PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 24. 11. 2011 18:03

Heh, ridge race pro Vitu bude obsahovat 5 vozidel a 3 okruhy :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 11. 2011 18:36

RR u mne skončil už hodně dávno. V Namcu se před lety zbláznili.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 28. 11. 2011 15:26

Tak nevím. Moc to nesleduju, jen mě zaujalo, že se má Vita začít prodávat tuším 12. prosince a já bych si rád koupil nějakou elektronickou hračku. :-) Na druhou stranu se nemůžu zbavit dojmu, že s tím, jak rapidně roste výkon mobilů, handheldy přestávají mít smysl.
Vita se může zdát na první pohled výkonná, ale už teď jsou na trhu mobily se čtyřjádrem a mám takový pocit, že než se trochu víc Vita rozšíří, tak už bude každý druhý nový mobil stejně nebo ještě víc výkonný.

Nemluvě o potenciální hráčské základně u Androidu i iPhone.
Kdyby měla Vita podporu Android aplikací, tak bych se koupě nebál, ale takhle nevím, nevím.

Na jednu stranu bych si ji rád koupil, když mám tu možnost abych tak řekl "z první ruky", na druhou stranu na mě celá platforma působí dojmem labutí písně herních handheldů.
Měl jsem: kopie Atari 2600, Sega Mega Drive II, Sega Saturn, Sega Dreamcast, GP2X, Xbox 360
Blog s občasnými příspěvky a fotoalbem z JP http://my.opera.com/TomasKunert/blog/
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 28. 11. 2011 15:42

Je to jednoduchy, podivej se na hry, jestli te zaujmou, tak si Vitu kup, jestli ne tak to zarizeni ne nema smysl jelikoz to nic jinyho neumi a umet nikdy nebude (alespon ne oficialni cestou).

MP3 prehravac/fotak nepocitam, jelikoz to dneska kazdej mobil. Prehravac na filmy do kteryho musim vsecko konvertovat v dnesni dobe nestoji za zminku. A kupovat si Vitu kvuli prohlizeni internetu, tak z toho bych mel strach po zkusenostech s PS3 prohlizecem, kterej je 5 let furte uplne na hov*o.

PS: 12. prosince je jen Japonsko, ne? U nas se to ma prodavat, az nekdy v 2012.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 28. 11. 2011 16:17

Však já jsem v Japonsku. :-)

Mobil mám Motorolu Atrix s neomezeným internetem, takže na všechno používám ji + notebook. PC jsem si s sebou nebral a kupovat ho tady když doma už jedno mám by bylo zbytečné. Nicméně něco bych si sem tam zahrál ale na mobilu bez klávesnice je to o ničem.

Ještě se nabízí možnost jít do PS3, ale ta mě moc neláká, protože předtím jsem měl x360 a moc dobrých her (z mého pohledu) na něj nevyšlo. PS3 by tudíž byla x360 v bledě modrém...

U Vita špekuluju s tím, že ho snad prolomí a budou na něj jak warez, tak emulátory a koneckonců snad i ten android by mohl. Jenže to už jsou zase spekulace a kdoví jak dlouho to potrvá.

Nevím no.
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 28. 11. 2011 16:31

Však já jsem v Japonsku.
To ti zavidim, uz 2 roky planuju, ze se tam chci jet podivat alespon na 3 tydny, ale furte to nejak nevychazi - no jednou to vyjde.

To prolomeni by mohlo byt zajimavy, o warez sice nestojim, ale:

Odblokovani hovoru a SMS u 3G verze.
přehrávání MKV s titulkama
aplikace z Andrioda

Ale kupovat to predem nehodlam, bych se taky nemusel nikdy nedockat, nebo v dobe kdy tu budou telefony davno po HW strance za urovni Vity
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod portapro 28. 11. 2011 16:33

Pochop,hříčky pro iPhone nikdy nebudou mít takovou hratelnost jako PS vita hry-ty jsou dospělé jako na PC,kdežto na iPhone jsou jenom blbinky(ano třeba modern combat 3 je skvělá hra,ale kolik takových tam je?)
S tím výkonem taky moc pravdu nemáš(zatím),pokud se podíváš na nejvýkonější zařízení na trhu(iphone 4S,tegra 3 je slabší jako dvoujádro v iPhonu) tak je to pořád polovina výkonu(poloviční procesor,grafika pouze dvoujádrová,oproti 4 jádrové v PSV)
Jo nový qualcommy,exynosy mají být děla,co mají být dokonce výkonější než PS3,ale jaksi je jim to pořád na prd...osobně si myslím,že sony jednou portne PSV hry na sony ericssony,až budou mít dostatečný výkon
PS vita má tlačítka...dokud nevymyslí nějaký univezální tlačítka i pro mobily,bude to stát vždycky za prd
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 28. 11. 2011 16:34

Pořád nevím co máte s tím výkonem mobilů, zahraju si na mobilu stejně komplexní a kvalitní hry jako na Vitě/3DS? Budou se ovládat stejně dobře? NE/NE
Pro mně jsou i dnes na neuvěřitelně slabém DS lepší hry než na super výkoných mobilech. Původně jsem chtěl zmínit GBA, to už si ale dnes asi každej naemuluje, každopádně to ale pořád nebude ono.

Eso Rimmer: Ty v Japonsku bydlíš?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 28. 11. 2011 16:45

Zahraju si na mobilu stejně komplexní a kvalitní hry jako na Vitě/3DS?
Ne, ale muzes si zahrat kvalitnejsi a komplexnější - Onlive ...

S dokovaci stanici, jako ted dostane 3DS se budou hrat v budoucnu uplne stejne ;-)

portapro > Udelej mi radost, a alespon si precti co pisu, nez zacnes reagovat.
Naposledy upravil SPY dne 28. 11. 2011 16:49, celkově upraveno 1
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod portapro 28. 11. 2011 16:49

StefiCZ píše:Pořád nevím co máte s tím výkonem mobilů, zahraju si na mobilu stejně komplexní a kvalitní hry jako na Vitě/3DS? Budou se ovládat stejně dobře? NE/NE
Pro mně jsou i dnes na neuvěřitelně slabém DS lepší hry než na super výkoných mobilech. Původně jsem chtěl zmínit GBA, to už si ale dnes asi každej naemuluje, každopádně to ale pořád nebude ono.

Eso Rimmer: Ty v Japonsku bydlíš?

Vždyť říkám,že nejlepší bude,když udělají odpojitelný tlačítka,jako xperia play,ale odpojitelný...a hlavně ať sony přidá PSV hry do smartphonů,je blbsot kupovat si kvůli tomu PSV,když jim jde jen o prodej her
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod StefiCZ 28. 11. 2011 16:50

Tak to je trochu něco jiného ne? A funguje to vůbec nějak obstojně na mobilech?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 28. 11. 2011 16:58

Neco jinyho to je, jelikoz si na vsech Smartphonech zahrajes hry lepsi nez na Vite/3DS - samozrejme pokud bez mit pripojeni k rychlymu netu.

Lagy jsou pry viditelny, ale pry to neni nic strasnyho, uvidime casem jak se to vyvrbi. Ja to osobne nezkousel ani se o to zatim moc nezajimam, ale tech streamovacich sluzeb je tu vic, ted nekdy ma Gamestop (nejvetsi herni retezec v USA) prijit s vlastni sluzbou - takze do budoucna tu rozhodne bude dobra konkurence.
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod portapro 28. 11. 2011 17:08

Je to blbost,to co říká spy,možná že budoucnost je v tomhle,ale dneska je to blbost
portapro
Killing Spree

Odeslat příspěvekod Eso Rimmer 28. 11. 2011 23:46

Ovládání na mobilu se dá taky pořešit, viz. např. www.icontrolpad.com/ I když pak už to nebude tak kompaktní.

Jo, momentálně pracuju v Japonsku a asi jěště rok bych měl.
Eso Rimmer
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 11. 2011 09:38

Kdyz vam teda vsem jde tak moc o ten vykon, tak je mi zahadou pro jeste vsichni nepresedlali na PC a hrajou na zastaralych konzolich, kdyz dneska je vykon PC uplne nekde jinde... :hm

(nnei to pokus o flame ale myslim, ze je to stejne jako HH/mobily)

Jinak, OnLive na 3gecku? Asi ne Time...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků