Jakou PC hru právě hrajete?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 5. 2011 17:12

Lo!Zza píše:se mi nelibi, ze skill se tam da kupovat za penize (tj. lepsi zbrane).

Nevidím rozdíl v tom, jestli má někdo lepší zbraně za peníze, nebo za to, že to hraje dýl a má vyšší level. Pro mě coby nooba je to vždycky fuk.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 30. 5. 2011 17:25

Sasakr: Rozdíl v tom je. Jestli sis všiml, každá zbraň má nějaké staty, lepší zbraně mají samozřejmě lepší staty. I když budeš skilla, pořád budeš handicapován slabou zbraní... protivník s koupenou zbraní za prachy tě sundá na dvě kulky, ty mu ty kulky musíš nasypat tak 4 a ještě to musí bejt hedky... a za levely tu myslím zbraně nemáš... osobně ani nevím, k čemu ty levely tady jsou. V BF Heroes dostáváš za levely body, které investuješ do abilit, ale v BF P4F nic takového není.

Lojza: WWII medici měli pistole, u pušek nevím. Ale v žádném případě neměli LMG, to je od DICE tvrdě uhozené.
¨
Sasakr píše: Nicméně přesto se tu a tam najdou borci, co mě sundají na dvě kulky (a nejsou to snipeři), to nevím, co mají za zbraně.
Jistě mají zbraně koupené v shopu...
USER47 píše:Nějak nechápu, pro koho je to určený. I pokud někomu nejede BC2, tak je přece pořád lepší si koupit za pár stovek balíček BF2 + datadisky, případně někde sehnat čistej BF2, kterej jsem ještě nedávno kupoval asi za sto pade, je tam 100x víc obsahu nezávislýho na mikrotransakcích a jinak je to skoro to samý...(a navíc se to dá modovat)
Taky bych řekl. BF P4F je nejen suché a nezáživné, ale bez peněz si tam pořádně neškrtneš. Respektive bys musel hrát každý den, aby sis namlátil kredity na každodenní obnovování zbraní. Taky ty hry nemám rád.

USER47 píše:Koho vůbec v DICE napadlo, že medic by měl nosit kulomet? Vždyť je to úplně lolwut.
Souhlas. Medici možná tak lehké SMG nebo tak něco + pistoli. LMG by měl mít gunner nebo support či tak někdo.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 5. 2011 17:31

Nebylo to v BBC rozdělené trochu jinak? Možná až u dvojky to trochu dali víc dohromady a vznikl medik s kulometem.
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 30. 5. 2011 18:40

Torham píše:Lojza: WWII medici měli pistole, u pušek nevím. Ale v žádném případě neměli LMG, to je od DICE tvrdě uhozené.

Zenevska konvence rika, ze medici jsou nebojove jednotky a tudiz nesmi mit utocne zbrane. Staci jim nejaky pistole pro svou vlastni protekci. Pokud totiz nepritel uvidi medika s kulometem, automaticky se z nej stava bojoba jednotka a je mu povoleno po nem strilet, at uz ma cervenej kriz, nebo ne.
Ve 2sv valce tezko rict, protoze Konvence byl austanovena az po ni. Ale osobne myslim, ze je mit nemohli (vyjma nejakych malych zbrani, jako nuz a pistole), protoze se sebou tahali vedle vojenskeho vybaveni taky lekarske zasoby a musli byt co nejpohyblivejsi.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tdjohn 30. 5. 2011 18:43

Zase by byla asi nuda běhat s medikem, když by po tobě nikdo nesměl střílet :D
"This game is a masterpiece! We have never seen such a harmonic virtual world before. The story is as good as a movie and the graphics offer tons of incredible moments. GTA IV is more than a game." - Cynamite
tdjohn
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 30. 5. 2011 19:07

Lo!Zza píše:
Torham píše:Lojza: WWII medici měli pistole, u pušek nevím. Ale v žádném případě neměli LMG, to je od DICE tvrdě uhozené.

Zenevska konvence rika, ze medici jsou nebojove jednotky a tudiz nesmi mit utocne zbrane. Staci jim nejaky pistole pro svou vlastni protekci. Pokud totiz nepritel uvidi medika s kulometem, automaticky se z nej stava bojoba jednotka a je mu povoleno po nem strilet, at uz ma cervenej kriz, nebo ne.
Ve 2sv valce tezko rict, protoze Konvence byl austanovena az po ni. Ale osobne myslim, ze je mit nemohli (vyjma nejakych malych zbrani, jako nuz a pistole), protoze se sebou tahali vedle vojenskeho vybaveni taky lekarske zasoby a musli byt co nejpohyblivejsi.

Vyloženě speciální zdravotnický týmy asi ozbrojený nejsou, ale zdravotníci v rámci normálních bojovejch týmů jsou pokud vím vybavený standardníma puškama a jsou to primárně bojový jednotky, jen s přídavnou rolí základního ošetření v případě potřeby.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 5. 2011 19:13

Torham píše:V BF Heroes dostáváš za levely body, které investuješ do abilit, ale v BF P4F nic takového není..

Děláš si srandu?

Torham píše:Taky bych řekl. BF P4F je nejen suché a nezáživné, ale bez peněz si tam pořádně neškrtneš. Respektive bys musel hrát každý den, aby sis namlátil kredity na každodenní obnovování zbraní. Taky ty hry nemám rád.
Za prvý těch co nakupují je evidentně naprostý minimum, za druhý není pravda, že si neškrtneš.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 30. 5. 2011 19:28

Sasakr: Jo, já zapomněl na talenty :-( V BF P4F je jakási obdoba talentů z WoW... pravda. Ale to jsou jen pasivní bonusy, v BF: H jsou aktivní schopnosti, které přímo používáš a ta hra je díky tomu mnohem zajímavější :)

Jo, škrtneš si, patrně pravda. Ale vše ti trvá strašně dlouho, dobré zbraně tě stojí mraky creditů a stejně je můžeš mít na max. 3 dny...pokud ty credity nevygrinduješ a zbraň znova nekoupíš, tak ji po uplynutí zápůjční doby nemůžeš používat. Raději poslechni USERa, kup ten Battlefield 2, i na Intel HD by měl jet jako z praku...za pakatel máš plnohodnotnou hru s mraky map, hráčů a i značnou modifikovatelností. Na druhou stranu, pokud to fakt hraješ jen po večerech, BF P4F by mohl stačit :hm
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 30. 5. 2011 20:23

Myslím tohle, nazývej si to jak chceš http://support.ea.com/app/answers/detai ... ekxndms%3D

A prostě ti to dává časem podstatné výhody. Nové schopnosti jsou to, že můžeš řídit věci, které na začátku řídit nemůžeš. Ale pokud jde o mě, beru věci jen z pravé půlky.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 31. 5. 2011 09:11

Mythos, diablovka mulťák, i když to jedu sám střídavě za všechny tři postavy, a čekám na 3.6.11, kdy by měl začít beta test obnoveného HELLGATE !!!! a měl bych dostat klíč na tu betu - aspoň mi to napsalo na stránkách, že jo - uvidíme. Takže hra, která mě v posledních letech bralo opravdu dost než zavřeli mulťák bude zpět.
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 31. 5. 2011 09:24

Sasakr: Ano, přesně to je to, na co jsem zapomněl :(
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kurcatovium 31. 5. 2011 10:47

Včera jsem se trochu víc zakousnul do Zaklínače 2. Je to špatné, protože ta hra je těžce návyková...
kurcatovium
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 6. 2011 22:33

Takový dotaz, v Battlefieldu mám už pět přátel, jen o jednom vím, kdo to je a s ním i hraju, ale co ten zbytek? Je to někdo odsud? Jdete hrát? Když tak pište via IM nebo se připojte do hry ;-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 2. 6. 2011 09:03

Rozjel jsem drive koupeny Empire: TW.

Zatim jsem vicemene na zacatku (byt uz mam nahrano v te kampani pres 7 hodin). Ale jde to pomalu, kdyz jedna bitva trva tak pul hodinky. Nemuzu rict, ze mi to nejak moc jde, ale bezne se mi stava ze jsem scopen rozprasit nepritele, ktery ma velkou pocetni prevahu.
Navic je tam hrozne malo druhuh jednotek. Kdyz nepocitam osadniku, indiany a pod, tak jsou tam jen jezdci, strelci a delostrelectvo. No snad se to pozdeji odemkne.

Co mne ale stve, a to hodne, tak je fakt, ze ve state nemuzu nastavit naprosto nic, krome dani. :-(

Namorni bitvy me nebavi a nechavam rozhodnout PC.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 2. 6. 2011 09:17

Těch jednotek už tam ani moc nebude - každá další totiž zapadne do jedné z těhle skupin :-) On tenkrát nebyl moc velký výběr... V tomhle jsou zajímavější Medievaly :-)

Mě právě vyhovuje, že nemusím ve státech/městech nastavovat nic jiného než daně. Kdybych se chtěl hrabat v tabulkách, pustím si třeba Europa Universalis (teda nepustím, protože je to asi nejnudnější hra, jakou doma mám). Jinak se pak dá situace ve státě (náboženství apod.) ovlivňovat posádkou a nebojovými postavičkami :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků