Nintendo 3DS

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod boonno 26. 10. 2011 07:02

no ceny jsou na tom supergameru vcelku ok, ale to poštovný 149 Kč to staví do úplně jinýho světla. Bych se to skoro nebál nazvat zlodějinou. Sám jsem na dobírku pár her prodával a cena té dobírky je kolem 80 Kč a to jsem běžnej zákazník. Firmy si s dopravci vyjednají ještě lepší ceny, takže tady vidím snahu obchodu mít nižší ceny než konkurence, ale dohnat to tím "kilem" navíc za poštu.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 26. 10. 2011 07:39

Lloyd.Irving píše:Kvůli téhle ani ne..


Tím lépe. Stejně to stále nemám k čemu připojit. Možná nakoupit jen hry a hrát to až na WiiU.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 26. 10. 2011 10:37

Boonno: No pokud vim, tak pojištěnej obchodní balík na dobírku stojí asi 120kč..
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 26. 10. 2011 10:54

nevím jak balík, ale odkdy se posílá hra jako balík? To jde jako obchodní zásilka a stojí to teď nevim přesně, ale tuším 84 korun (ostatně jak jsem už říkal, tak jsem sám několikrát na dobírku posílal) +-. Ale to jsme stále maloobchodních cen. Věř tomu, že eshop s desítkami zásilek denně má ceny naprosto jiný.
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 26. 10. 2011 12:31

Famitsu Score
Super Mario 3D Land (3DS) – 9/9/10/10

Asi to zase tak špatná hra nebude :D Bože ať už je doma když mi tento rok zrušily One Piece a TotA :(
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 26. 10. 2011 14:32

Ona to mela byt snad spatna hra :-) Necekam nic jineho nez pecku min 9/10. To ze nekdo prisnejsi udelil jen 8/10 nic neznamena. Navic je to uplne jedno, tuhle hru si muze nekoupit snad jen nekdo kdo 3DS nema :-)) kor pri takovem suchu co na 3DS je :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 26. 10. 2011 19:18

Tak Tales Of The Abyss potvrzen na 25.11.2011 takze zadny odklad !
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod boonno 27. 10. 2011 09:22

Tak špatnej mario snad ještě ani nevyšel ne?;) Tohle bude pecka a ne že ne;)
I když já se momentálně víc těším na sonica a na mario kart. To jsou pro mě jasný dayone hry:-) Dál budu nakupovat asi až něco dohraju, což mým tempem nejde zase tak rychle jak bych chtěl
Telefon: Samsung galaxy s10
Konzole: ps3, wii
Auto: Škoda Scala
boonno
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 10. 2011 11:30

Lloyd.Irving: Tak on je potvrzen celou dobu, jenze kdyz nekdo formatu Apsi napise ze odklad, beru to jako samozrejmost i kdyz je fakt ze nikde jinde jsem o tom necetl. No tim lepe, EU Namco Bandai to pry i potvrdilo na twitteru, tedy vydani uz nic nebrani.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 28. 10. 2011 13:03

Co jsem koukal v listopadu ma jeste vyjit: Generator Rex (4.11), Michael Jackson The Experience 3D (11.11), Puzzler Mind Gym 3D (11.11. - konecne logicke puzzle!), Dreamworks Racing (18.11), Horrid Henry: The Good, The Bad and The Bugly(EU only 25.11) ve stejny den i Cooking Mama 4 a Imagine Fashion Designer a treba Gamehouse na 15. uvadi Happy Feet 2 a hlavne titul Professor Layton vs Phoenix Wright.

K tem odlozenym hram, tak rozloucit se zatim musime jen s One Piece Unlimited Cruise (jak uz tu padlo), to ma nove datum 10. unora 2012. a pak s titulem Cartoon Network: Punch Time Explosion (3. unora 2012), hra muze nekomu znit jako pekna blbost, ale ja treba Cartoonovky hraju uz od dob Samurai Jacka na GBA.



:D
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 28. 10. 2011 15:00

Sakra ty Jaws vypadá zajímavě, škoda že to ve výsledku bude zase strašná capina. Asi se nechystá na 3DS něco ve stylu Endless Ocean co?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 28. 10. 2011 16:10

Zrovna sem viděl video na nějakou hru Nano Assault a hodně se mi to líbilo .. Zajimavý titul.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 28. 10. 2011 16:20

Mne hra zprvu prisla jako XBLA/PSNlike arkada trochu na zpusob Super Stardust, ale co jsem koukal na dalsi trailery tak to nakonec bylo docela volne i snad napric levely. Rad bych neco jako Iridion/Nanostray proste pokracovani, ale z teto GBA/NDS serie konkretne nic ohlaseno nebylo. Kazdopadne vydavatelem je Majesco Games a vyvojarsky tym: Shin'en, tedy stejny jako u zminovanych dvou, tedy by se to dalo brat jako novy nazev pro 3DS. (Pokud se zachova stejny koncept hry)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 30. 10. 2011 16:16

PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 31. 10. 2011 17:29

Nové video z RE:Revelations http://www.youtube.com/watch?v=Xwn_i8bX ... youtu.be&a z nějakého modu raid nebo co, vypadá to, že bude mít nějaké RPG prvky? No nevím nevím
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků