Only for PSP

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 17. 10. 2011 20:38

Ehm... v lednu? E3 je myslí v dubnu-květnu ne? A krom toho - a)stejně to už prosakovalo.
b) musí se rozjet marketingový parník, bez něj to nejde.
c) vývojáři musí dlouho dopředu dostat dev-kity.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 19. 10. 2011 17:18

PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 26. 10. 2011 21:49

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... QT2MfrDMA#!

Na prvnich 10 minut tam je více krve než v celé serii dohromady.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 26. 10. 2011 22:08

Vypadá to lahůdkově, vyšel už i JAP release, stahovat ho ale nehodlám, tohle chci originál v ENG, prostě to musí vyjít :D

Hráli jste na psp někdo pčedělávky Star Ocean 1/2 já se o nich dozvěděl až dnes a protože tyhle předělávkých starších kultovních jRPG na handheldy můžu nejspíš si je obě pořídím. Jen by mně zajímalo jak jsou na tom hry po stránce příběhu? Co náhodné souboje, není jich moc? A hlavně jak to tam funguje s cut-scénami? Za odpovědi moc díky, jdu konečne dorazit ten spropadenej Chrono Trigger :D

Teď se dívám že podobná situace nastala i u Valkyrie Profile Lenneth, opět se ptám hrál někdo?
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 27. 10. 2011 14:20

No hlavně aby to FFko u nás vůbec vyšlo, protože co se teď v S-E děje, to by jeden brečel.

Jinak k Vaklyrii: Lenneth já to hrál a vřele nedoporučuji, protože z RPG pohledu to je hroznej průs*er. Za celou hru můžeš mít desítky postav do party, ale hned jak si je trochu vycvičíš, tak ti odejdou do nebe aby tam pro Odina dělali stafáž v nebeské armádě až prijde Ragnarok. Takže jednoduše někoho v reálném světě killnou, ty sebereš jeho/její duši, tu potrénuješ ve stoce celkem nudných zápasů a hromadě 2D dungeonů, vyřešíš něco jako ministory okolo smrti dané postavy a ta ti odejde do nebe.... WTF?
A ještě k tomu je souboják dost vo ničom.

Takže asi tak. Ale těch pár 2D předrenderovaných pozadí je pěkných.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 10. 2011 14:36

Star Ocean je pro PSP povinnost oba dily, Lenneth mam tez, ted ji s kamosem menim za Tetris pro 3DS plus doplatek, bude mi chybet :-)

FF Type-0 pro PSP je neco jako FF Versus XIII pro PS3, fakt masakrozni a velkolepa hra a to co se posledni dobou deje je vazne k placi, drive by me nikdy nenapadlo, ze vydani v EU nebude jiste a to tam v Jap. maji vicero takovych her. snad i Gods Eater 2 tam ma vyjit a nebo i plno JRPG co jsem uz nekdo drive postoval.

-- 27. 10. 2011 16:04 --

SPY: se me bojis?
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 27. 10. 2011 15:44

Marko: To nezní moc pěkně, já právě četl docela oslavnou recenzi kde si hrozně vychvalovali že hra konečně dorazila do EU. Star Oceany bych chtěl jen je tam prý hrozně idotskej příběh...
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 10. 2011 15:47

Pokud myslis VP: Lenneth, tak ta je v EU uz roky.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 27. 10. 2011 15:52

Asi jsem to nepochopitelně napsal :) Je to předělávka psx hry která v EU nikdy nevyšla :)
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 27. 10. 2011 18:18

Máte na doporučení nějakou kvalitní závodní hru? K pspčku jsem dostal Ridge Racer a hodně se mi libil a teď jsem po letech dostal chuť zase na nějakou závodní gamesu. Chci aby tam byl mod kariéry, odemykání tratí a aut. Díval jsem se na youtube na několik videii, ale z nich jsem se krom grafiky moc nedozvěděl, která hra by byla opravdu kvalitní. Gran Turismo a Motorstorm jsem hrál a ty mě nebavily. Nějaké další tipy?
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Majklbig 27. 10. 2011 19:34

Pro mě je na PSP jednoznačně nejlepší Burnout dominator. Parádní grafika a skvělá hratelnost.
Právě hraju:
Jak & Daxter: The lost frontier (PSP)
Majklbig
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 27. 10. 2011 20:52

Nic neni lepsiho nez Midnight Club: LA Remix 8-) To je vzhledem k systemu vazne az neuveritelna hra, stahnul jsem si ji pak i pro PSPgo, tam to vypada jeste lepe. Fakt klenot.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 10. 2011 08:01

Poslední Wipeout. Zatraceně dlouhej, skvělá grafika, akce, rozmanitost. Jen s těmi vozítky to je poněkud horší, protože je máš v zásadě odemčené od začátku všechny a pouze za věrnost dostáváš nové skiny.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 28. 10. 2011 09:25

Díky moc. Jsem se právě rozhodoval mezi Burnoutem a Midnight Clubem. A jelikož Burnout mám už hodně nahraný na ps2, tak zkusím Midnight. :D To je logika.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 28. 10. 2011 09:28

Ale správná :) Prostě chceš koštnout něco jiného.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků