Připojení PS3 na monitor?

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Hlava 9. 1. 2012 11:01

Jde nějakým způsobem (jakým?) provozovat PS3 i na počítačovém monitoru?
Stačí mi třeba nějaká redukce z HDMI kabelu na DVI (jaká?)?
Hlava
First Blood

Odeslat příspěvekod portapro 9. 1. 2012 12:41

Některé monitory mají hdmi přímo, nebo redukce, ale nejsem si jist jestli je to spávně nebo naopak http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=45140
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 9. 1. 2012 13:30

Úplně bez problémů. Jestli umí tvůj monitor HDCP, můžeš použít i tu redukci z HDMI na DVI.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hlava 10. 1. 2012 18:10

Monitor mám tento http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=95303

Nebo na místo redukce jsem našel toto http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=62221

Jen dodám, že mi nejde o zvuk, ale pouze o obraz.
?
Hlava
First Blood

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 1. 2012 20:39

A proč se to jmenuje "Redukce HDMI na DVI"? Jestli umí HDCP, tak to bude fungovat a samozřejmě bez zvuku.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 10. 1. 2012 21:39

Každopádně PS3 na tom monitoru bude vypadat otřesně
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 1. 2012 21:42

Konzole nejsou o grafice, ale o hratelnosti. Komu se to nelíbí a ještě ani není schopný se naučit s ovladačem, tak udělá nejlépe, když ji prodá, no.

-- 10. 1. 2012 21:44 --

Ale monitor je to dost dobrý, takže si určitě užije ty hezčí hry parádně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 10. 1. 2012 22:10

Mě je v celku jedno o čem jsou konzole, já mám nějaký požadavky a buď je splní nebo ne, nevím proč tohle píšeš sem, napsal jsem mu pouze fakt, ten monitor má 1440p displej a on na to chce připojit výstup Ps3,kterej je 720p,což je polovina...u videií by to nebyl zas takový problém, ale u her to bude podle mě degradovat už tak špatnou grafiku PS3jky
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 1. 2012 22:25

Radsi at si koupi nejakou Apple 12" ku, vid? :D

portupro vubec neposlouchej. Podle jeho logiky maji vsichni majitele Full HD televizi degradovanou kvalitu obrazu her ktere jedou v 720p...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod portapro 10. 1. 2012 22:59

A napsal jsem tohle někde?????? Je docela velkém rozdíl v degradaci grafiky u 27" 1440p a 50" 1080p=> tohle samozřejmě trpí minimální degradací, ale když se díváš na 1440p na 27" z 50-60 cm, tak to vidět musíš,aneb je vidět jak se v tomhle tady všichni vyznáte :-P

-- 10. 1. 2012 23:06 --

Dám ti příklad, třeba to pochopíš- když vyšel iPhone 4 s retinou a dál jsi vedle něj 3GS a chtěl jsi spustit hru napsanou na 480x320,kde vypadala hůř? Samozřejmě, že na ip4
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 10. 1. 2012 23:09

To je úplně jedno. I kdyby měl 20" monitor, tak ty hry nebudou nijak zázračné. Stačí si sednout dál a je to v pohodě. Kdyby mu šlo jen o grafiku, asi by šel hned pro Apple, to je jasné. Tam i ten Batman je asi 1000x lepší než na konzolích.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 1. 2012 23:28

portapro píše:A napsal jsem tohle někde??????


portapro píše:napsal jsem mu pouze fakt, ten monitor má 1440p (/Full HD 1080p - pozn. Lojz.) displej a on na to chce připojit výstup Ps3,kterej je 720p,což je polovina...u videií by to nebyl zas takový problém, ale u her to bude podle mě degradovat už tak špatnou grafiku PS3jky
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 11. 1. 2012 01:47

Mně přijde, že hra 720p by na 1440p mohla vypadat líp, než na 1080p. Pixely se jednoduše zdvojí a nebude tam docházet k tomu přepočtu a znehodnocení.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 11. 1. 2012 02:11

tohle bych vubec neresil , vypadat to bude uplne v pohode
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 11. 1. 2012 08:27

A jak se da pak resit ten prenos zvuku?
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků