Volby 2010 a politika všeobecně

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod .soul 6. 12. 2011 16:36

Achjo, beate, ty fakt nikdy nic nepochopíš.
Tam něšlo o uplácení, ale o nucení lidí volit jednu stranu a o falšování výsledků/sčítání.
Důkazy jsou, ale ty bys je stejně nechápal nebo jim jim nevěřil. Stejně jako si odmítal věřit statistikám Evropskýho statistickýho úřadu, protože dokazovaly, že exkomunistický země jsou bez vyjímky chudší, než ostatní evropské státy...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 6. 12. 2011 19:45

Dunno, mě příjdou oba tyhle postupy asi tak zhruba stejné. Svinstvo jako svinstvo.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 6. 12. 2011 19:54

Postupy jo, příčina ne.. Proč mě sakra nikdo nechápe? :D

příklad: když někoho zatknou za vulgarismus, tak je postup stejnej, jako když někoho zatknou za vraždu, přesto se jedná o úplně něco jinýho...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 6. 12. 2011 20:21

.soul: Editoval jsem příspěvek...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Darwel 6. 12. 2011 21:05

Co je nejhorší, že máte pravdu oba. Jak soul, který má americké demonstrace za "týdenní protesty blokací ulic zamířený proti jisté sociální třídě" (což je samozřejmě pravda), tak beat, který považuje, stejně jako já, Ameriku za všechno, jen ne za demokratickou... Všichni máme pravdu a stejně se všechno sere.

Názor, že "V Rusku se zatýkají demonstranti? Není se čemu divit." a "V Americe se zatýkají demonstranti? To je v pořádku, blokují ulice a protestují proti jiným sociálním třídám." je pokrytectví nejhoršího druhu, způsobené momentálním proamerickým shiftem v českým mainstreamových médiích.

V následujících pěti letech bude sranda...
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 6. 12. 2011 21:53

Tak znova - já od začátku tvrdím, že nebránim zatýkání demonstrantů!!! Jen řikám, že se ty případy nedaj srovnávat...

Encore une fois alors - je proclame depuis le début que je ne défend pas les arrestations des manifestants!!! Je dis seulement qu' on peut pas comparer aussi simplement les deux cas...

Maďarsky neumim, tak jsem to aspoň zkusil francouzsky, třeba to alespoň tak někdo pochopí :D

beate: kupčení hlasů jistých menšin tu bylo (korupce je tu ve všem), ale nikdo nikoho nenutil (resp. nevyhrožoval mu vyhozením z prácem což by se mimochodem menšin stejnak nedotklo :D).
Když někdo prodá svůj hlas, tak je to stále demokratický (ne že by to bylo správný), protože se tak ten člověk sám rozhodl. Nucení lidí někoho volit už ovšem s demokracií nemá nic společnýho...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 7. 12. 2011 14:23

http://www.lidovky.cz/volby-podle-putin ... ranici_mtr

Kdo chtěl přímej důkaz falšování výsledků v Rusku, tak tady ho máte.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 7. 12. 2011 14:40

Však my jsme ani jeden neřekli, že se v Rusku volby nefalšujou. Jenom nám to příjde všechno jako stejná pakárna, i když se to "nedá srovnávat".
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 7. 12. 2011 14:51

???
To píšu ohledne falšování voleb, ne o zavírání demonstrantů. Ty fakt všechno mícháš dohromady, nedivim se, že nevidíš výše zmiňovaný rozdíly ;)

Mimoto beat se ptal na důkazy...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mr_wawra 7. 12. 2011 17:13

Zase se hodi zminit, proc vubec lidi v USA demonstrujou, namisto treba zalozeni vlastni strany. Ve vysledku proste nelze verit v legitimitu ani jednech voleb (v pripade USA by bylo naivni verit, ze strany v prvni rade touzej hajit zajmy volicu, a ne skupin, ktery jim financujou kampan.. ) No kolem OWS toho jinak bylo napsano dost, takze to jenom poznamka, ze ve vysledku se stejne rozdily stiraj.
HC Slavia Praha - to je moje radost!
Kultura kriplů vydrží vše
mr_wawra
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 7. 12. 2011 17:14

mr_wawra píše:Zase se hodi zminit, proc vubec lidi v USA demonstrujou, namisto treba zalozeni vlastni strany. Ve vysledku proste nelze verit v legitimitu ani jednech voleb (v pripade USA by bylo naivni verit, ze strany v prvni rade touzej hajit zajmy volicu, a ne skupin, ktery jim financujou kampan.. ) No kolem OWS toho jinak bylo napsano dost, takze to jenom poznamka, ze ve vysledku se stejne rozdily stiraj.

Dunno, já se to taky snažil napsat, pro .soula asi neuchopitelně. :-))
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 7. 12. 2011 17:17

Ja bych vsechny ty volby a demonstrace zakazal.
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 7. 12. 2011 18:27

Má poslední odpověd, protože ačkoliv diskutuju rád s příznivci jakýchkoli stran, tak je ztráta času diskutovat s lidma bez žádných znalostí. V Americe momentálně neprotestujou proti vládě (proti které by podle mě demostrovat měli), nýbrž proti "chamtivým milionářům z Wall Street". Proto si stojím za svým, že se to srovnávat nedá, ačkoliv vy prostě neminete jedinou příležitost navážet se do USA...
Mimoto jsme se bavili o Rusku..
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 7. 12. 2011 20:34

ze te to porad bavi, vzdyt stejne chteji slyset jen tu svou pravdu :)
srato
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 7. 12. 2011 20:47

.soul: A u nás jsou důkazy, že jsou volby zmanipulované. Podplácení voličů.
Jsme v něčem lepší?¨
Zmanipulované aféry, které obča před volbama objeví(Kubiceho aféra, Paroubek pefofil,...) také manipulace. Jsme v něčem lepší?

Důkazy o falšování voleb v Rusku nemám. Pár fotek a video není důkaz.

Ohledně USA. Nemusím si do nich kopat vždy. Tato federace je mi krajně nesympatická pro své "totalitní ambice". A doufám, že jedou dostanou "přes držku".
Ale opravdu není rozdíl při zatýkání demonstrantů a demonstrantů. V demokratické společnosti by se tohle stávat nemělo.

O tom, že Putin je diktátor, o tom se nemá smysl bavit. Je. Ale to věc Rusů, jak si to vyřeší..
Volby se manipulují všude. Nemá cenu nalhávat si něco jiného.
beat
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků