Only for PSP

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 8. 2011 20:02

sega: Tak jasně že baj vočko videa sleduji. Co se grafiky týče - uznej, že je rozdíl koukat na video a mít to v rukách. No a souboják taky nepřekvapil, jenom jsem vyjádřil svůj smutek nad tím jaký je.

Víte já chci prostě hrát nějaké solidní JRPG, nikoliv akční hru s RPG prvky. Na to si můžu koupit třeba Dissidii, nebo znovu pustit Crysis Core (které je jako JRPG opravdu dost špatné). Tenhle subžánr je poslední léta dost na prd a S-E na tom má podstatný podíl.

Jinak že na PSP už nebude vycházet moc tak hezkých her mne moc netrápí. Koneckonců PSP už má odslouženo a končí. Nástupce klepe na dveře. Takový je život.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 11. 8. 2011 20:33

Marko: Pořád jsi nezkusil Personu 3? Je tam solidní souboják a je na tahy.

EDIT: Možná jsem to už tady dával. Tri-ace a Konami dělají na tahovém rpg Frontier Gate.

Souboják
http://www.youtube.com/watch?v=2mlpe0oO ... r_embedded

Tvorba postavy (0:16 Old Snake :D )
http://www.youtube.com/watch?v=zwF9Oc74 ... r_embedded
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 11. 8. 2011 21:03

Persona 3 ma presne ten soubojak co se mi libi, jen me sakra stve ze trojku na psp nemuzu nikde sehnat v originale :( Proto se mi ani nechce hrat.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 11. 8. 2011 21:43

Taky bude jeste ten remake PSone dvojky: Innocent Sin, ENG davno potvrzena 8-)

Rick: Je to pekne jenze zase, ohlaseno zatim pouze pro Jap.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 11. 8. 2011 21:51

sega: Vím, vím a nic s tím nenadělám. :) Stejně to bylo ohlášeno před nedávnem, takže to ještě není tak beznadějné.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 11. 8. 2011 21:58

Rick: No na Aukru jsem to nějak nezaregistroval a v poslední době se mi za PSP hru už nechce dávat plnou cenu. Jinak mám doma PS2 verzi Persona Gigital Devil Saga (myslím že druhý díl, pokud to je blbě napsaný název, tak sorry, jsem v práci, skříň pro kontrolu je daleko a houby si pamatuji) a popravdě jsem to moc dlouho nehrál, protože jsem měl dost PS3 her. Pak se na ni už nedostalo. no ale PSP verze by možná šla. Jenže za půl roku tu je PSP2... :( Nikdy není dost času abych zahrál vše co chci...
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 11. 8. 2011 22:00

JJ v Jap. PSP jede, tam by JRPG, SRPG a akcni RPG clovek ani nespocital :-) Jen serie Tales of.. tam ma sest dilu plus jeden port z PSX, v AJ jsou jen dva z nich, ale aspon neco. A takova mlaticka Bleach tam vysla uz 9x :-))
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 11. 8. 2011 22:02

Skoro jsi se strefil. :D Digital Devil Saga. Persona je dost jiná. Všechny ty Shin Megami Tensei díly mají stejné nepřátele. Pokaždé to jsou nějaké mytologické bytosti. A stejné názvy kouzel. Jen to prostředí a souboják se jiný.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 12. 8. 2011 10:27

sega.maniac píše:Taky bude jeste ten remake PSone dvojky: Innocent Sin, ENG davno potvrzena 8-)

Rick: Je to pekne jenze zase, ohlaseno zatim pouze pro Jap.


Na tuhle personu taky cekam, jen se bojim ze bude situace stejna jako s jednickou a trojkou :(
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 12. 8. 2011 12:34

Dvojka má potvrzeného vydavatele v Evropě.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 12. 8. 2011 12:36

Pockej ona jednicka a trojka byla pouze US? To jsem vubec nevedel, no snad by dotahli i ty do EU kdyby 2ka zaznamenala uspech.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rick Deckard 12. 8. 2011 12:43

Trojka měla vydání někdy na začátku letošního roku. Tedy hodně dlouho po vydání v Americe. Jednička se oficiálně do EU nedostala.
Kojima-san doesn't have to make Metal Gear any more.
Metal Gear Solid: Yet Another Big Boss Prequel! The possibilities are endless!
Rick Deckard
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 12. 8. 2011 13:33

Rick Deckard píše:Jinak se už dá stáhnout demo na Type-0. Třeba z ofi stránek SE http://wdl.square-enix.com/fabula/ff_re ... atsubi.zip Má něco málo přes 300 Mb. Po rozbalení souboru nakopírujte do složky GAME. Hra se pak spouští pod položkou Game>Memory stick.


Libi se mi ta celkova jednoduchost a kompatibilita, stahnu rozbalim pripojim PSP k PC a hraju, zadne errory ci regionalni zamky. Nevite zdali jsou nekde jeste obdobna dema? jenz nejsou primo na Store ci jen na tom japonskem, ze bych je stahl pres pocitac. Diky

Jeste k te grafice, zahrajte si druhou cast dema Lord of Arcana, jdete v ni takovym chramem podobnym zacatku FF Type-0, ale narozdil od nej je zde mramorova podlaha s nadhernymi odlesky okoli jako u X360/PS3 her, opravdu az neuveritelne pekne. Moc her to takto nema. edit: ted koukam u FF T-0 je podobny efekt pouzit v te mistnosti s kobercem, nechapu proc tim setri, udelal bych tak vetsinu interieru.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 12. 8. 2011 16:13

Nedostatek výkonu.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 17. 8. 2011 00:48

Tak jako toto uz jsem od Sony vazne necekal 8-)

Obrázek

Jsem rad ze jsem jeste nekoupil PSP 3004, jiz nebude treba.

/edit: tento model pry ale nebude mit Wi-fi, koukam Sony me neprestane nikdy udivovat :shock: :-)
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků