Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod AlienX 16. 12. 2011 09:27

pred necelymi dvoma mesiacmi som dohral Crysis 2 a musim podotknut, ze jednotka + data su lepsie

nehral som dlhsie nic, ale teraz som dohral CoD MW3 od kamosa a opat sa ukazalo, ze prve hranie je zabava a hra ma fajnu prezentaciu - avsak ked som chcel zopakovat par misii ktore sa mi dost pacili, tak som vydrzal hrat len jednu a zabalil to
nobody steals our chicks and lives
AlienX
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 12. 2011 12:09

Tomkalhotka píše:220 hodin v dote 2 . Mam dojem , ze sem posledni mesic nedelal nic jineho :O

Tolik mám v L4D za rok a to jsem hrál skoro denně :-O
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 12. 2011 15:52

no vidis ty si hral denne :) A ja hral celej den :D

kazdopadne mel bych si dat pauzu :hm :nenapadne :lol:
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 19. 12. 2011 14:35

U prilezitosti vyjiti GTA3 na mobily jsem oprasil Vice city na PC, ale asi jsem to nemel delat. Vypada to mnohem hur, nez si to pamatuju a dokonce se to i hraje hur, nez si pamatuju. Ale mozna mu dam jeste sanci. Chci se konecne dostat za misi s RC vrtulnikem :D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 12. 2011 15:18

Zkus si to omodit. ENB atd.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 19. 12. 2011 15:35

Na to jsem se dival. Ale prida ta akorat hnusny bloom a auta jako zrcadla... Takze jsem stahl akorat nejaky patch na odstraneni loadovacich obrazovek a a neomezene vykresleni vzdalenosti (i kdyz auta a lidi se objevuji stale jen par metru prede mnou)
Ale narazil jsem pri tom na tohle video. Za par let si to mozna taky zahraju 8-D
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 12. 2011 18:49

Tenhle config docela ujde http://www.youtube.com/watch?v=tuIy1z0Ii_o Nicméně nic ti nebrání si to vyladit. Ale je to piplání.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 19. 12. 2011 18:54

Wau, to GTA4 vypada huste. Docela se mi libi to, ze vypli ty otravny filtry.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 21. 12. 2011 14:57

holubek002 píše:Chci se konecne dostat za misi s RC vrtulnikem :D

Tentokrat s prehledem na prvni pokus 8-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 26. 12. 2011 01:52

Par hodin Portalu 2 a teď hlavně Star wars: The Old republic - hra, na kterou jsem čekal několik let :)

No hned na začátku jsem měl bobky, protože mi to sotva jelo v 1360x960 se všim na low, no naštěstí to jelo jen na integrovaný grafice, po updatu driveru a pár úprav už jedu na gt540m, díky čemuž už mám všechno na high a jede to naprosto plynule :)

Hra vypadá UŽASNĚ, všechny ty videa vypadaj 2x líp, jak ty animovaný star wars filmy. Hra jako taková je pastva pro oči, je to Mass Effect v Star Wars kabátu s tisíci lidma okolo se všim všudy.. No po 2 letech v Everquestu 2 a pak zkoušení 9 různých placených MMORPG jsem snad konečně narazil na MMO, co se vyrovná Everquestu :) No uvidímě dál, ale prozatim to na mě zanechává takovýhle dojem. Navíc hudba, lidi a příběh z universa Hvězdných Válek... Co víc by si mohl geek přát? :)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 26. 12. 2011 11:16

Ja tomu neverim. Takovych WoW killeru uz tu bylo...

Na Steamu jsem si koupil posledniho Splinter Cella. Mam takovej nemilej pocit, ze i novej Deus Ex z nej celkem hodne tezil... Sice uz moc nejde prolouznout kolem aniz by hrac nikoho nemusel zlikvidovat, ale ja je stejne vzdycky picnu, jen pro jistotu. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 26. 12. 2011 11:26

Z GTA4 + icehancer jsem taky udělal 1080p gameplay video
http://www.youtube.com/watch?v=nqaIoGZr ... ature=plcp

Vypadá to fakt dobře, akorát fps jdou dolu, místo 60 mám 30-40.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 26. 12. 2011 13:14

Nesmim cist prispevky a clanky o SW: The old republic. Nesmim cist prispevky a clanky o SW: The old republic. Nesmim cist pris...

8Paul: Takze u me by to slo z 30 na 10 :-)
Ale i u toho tveho videa se mi zda, ze je tam ten nazloutly filtr. To horni videho se mi zda mnohem hezci ;-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 26. 12. 2011 17:41

Je tam na můj vkus moc vysokej kontrast a přehulený AO. Ale furt asi lepší než originál, nicméně těch snímků je škoda...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 8Paul 26. 12. 2011 22:53

holubek002 píše:8Paul: Takze u me by to slo z 30 na 10 :-)
Ale i u toho tveho videa se mi zda, ze je tam ten nazloutly filtr. To horni videho se mi zda mnohem hezci ;-)


Naopak, to nahoře používá nějakej modrej filtr, to moje video je default nastavení.
"War does not decide who is right, war decides who is left."
8Paul
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků