Lagování, sekání, co to je?

Grafické karty, procesory, základní desky... Prostě počítače zevnitř

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Nobles 15. 6. 2011 15:31

Ahoj, takže už delší dobu se potýkám s jistým problémem, snad jsem se trefil do správné části fora. Myslím si, že je to způsobené připojením internetu, ale jist si nejsem (PC jsem projíždel MemTestem a dalšími různymi utilitkami a žádná mě nic nevyhodila)

http://www.youtube.com/watch?v=bnnjO3GHDcU - všimněte si jak se Proby pohybují tak nějak cukaně, lagovaně, a ne není to zapnutým FRAPS

Kdyby někdo věděl, tak napiště

Děkuji
Nobles
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 15. 6. 2011 15:37

Hmm, neposkytnul jsi zrovna vyčerpávající množství základních informací...

1) Dělá to jen v SC2? I v singlu?
2) Jaká sestava?
3) Jaký připojení
...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nobles 15. 6. 2011 15:45

Bože, na to jsem uplně zapomněl
Mám - Phenom X 4 II 3GHZ, 4GHZ 800MHZ, GTX 460 (hraji v 1680x1050) W7 64bit

Připojení mám od T-mobilu - 8mbit ADSL

Jinak dělá to ve všech hrách který jsou nějak vázaný na internet i když třeba je to ten Singleplayer v SC2, pořád jsem na Battlenetu, zkoušel jsem třeba POPWW (starej Princ) a tam to nedělá vůbec
Nobles
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 6. 2011 17:35

Nezere ti neco CPU? Koukni do spravce.

Konkretne mne obcas zlobi ovladac od tabletu a hlasi mi vytizeni na 50% CPU.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nobles 15. 6. 2011 17:36

CPU mi nic nežere, koukal jsem se, jsem dokonce i na čistým W7...
Nobles
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 6. 2011 17:38

Jeste teda muzes zkusit vytahnout kabel od internetu a hrat v offline modu. Jestli to dela taky.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nobles 15. 6. 2011 17:49

Jak jsem psal, nedělá to, sice jsem hrál starý nenáročný hry, ale nedělalo to v hrách, který nemají s internet nic společnýho, zkoušel jsem třeba Laru Croft GOL přes Steam, byl to Singleplayer, ale pořád jsem byl připojen přes Steam, tak se to sekalo/lagovalo to...
Nobles
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 15. 6. 2011 17:58

Zkus nějakou náročnou strategii, třeba demo něčeho z Total War série. Každopádně procesor mě taky na začátku napadnul, ale ten Phenom by to měl utáhnout s prstem v nose. Takže pokud ti ho nevytěžuje nějaká pochybná aplikace (třeba Microsofťáckej antivir u mě měl takový tendence vytěžovat CPU asi na 70%), tak to opravdu bude tím připojením. Zvlášť pokud žiješ na malým městě či vesnici, to ADSL asi nebude mít nijak úžasný pingy.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 15. 6. 2011 18:03

Vsak rikam, zkus to v tom Starcrafte. Jestli bude zmena, je to pripojeni, jestli to bude beze zmeny, tak mas neco v PC, co ti to brzdi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nobles 15. 6. 2011 18:16

Nevím jestli to něčemu pomůže, ale pouštěl jsem Unigine Heaven 2.5 a dostal jsem tam 850 skore s 35 average FPS (NO AA, 1680x1050, DX11, tellessace a jinak vše na HIGH)
Nobles
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 6. 2011 20:03

No, pingy by se nabízely (jaký vůbec máš?), ale pokud stačí spustit hru přes Steam a už se seká, tak to je nějaký divný. Když spustí člověk SP přes Steam, tak se tam akorát odešle nějakej ten požadavek, že ostatní vidí, co hraju, ale dál by tam data týct neměly :hm
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nobles 15. 6. 2011 20:19

Ping je celkem ok, kolem 20-30ms, teď jsem to zkoušel znova, SC2 proti počítači a jede mi to naprosto v pohodě, takže bych vážně řekl, že je to připojením

Sice to není ze hry ale i tak Obrázek

Uploadnu ještě video aby šel vidět ten rozdíl
Nobles
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 15. 6. 2011 20:35

Internet máš přes kabel nebo máš wlanku? Mně se stává, že vzduchem mi svchost žere dost CPU a je to ten, co zprostředkovává bezdrátovej internet, po kabelu není problém. Nicméně i když se svchost rozežere, tak za chvíli přestane.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nobles 15. 6. 2011 20:38

Internet mám normálně přes kabel, z telefonu, přes splitter do modemu a pak do PC..
Nobles
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 16. 6. 2011 14:30

cau,
zklamu te , ale tohle vypada opravdu na pripojeni k internetu. Bohuzel pripojeni od T-mobile je jedno z nejhoršich co tu muzes sehnat. Abys to opravdu vyloučil na 100% vem si PC ke kamaradovi , ktery ma pripojeni jine a zkus to , uvidis , ze to bude slapat. Potom pouze vypovedet T-mobile a zkusit neco jineho. Neboj se klidne o2 , maji stabilni internet bez lagu.

Jen tak pro info, nedavno sem byl na 14 dni na vypomoci v hodonine v growshopu, abych mel pristup na internet vypujčil sem si mobilni internet od t-mobile (2mb) , plati se za to 400KC za mesic ! FUP to ma ***** 2gb, ale ok . Jenze problem byl v tom , ze to bylo pomalejši jak vytačeci modem a načist blbej seznam.cz trvalo 5 minut. Tolik asi k t-mobile.


BTW add sc2: začatek laguje skoro všem , je to znama chyba hry
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků