Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 7. 2011 14:19

Já a asi 30M fanoušků po celém světě :D Tady je to celkově docela zvláštní fórum, takže mě to nepřekvapuje.

Když ti jde o grafiku víc než o hratelnost, tak v pohodě.

MW bude na PC velmi podobné a na konzolích je dostatečné. Nevím, co by mi mohlo PC přinést.

-- 31. 7. 2011 15:23 --

MW má auto aim při MP?
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 31. 7. 2011 14:24

Nejde mi o grafiku vic nez o hratelnost, ale CoD nema pro mne lepsi hratelnost, omyvas tu furt dokola jedno a to stejny, a nejsi schopnej pochopit, ze kazdymu nevoni to co tobe.

Jestli te bavi hrat multiplayer s prevazne 14letejma frackama protoze je to CooL tak si to hraj, jen mi nerikej jaky je to automaticky buhvi co protoze to hraje 30 mega lidi.

Predstav si, ze hraju dokonce hraju s bezdratovym ovladacem - to u tebe asi nehrozi, co?
SPY
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 31. 7. 2011 14:29

Sekané hry se mi dobře nehrajou, to souhlasí, ale nenapadlo mě, že budu jediný na světě :D

Mně je jedno, kolik jim je. Všechny hry hrajou děti, ale vlastně tvoje oblíbené pouze vysokoškoláci a ke konzolím sedají pouze v obleku.

Nevím, jak moc je ovladač pomalý, proto hraju normálně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 7. 2011 19:27

Obrázek
Není moc plodnějších studií. Obzvláště když se zaměříte na ty, jež si drží laťku.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 31. 7. 2011 19:34

Hele, zrovna hraju na laptopu Crashe na PSX a taky jsem si rikal, ze vlastne jeste tu nebyl Drake v autech. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 31. 7. 2011 20:10

Na tohle je Uncharted moc vážná série...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 1. 8. 2011 09:58

Johne, to jsem nevěděl, že ti k dobré hratelnosti stačí 60 FPS, takže každá hra, co jede 60 FPS má prostě super hratelnost, ikdyž je to blbost na entou jo? :D
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 1. 8. 2011 10:26

:D Proto rád hraju GTA 4, které má jeden z největších input lagů na konzolích a ještě je sekané? Tady šlo čistě o MP akci a kvalitu MW enginu pro ní. Ten engine nepotřebuje lepší grafiku, protože je skvělý i tak. U KZ3 třeba v pohodě míříš, když jsi sám, ale jakmile jsi v akci a chceš někoho trefit, tak ti to třeba nereaguje, což mi vadí a nedá se to hrát.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 8. 2011 09:15

Taky se tesite na dnesni trojitou nadilku? 8-) klas. stredecni update, PSplus a Special Offers (doufam ze tam po dlouhe dobe daji i neco pro PSP), uz abych byl doma.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 8. 2011 10:08

No jsem zvědav co tam dnes bude, protože co jsem se díval na včerejší US update store, tak nic moc abych pravdu řekl
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 3. 8. 2011 11:43

Tak tady už je Plus update http://blog.eu.playstation.com/2011/08/ ... september/ nic extra ale raymana si nechám líbit
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 3. 8. 2011 21:44

Jo no nic moc, Raymana si stahnu do PSPgo, objevily se i ty slibovane Ducati Callenge motorky z iPhone, jenz mely byt uz davno i tak jsem cekal spis UMD verzi ne minis. GEX 3 a Tomb Raider I, IV, V spadnul na 160Kc, pak jeste mozna pro PSplus ten Comix Zone z Mega Drivu jinak nic extra.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xb0x 4. 8. 2011 04:07

ad BO na PC vypada perfektne. vubec ne stare. a engine rozhodne updatovali. holt blbecci na konzolich tomu vubec nerozumi, nechapou, nevi co se kde vari a dela.. a tak kecaj blbosti :) To, ze na konzolich vypada BO spatne neznamena ze ma starej engine proboha.

Ten problem je vtom, ze tdjohn mluvi o multaku, kde input lag a fps je to nejdulezitejsi. jenze vy ostatni jste ignoranti co mp hrajou minimalne a uz vubec ne na profi urovni nejakou FPS. Takze melete o SP a vubec tomu nerozumite. Coz je ostatne pro toto forko celkem normalni.

Pc screeny:
http://2.bp.blogspot.com/_AUL5bZVPlMY/T ... uare+2.jpg
http://media1.gameinformer.com/imagefee ... ckops1.jpg

a tady je screen z konzolove verze (krasne videt jak je to dost ubrane kvuli slabemu staremu hw)
http://static.gamesradar.com/images/mb/ ... enshot.jpg
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 8. 2011 04:32

Jenomže (a to tě asi vážně překvapí) my se tu bavíme o konzolové verzi. Že si na PC nabouchají efektů a poligonů až po strop tady nikoho netankuje. A pro konzolovou verzi (jak pro SP, tak i pro MP) platí, že CCOD je pět let stará (zastaralá) hnusná, hranatá, pixelovatá grafika.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SPY 4. 8. 2011 10:57

xBox - ty vole to jsou zase perly ... perfektne n/c http://pctuning.tyden.cz/multimedia/hry ... ych-naroku tady si muzes precist rozbor PC verze .. rozhodne to neni perferktni jen konzolova verze s vetsima texturama.

Profi uroven fps se hraji na PC ne na konzoli, a pokud nevis tak se stale hraje primarne CS, zadnej CoD Black ops.
Naposledy upravil SPY dne 4. 8. 2011 15:33, celkově upraveno 1
SPY
Killing Spree

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků