PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 6. 2011 18:38

No jestli cekas na grafiku srovnatelnou treba s Transformery, tak to se asi nacekas...jak dlouho, ze to renderovali jeden frame? 40 hodin?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 6. 2011 18:39

Oni asi myslí herní engine a v tom udělané filmy.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 25. 6. 2011 18:39

N.Marko píše:Lo!Zza U GT5 jde stále o ingame, jen se nemusí vypočítávat reltime AI a fyzika, takže se ušetří výkon na lepší rozlišení atd.

Vsak v tom je ten figl - je to predpocitane, takze vykon muze byt nekde jinde. A takhle funguje vetsina animaci, ne? Treba ted mne napada FF13. Tam taky vypadaji animacky o chlup lip nez hra.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 25. 6. 2011 18:41

Jenže u GT5 to není předpočítané. Jen se ti ty auta vozí po kolejničce kterou jsi nakreslil svou jízdou. Jinak stále můžeš manipulovat kamerou a podobně - tedy realtime. FFXII - tam bych řekl, že jde opravdu o film v enginu, tedy render.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 25. 6. 2011 18:42

No právě u GT bys mohl udělat obrovské rozlišení a přidat ještě efekty a pak to počítat týden. Z toho třeba udělat intro.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 6. 2011 18:03

Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 26. 6. 2011 20:37

Uncharted vypada po graficke strance nadherne, nejspis to sice v realu bude trochu horsi ale i tak.Jenom mi ale proste v tech videiich neco chybi, nejakej pocit co jsem citil pri kazdem videu at uz z jednicky,dvojky nebo chystane trojky.Dela ty hry stejny tym? (neco mi rika ze asi ne :( )
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 6. 2011 21:05

Stejný tým to nedělá, ale vím proč cítíš ten rozdíl - nemáš to přes celou obrazovku a v traileru.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 2. 7. 2011 12:28

http://gamehouse.cz/playstation-vita/pl ... -10124.php
Jestli bude Vita v Gamehouse stejne jako 3DS startovat za 6990Kc minus 3 procenta sleva plus jeste ten 500Kc voucher na libovolny nakup, tak to bude vazne mazec. Uvedena cena je orientacni, kazdopadne i to 3DS jsem videl kratce po startu prodavat 1300kc pod ofiko cenou, to bude pak zradlo :-) Dobry tah Sony udelat jejich novy handheld narozdil od PSP a PS3 konecne konkurence schopny co se ceny tyce, i kdyz to zas odnesla vnitrni pamet a RAM.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 2. 7. 2011 12:32

Vita by mohl být jeden z nejlepších launchů. Snad se jim to povede, protože herní potenciál ta krabička má.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 2. 7. 2011 13:26

sega: Za šest kolíků samotný stroj - to mi přijde velmi dobré. Neměl bych problém je vypláznout.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alianna Hitomi 2. 7. 2011 14:25

ja si ps vitu koupim jen teda doufam ze mi nebude lezet ve skrini jako psp ehm
Nemá tu někdo mentolku?
Dostaly se mi do pusy nějaké vnitřnosti, když jsem si probíjela cestu sem.
----------------------------------------------------------------------------
It's true. It's on the Wikipedia.
Alianna Hitomi
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 2. 8. 2011 13:08

Na tom Gamehouse porad uvadi cenu 5999kc a 6999Kc za 3G verzi jako ofiko cenu pro CR (tento termin me prave mate), k tomu sleva 3% a 500Kc voucher! Ja mel zato ze se to casem zvedne jako treba kdyz jsem predobjednaval X360 Elite na playcentru. Drive jsme se tu dohadovali o cene, kde se nejrealneji jevilo neco mezi 7990-9990Kc. To jako takhle nabusenej handheld nakonec vyjde i v CR na 5319 korun? :-)) Doba se vazne meni, asi poslu do Applu dekovny dopis 8-) Pri launchu PSP bychom si o necem takovem mohli nechat jenom zdat. Sony byla tenkrat se znackou PS na spici. Ale uvidime i kdyz vzhledem k cene v US se to jevi i realne.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peter S. Kenedy 2. 8. 2011 13:25

Však ještě pořád se ta cena zvednout může, do vydání času dost
WiiU, 3DS, PS3, PS4
Moderátor diskuzního fóra doupe
Peter S. Kenedy
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 2. 8. 2011 14:03

To jo, ale vetsinou si shopy nahazovaly k predobjednavkam svoji a nenazyvaly ji oficialni cenou pro CR. Ona i cena 6990kc za ne 3G verzi by byla fajn, stejna jako v pripade 3DS kdyz vyslo.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků