Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 2. 12. 2011 20:48

reaguji ovladace na move v te hre dobre ? myslim treba nakloneni palky/mece ? , skoda ze tam neni bowling
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 12. 2011 20:55

Peter S. Kenedy píše:
Alianna Hitomi píše:nema nekdo ps3 move a hru champion sports ? chtela bych vedet jak se to hraje

Pro me nejlepsi move hra


S tím souhlasím. Vše tam funguje úplně přesně. Možná jsem čekal moc málo, ale rozhodně to předčilo mé očekávání. Ne že by to byla hra na dlouho, ale je to zajímavé.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 2. 12. 2011 23:06

Alianna Hitomi píše:reaguji ovladace na move v te hre dobre ? myslim treba nakloneni palky/mece ? , skoda ze tam neni bowling

Naprostá pohoda..s naprosto minimálním lagem(který neobtěžuje).
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 12. 2011 13:19

Alianna Hitomi píše:reaguji ovladace na move v te hre dobre ? myslim treba nakloneni palky/mece ? , skoda ze tam neni bowling

Naprosto přesně, dalo by se říct 1:1, co se týče ping pongu, tak ten je naprosto skvělý. Nejlepší sport který tam je a bere opravdu přesně každý pohyb jaký uděláš takže i naklánění pálky.
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 12. 2011 13:28

Ten byl myslím i v demu ne? Jedna z mála her pro Move co mne přinutila si stoupnout a lítat po pokoji jako šílenec :) Jo, tenhle sport je dobře udělaný.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 12. 2011 14:25

Už tu někdo na Move dohrál Dead space? Prý nejlepší hra na Move, ale moc daleko jsem se nedostal. Zkoušel jsem to jen s klacíkem a nic moc, zkoušel jsem to s nástavce na pistoli a ještě horší. Přece to ale nebudu hrát na DS3, ne? :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 12. 2011 14:33

Myslíš ten bonus Extraction? Hrál jsem demo a docela gut. Ale jestli to je nejlepší, to asi co se mne týče ne, záleží podle toho co tě baví. Koneckonců to je on-rail střílečka. Nejlepší hrou pro Move co jsem hrál bylo pocitově asi Killzone 3. Nevím proč, ale strašně mi to sedlo. Zato jak teď hraju remake-remake Bonda z N64 co vyšel na Wii, tak tam je Move z neznámého důvodu skoro nepoužitelné. Opravdu zvláštní.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 3. 12. 2011 14:35

Přesně ten, vždy nějak zapomenu název, ale zase na Move je jen jeden. Právě 3D střílečky jsou na tom bez problémů, hlavně KZ3, proto mi vadí, že ten DS mi moc nejde. S tou pistolí vůbec.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 3. 12. 2011 14:51

DS jsem hrál jen na wii a tam mě docela bavil, i když on-rail Residenti mi přišli mnohem lepší :)
N.Marko: S tím ovládání Bonda na MOVE, možná to bude tím že i na wii kde je remote ,, samozřejmostí ,, vývojáři předem proklamovali že ke hře bude lepší si pořídit classic controler, na kterém bude mnohem lépe hratelný :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 3. 12. 2011 15:22

Stefi: No je to divný. Už jenom proto, že pohybové ovládání je u Wii/PS3 touhle dobou jaksi standardní záležitostí. No nevadí. Víc mě štve ten multiplayer, který by mohl být tak nějak starosvětsky skvělý, ale všechno to ničí nízké snímkování.V MP je rock solid 30fps naprosto nezbytné minimum, což Bond z neznámého důvodu nesplňuje - přitom ten engin není vzhledem k HW vůbec náročný. Ještě to pořádně otestuji.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 3. 12. 2011 15:38

Já právě hrál jen wii verzi u známého a přišlo mi to skvělé, MP jel plynule. Chtěl jsem si koupit PS3 verzi díky lepšímu vizuálu ale jestli MP laguje tak nevím, nevím no :( Každopádně na wii se hra prodávala i v bundlu s classic ovladačem a po vyzkoušení mi to s ním sedlo taky mnohem více.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xb0x 6. 12. 2011 15:01

jak je to s BF1943 pro PS3? pry EA zrusila davani zadarmo za to, ze je DLC driv, ale znamej tu 43ku normalne dostal.. tak co je teda potomt ohle?
https://1943redemption.battlefield.com/index.php
tady se prej maj davat zadarmo..ale jen 1 den a evropa uz to prosvihla.. wtf ? nechapu? ze bych zkusil ziskat ten usa kod ? pisou tam ze je to omezene na zemi .. myslite IP nebo jen na store? (jako vzdy)
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod .soul 6. 12. 2011 15:15

Ty data jsou jenom odkdy se to dá získat.
Normálně na to klikni, dej Evropa, zadej svoje PSN/Origin údaje a ono ti to vygeneruje kód na PSN..
Vyzkoušeno, funguje to, sice jsem měl BF1943 na Xboxu, ale zase mě to chytlo, za týden mám nějakých 14 hodin... Podle mě to má lepší MP nez BF3, který mi tu leží ladem.
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod papucek 7. 12. 2011 14:09

Ted parim:
papucek
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 7. 12. 2011 15:46

Vyjde vůbec The Last Guardian?
A pokud ano, jak bude kvalitní?

http://www.officialplaystationmagazine. ... -guardian/

Proč ti lidi z toho projektu odchází? Asi je něco špatně..
beat
Dominating

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků