Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 7. 12. 2011 19:47

Pro Plusklaře je na Store Tomb Raider: Underwold zdarma muehehehehe :D
Ještě že jsem nekupoval Tomb Raider HD edici, takhle jsem ušetřil :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 12. 2011 22:41

Jj uz predevcirem mi to nekdo rikal, je to super, nemluve o tom, ze tam byl naraz i 4x PSone Crash. Ted je v nabidce Cool Boarders a MediEvil! Proste same pecky.

PlayStation Plus je nejbrutalnejsi a celkove nejvyhodnejsi sluzba co jsem kdy videl, jenom blazen ci tupy XBOT by ji odsuzoval. Konkurence muze jen zavidet.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 12. 2011 22:48

Zatím je to pro mě stále nezajímavé a to doma moc Xboxů nemám. MS má určitě zatím navrch, protože za placený MP hraní nabízí i něco navíc. U PS+ máš... vlastně ani nevím, protože to ani Sony neví. Zkrátka nějaké výhody.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 12. 2011 22:52

Co je to za vetu?
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 7. 12. 2011 22:55

PSN+ je nejvetsi fail co jsem si kdy koupil, po tom co mi automaticky strhli prachy za dalsi pronajem 3 mesicu me malem vztekem ruplo v kouli. Nastesti mi to ke konci roku konci.

Jediny co me na ty sluzbe prislo zajimavy bylo otestovani par her co jsem si chtel koupit, jenze samozrejme US only. BRRR
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 7. 12. 2011 22:56

A co nabízí MS navíc k MP hraní? Ptám se jako neznalý jejich služeb.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 12. 2011 22:58

Také nevím, ale určitě něco ano. Na skoro všechno musíš mít Gold, ne? U PS3 máš PS3+ a nikdo neví, k čemu to je. Mně se tam líbí to ukládání na jejich servery, ale to je za 1300,- ročně trochu drahé. Ještě když si uvědomím, že ty savy jsou zamčené od nich.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 7. 12. 2011 23:01

nejaka vanocni akce na ps3 move starter pack nekde ?
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 12. 2011 23:04

Tak 1500Kc za hrani MP (nebo kolik ze to rocni Gold na ceskem XBL stoji) je jiste vyhodnejsi no :-))

Proste jak jsem napsal na PS+ absolutne nic nema, ale to chce si o tom nejdriv neco zjistit zejo ;-)
Naposledy upravil sega.maniac dne 7. 12. 2011 23:08, celkově upraveno 1
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 7. 12. 2011 23:06

Je to ale jasná služba. Nebudu dávat peníze za něco, když nevím, co to vlastně je a k čemu to slouží. To je přesně PS+.

-- 7. 12. 2011 23:12 --

Bylo to přece pro všechny chvíli zdarma, takže jsem to dokonce i vyzkoušel na vlastní kůži, proto to není tak, že bych nevěděl. Jen tomu pořád komolím název :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 7. 12. 2011 23:16

sega.maniac: Proste jak jsem napsal PS+ absolutne nic nema
fixed

Co ma gold extra si doctes na Wiki. Co realne pouzivam je Cross game chat o kterym si kazdej PS3 hrac muze nechat jen zdat.

Tim nejak nerikam, ze se mi libi platit Gold, ale PSN+ .. no rekneme urcite to neni nic brutalniho ... ehm .. nebo alespon ani zdaleka ne pro vsechny
Naposledy upravil SPY dne 7. 12. 2011 23:17, celkově upraveno 1
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod sega.maniac 7. 12. 2011 23:16

SPY: Sis koupil ty nevyhodne tri mesice a pak ti jeste proti tve vuli strhli za dalsi tri? :-)) Tak to se ti nedivim, to bych Failem nazval take a jeste nadaval. Ja si za 1299Kc zaplatil mesicu 15! Cele to mel navic zdarma diky levnejsim voucherum. A jen na slevach se mi pak tech 13 stovek vratilo za pul roku plus trialy, cloud, exkluzivni veci, dlc a rok a ctvrt pujcovani arkadovych, PSone a minis her zdarma 8-)

PlayStation Plus :love:

-- 7. 12. 2011 23:17 --

Ja vim ze ma Gold extra veci plus ten Cross Game Chat na konzolistovi to resime furt ;-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 8. 12. 2011 00:13

MS má navrch, protože myslim nabízí i něco navíc a PS+ vlastně ani nevim co má za výhody :D
No ty vole...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 8. 12. 2011 00:19

Ja bych vsechny ty Goldy a PS+ zakazal.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 8. 12. 2011 05:25

Jinak včera mělo být na Store to DLC pro Resistance a nějak jsem ho nemohl najít. Nevíte jestli tam nakonec není někde zašantročené?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků