Série Fallout

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2011 20:17

F3 "příběh":
Pár lidí žilo, takže to problém není. Místo stavění hitech čističky mohli raději postavit nějaká města. Hlavně proč to vůbec dělal? Co ho k tomu vedlo? To tam vůbec neřekl/i. Hráč byl hozený do něčeho, co je nepravděpodobné a ani mu to po tom běhání po všech čertech nikdo nic neřekne. Jen všichni se mají dobře a žijou šťastně až do smrti. Nebo mi něco uniklo?
Naposledy upravil tdjohn dne 21. 6. 2011 20:38, celkově upraveno 1
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 6. 2011 20:22

Uniklo ti toho docela dost :-) Čistá voda sice byla, ale málo, proto to celé začalo. Nemůžeš stavět město, když nemáš ani čistou vodu.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2011 20:26

F3 megapříběh:
Lidí tam bylo hodně = hodně čisté vody. Stavěť čističku je ta poslední možnost, jak budu získávat vodu. Odkud se brala ta současná voda? A jestli ta radioaktivní voda byla tak špatná, proč ti lidé hned neumřeli?

-- 21. 6. 2011 21:27 --

Předpokládám, že zdrojů bylo málo, tak nebudu stavět extrémně náročnou čističku.
Naposledy upravil tdjohn dne 21. 6. 2011 20:38, celkově upraveno 1
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Klouda 21. 6. 2011 20:29

Pánové, prosím, pokud píšete části příběhu, tak do spoileru, díky. Přečetl jsem sice jen kousíček, ale i tak :)
David Klouda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2011 20:31

Já se snažím psát jen tak obecně, ale jinak určitě, no.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 21. 6. 2011 20:35

To je velký nebezpečí tohohle fóra, nejlepší je číst diskuze jenom o hrách, který člověk už dohrál. A doporučuju ty příspěvky o tom, o čem je Fallout 3, promazat. Lidi myslete, David to nehrál, já mu doporučuju příběh, tak tady nemůžete plácat o tom, o čem je nebo není pointa atd. Od toho jsou SZ nebo spoiler tlačítka.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod David Klouda 21. 6. 2011 20:41

Je to jako říct někomu, že v Šestým smyslu je ******* ****** ****** (Já se to dozvěděl před tím, než jsem to viděl a bylo po pointě :D )
David Klouda
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2011 20:43

Je to pravda, budu to více sledovat. Není to nic zásadního a ani ten příběh není dobrý, takže to snad nějak přežiješ.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 6. 2011 20:48

tdjohn: Nechápeš to a nebo to nechceš chápat? Zahraj si to ještě jednou a uvidíš. Mezi množstvím lidí a čistou vodou platí nepřímá úměra (čím víc lidí, tím míň vody), pokud se pro vodu nedokážeš dostat do funkčního vaultu a máš tedy jen omezené zdroje. Proto je potřeba čistička - a jak jsi viděl, na zdroje náročná nebyla, když ji dokázalo postavit pár lidí. V příběhu problém není, problém je v jeho překotném vyprávění - hop hop a je konec.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2011 20:56

F3:
To každopádně. Ta rychlost byla příšerná a nic moc neřekli a už byl konec. Pořád mi to ale jinak moc nepasuje. Daleko efektivnější je mít méně lidí a více vody. Což není s takovou technologií čističky problém. Proč dělat čističku pro ostatní, když můžu mít dost vody pro sebe? :D Zdroje jsou vždy problé a zvlášť tam u nich, takže nemůžu vyhazovat. Hlavně se mi nezdá, že by ji nikdo nerozkrad za tu dobu, co jsem běhal všude možně.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 21. 6. 2011 20:57

Scobro, čteš vůbec ty příspěvky tady na fóru nebo jenom sedíš u klávesnice a bušíš do ní? Teď jsme tady napsali, ať nespoilerujete. Tdjohn, protože má koule, napsal OK, dám si na to pozor. Tomu já říkám reakce inteligentního člověka - i když v názoru na Fallout 3 se evidentně neshodneme. A ty tady dál meleš a rozebíráš příběh Falloutu 3, to si asi děláš legraci? Musíme tě nahlásit Ježkovi, abys dal pokoj, nebo ti založit Scobrův mimoňský koutek?

Jinak, v příběhu Falloutu 3 jde o víc než napsal Scobra, má zajímavou osobní rovinu a je tam i poměrně podnětné morální dilema na konci. Ale jak jsem psal, příběhy od Bethesdy se někomu líbí a někomu ne. Mně jsou vesměs milejší než příběhy a la Mass Effect, ale samozřejmě, hodně lidem sedne spíš přístup Bioware.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2011 21:02

Na mě to bylo moc pomalé, takže mi mohlo něco uniknout. Dragon age stejně tak a ještě mě to nudilo. U ME2 se mi to zdá dobré, jen je to zase pomalé, takže ani nevím, jestli tam bude nějaký dobrý příběh. Mám raději asi nějaké kratší a trochu reálnější. Něco jako RDR, kde člověk něco zažije a dává to smysl. Nebo i ten inFamous. Nic moc hlubokého, ale také to není kniha.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 6. 2011 21:12

Nebudu to skrývat... Už jsem to tady a jinde vysvětloval několikrát, proč to nedělám (zkráceně - kdyby se měly skrývat všechny příspěvky, který můžou někomu něco vyzradit, bylo by to tu samý skrytý příspěvek).

tdjohn: Fallout 3 se odehrává v Americe, ne v ČR ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 21. 6. 2011 21:19

To jsem čekal, ale lidé jsou všude stejní a tím spíše, když jim jde o život.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sutr90 22. 6. 2011 08:11

Jenom taková malá vsuvka. Na GOGu je teď F1 a F2 za 3$ kus.
We do what we must, because we can.
sutr90
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků