Lagování, sekání, co to je?

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Nobles 16. 6. 2011 15:28

Volal jsem na T-mobil asi už po stoosmdesáté a až teď přiznali, že je někde něco špatně, já právě bydlím na místě, kde těch providerů moc "nechytám" to O2 se jeví jako možnost ano. Jinak zkoušel jsem to nechat běžet i déle, postavil jsem asi 20 prob a koukal na to a dělo se to i v 5 minutě hry...

Jinak, hry jsem zkoušel i na dalším PC (máme doma 3) sice jsou to krámy starý, ale dělo se tam uplně to stejný...
Nobles
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 6. 2011 15:50

jak rikam t-mobile je na prohlizeni stranek ne na hry. Prejdi na o2
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nobles 16. 6. 2011 15:52

Zřejmě ano, i když jsem teda na O2 taky nečetl zrovna dvakrát dobrý reference. Počkám co mi "technici" z T-mobilu zavolají a pak to asi ukončím...
Nobles
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 6. 2011 16:16

o2 pouzivam moc let a zadny vyrazny problemy
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nobles 16. 6. 2011 16:30

Asi jo, vypadá to nakonec na to O2, jiná možnost asi ani není. Ono se to asi dost liší, taky podle toho jak daleko jsi od centrály atd...ale jiná možnost není, fakt mě ale štvou, pořád do mě valili že je chyba někde u mě a teď mi napíšou, že to jejich super technici kontrolují :tleskani
Nobles
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 6. 2011 21:34

Tomkalhotka píše:Jen tak pro info, nedavno sem byl na 14 dni na vypomoci v hodonine v growshopu, abych mel pristup na internet vypujčil sem si mobilni internet od t-mobile (2mb) , plati se za to 400KC za mesic ! FUP to ma ***** 2gb, ale ok . Jenze problem byl v tom , ze to bylo pomalejši jak vytačeci modem a načist blbej seznam.cz trvalo 5 minut. Tolik asi k t-mobile.

Nechceš srovnávat mobilní internet s ADSL, viď že ne? :shock: Mimochodem to jsi měl to jejich slavný 4G nebo normální 3G? Mohl jsi být v blbým místě s GPRS nebo EDGE. Ale je pravda, že na mobilní internet jedině O2.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 6. 2011 21:43

Nechci srovnavat mobilni internet s ADSL, pouze sem chtel poukazat jak je T-mobile na *****...


Lokalitou to nebylo , zkousel sem to ve vice mestech .
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 6. 2011 21:54

A znovu se ptám...za použití jaké technologie?

Jinak říct, že ta či ona firma je na *****, a přitom porovnávat naprosto různé technologie, to je nesmysl.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 6. 2011 22:07

Normalni 3g.

Ano priste nebudu rikat o firme , ze je na **** jen proto, ze jejich sluzby , ktere sem vyzkousel staly za nic ...
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 6. 2011 22:09

Nj, to je to jejich slavný pokrytí. Teoreticky větší procento populace, než O2, prakticky o třetinu vysílačů míň :-D Nicméně že by to jelo jako vytáčený, to je nějaký divný, pokud jsi opravdu chytal 3G.

Jinak s O2 3G jsem hrával L4D, GTA SA, Assault Cube, všechno bez problému, a to jsem měl mobil jako modem přes BT! Pingy tak 80ms.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 6. 2011 22:19

No ja si srandu nedelam. 3g sem chytal a FUP sem jeste aktivni nemel.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků