že to bude lepší, když už na vitu čekáme přes rok
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 1. 2012 19:08

No ja to vidim tak, ze na launch se mnou urcite pocitat nebudou. Zatim same oznameni u mne snizuje ocekavani. Navic prodeje pry nejsou zrovna oslnive, takze podle mne behem pul roku jeste zlevni.

Naposled mne v tom utvrdilo to, ze v USA dostali tarif na 250MB mesicne za 15 babek. Vazne k smichu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 1. 2012 19:47

Vita ma asi nej launch line-up ktery jsem videl, cena je take pomerne smesna v CR jde sehnat za 6K i s kartou pokud si predobjednate. Kdyz loni startovalo 3DS za 6990Kc kazdy tipoval Vitu kolem 7990-9990Kc. Baterie navic vydrzi vice nez v 3DS coz jsem vazne necekal. Na plne zatizeni Vita dala s tou 2D mlatickou od Capcomu 4h 16min, pripominam ze na takove nastaveni stejnak vetsina nehraje, proste dobre. Ja kupovat hned asi take nebudu, ale jen proto ze nemam moc casu a venuju se naplno 3DS, jinak bych bral vsema deseti, o takovem zarizeni jsme si drive mohli nechat jenom zdat.

A aby toho nebylo malo, tak tohle me take dostalo, nemluve o propastnem rozdilu v kvalitach obou dilu :-) http://xzone.cz/hledat.php3?search=asphalt&x=0&y=0 k Vite mam jen dve vyhrady a to pouze jeden profil a pak absence EU s US pri prosincovem launchi.

Lo!Zza: Ze prodeje nejsou zrovna oslnive neni uplne presny termin jsou totiz naprosto katastrofalni, jenze Vita v EU a US teprve vyjde tedy bych jeste pockal jak si povede tam, oproti 3DS ma startovni line-up zhruba tak 3x lepsi, pro EU/US hrace jako ulity narozdil od Japonska.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 1. 2012 20:46

No jo, jenze japonci koupi uplne vsechno co ma uvnitr eletroniku.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 1. 2012 22:37

Spise plno lidem vrta hlavou cim v Sony premysli, posledni Monster Hunter Freedom 3 (PSP) prodal v Japonsku pres 4,5 milionu kusu, stal se i treti nejprodavanejsi hrou za rok 2011 a oni si nezajisti dil pro PS Vitu a jeste nechaji TriG a MH4 exkluzivne 3DS :-) Ted bude muset Sony Capcom slozite uplacet pac bez serie MH v Japonsku nema sanci. Vita tam momentalne prodava 18K tydne :-| a to ji plno obchodu nabizi o 20% levneji.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 1. 2012 10:19

Sego, ty modnation vypadají dobře, ale bez online play? WTF? :D http://www.eurogamer.net/articles/2012- ... -head-mode
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 24. 1. 2012 11:26

Nj to je divne bez online MP. Stejnak kdyz se podivam na prodeje tak je smutne ze oproti Mario Kart strasne ztraci, pritom min. PS3 verze je skvela.

PS3 - necely milion, PSP asi 390K prodanych kusu, i kdyz jeste je tu digitalni distribuce, tam cisla znama nejsou.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 1. 2012 11:33

Já mám před-objednáno. K tomu Uncharted a Wipeouty - víc první měsíc asi ani nebudu potřebovat anžto stejně nejsou peníze a mám na Store nakoupeno dost PSX her. Pak se uvidí.

Docela se těším na Unit 13.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků