Série Crysis a vše okolo

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 4. 7. 2011 10:58

Náročný je to jak prase, ale tak zkoušel jsem na fulHD a vše na ultra, krom motion bluru. +-25 fps. Vypadá to opravdu mnohem lépe, ale stromy a tráva jsou pořád šíleně hnusné :-! Taky mi štve, že když mě zabijou, tak se mi nenačte poslední pozice a hra spadne :-! A musím od začátku.
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 4. 7. 2011 11:23

Mrak píše:Vypadá to opravdu mnohem lépe, ale stromy a tráva jsou pořád šíleně hnusné :-!

No to je fakt, to čekám na Crymod že s tím něco udělá. Na jaké grafice to ale jedeš protože mi to někdy padá i ke 21FPS? Třeba na tom nádraží už jsem to musel přetaktovat
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 18. 7. 2011 18:24

Dotaz: Ve Warheadu hlavní hrdina uměl mluvit?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 18. 7. 2011 20:15

Ve warheadu byl hlavní hrdina podle mě lepší než v prvním díle
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 7. 2011 18:40

To je mi momentálně buřt. Uměl mluvit?
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 19. 7. 2011 18:54

Byl to frajer.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 19. 7. 2011 19:03

Hmmm, super, takže jsem se od vás zase jednou něco dozvěděl. Si to nějak najdu sám. Dík za nic.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 19. 7. 2011 19:34

Právě že uměl mluvit, kdyby ne tak bych nemohl říct že byl lepší než Nomad
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 20. 7. 2011 00:01

To si piš, ve Warheadu je hlavním hrdinou Psycho. Jedno je jisté - je to Brit. A taky to nezapomene zdůraznit. Osobně se mi Warhead líbil víc než jednička a díky psychoušskému Psychovi i víc než dvojka kde hrajete...Kua, za koho tam vlastně hrajete ? Jo za zombie....
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 10. 8. 2011 22:22

Po delsi dobe jsem zapnul C1 a v interierech (ted mysleno v tom bunkru kde zzacina ta nocni mise) nejak blby textury/stiny na nekterych krabicich.
A ktom obcas jakoby praskne zvuk (jakoby z te hry lezlo az moc kanalu najednou - treba kdyz hraje hudba a prelita ta helikoptera + clovek treba strili).
Driv mi to nedelalo a od doby co jsem to hral posledne jsem maximalne tak upgradoval ovladace od grafiky. Nevite co s tim?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 8. 2011 20:24

Tak kdo si stahl Editor k CryEngine 3 a tvori?

Ja ho stahl, nahral tu demo mapu a sedl sjem si na *****, protoze to co tam jde vytvorit je naprosto brutalni. A navic to vypada, ze si nejakou mapu muze vytvorit i noob jako ja. Tak je to jednoduche. :love:

Dalsi duvod ke koupi nove grafiky. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 20. 8. 2011 20:50

Jo je to super, jen kvalita těch assetů a textur by mohla být vyšší. Jinak to je ale úpně stejná jako C2 editor
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 8. 2011 22:30

Tak zrovna tu praci s texturama a materialama moc nechapu. Ted jsem asi pul hodiny zkousel, jak tam navolit pisek a nic...

Lepsi textury se daji sehnat na netu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 20. 8. 2011 22:35

To je jednoduché. Musíš nejdříve nastavit materiál, ten dáš třeba písek dáš assign material a na to texturu. Vytvoř si toho více třeba trávu a další a potom můžeš jednoduše malovat
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 21. 8. 2011 11:06

Hele a jdou tam modovat postavičky a zbraně ? Mě by se docela líbilo kdyby tam šlo udělat nějakou pěknou mapu z války v Tichomoří, třeba Guadacanal... Ale předpokládám že Garand M1,Thompson ve výběru asi nebude.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků