ArmA III

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod 16cmfan 19. 5. 2011 15:38

Tak nám BISáci oznámili radostnú správu a to, že sa chystá ArmA III :love:

Obrázek

Čo vieme:

http://doupe.zive.cz/ohlasena-arma-3--g ... 1-a-141007

Západní Evropa se po letech intenzivního válečného konfliktu s armádami Východu stala poslední výspou vojsk NATO. Na pokraji porážky se vrchní velení NATO odhodlalo k zoufalým řešením... (viac na Doupě alebo oficiálnej stránke)

Oficiálna stránka: http://www.arma3.com/ (je už funkčná)
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 19. 5. 2011 16:52

Ou jé co to je ?! To už zase hodlají vydat další šíleně HW náročnou a zabugovanou hru ? Realita tentokrát dostala pěkně na frak.... Co ten RAH-66 Comanche ? Vždyť v sériové verzi neexistuje. Pokud se to bude odehrávat ve Střední Evropě tak co tam dělá Merkava IV ? Ne, netěším se. Už proto že počítač na kterým to bude běhat by stál majlant.
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 19. 5. 2011 17:35

Čo fetuješ ?
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 19. 5. 2011 17:39

Je to budoucnost alternativní reality. Do takový můžou klidně nacpat Comanche, Amíky s F2000 a XM8 nebo třeba Slováky s Merkavama.:-D
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 19. 5. 2011 17:51

Veď práve... a PC ztoho robí neviem čo... on má takú super schopnosť ohodnotiť hru hneď pri úplne prvom oznámení... a totálne ju zavrhnúť.
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 19. 5. 2011 18:08

To já mám taky, podle mě to bude zase standardní BISácká zabugovaná podivnost balancující mezi kostrbatou rambo střílečkou a ještě kostrbatější RTS, kdy herní mechanismy nejsou vhodný ani pro jeden z těchto žánrů.:D
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 19. 5. 2011 18:32

Nj ale Ty máš ktomu aspoň konštruktívne názory a pripomienky... PC plače úplne zo všetkého... :-) Ale nechajme sa prekvapiť, ArmA nám zreje, veď dvojka bola 2x lepšia ako jednotka :)
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 19. 5. 2011 19:48

Jo jo, byla 2x lepší a proto nešla dohrát. Haló, podívejme se na to realistickýma očima a co dostanete ? Na první pohled velkolepou záležitost, na druhý podivnou hru která by mohla být fajn-kdyby fungovala. Jenže ona nefunguje. A ke všemu je HW extrémně náročná. Já u toho strávil desítky hodin a stejně jsem to nedal, protože tam nefungují skripty nebo já nevím co... Postava co má mluvit nemluví, vesnice co se mají dobýt jsou vzápětí opět obsazeny a jak je na obrazovce víc než pět a šest helikoptér tak začne cukatura, ale jasně je to super odladěná záležitost a chyba je ve mě. Super je editor ale ne hra. Ta ne ! (Aspoň původní Arma 2, na datadisky jsem už neměl fakt žaloudek,protože to že ta hra nefunguje mě jako fandu do válečné techniky samozřejmě mrzí.)
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 19. 5. 2011 20:54

Hrát to nebudu, ale zajímá mě, jak to bude vypadat. Už by to chtělo sesadit Armu2 z grafického trůnu :-)
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weightlifter 19. 5. 2011 21:06

Tak já myslím že ARMA 2 není na grafickém trůnu, vypadá dost dobře ale nejlepší grafiku nemá
Co nejde silou, jde ještě větší silou!
HTC Touch PRO Raphael
Weightlifter
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 19. 5. 2011 23:17

Na cryenginu by to vypadalo lépe.
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inexplicit 20. 5. 2011 07:01

Weightlifter píše:Tak já myslím že ARMA 2 není na grafickém trůnu, vypadá dost dobře ale nejlepší grafiku nemá


..kdyz nepocitam modifikovany crysis 1 ...tak ktera hra ma teda lepsi grafiku? ... :hm
inexplicit
Rampage

Odeslat příspěvekod 16cmfan 20. 5. 2011 11:41

Som zvedavý, ako naložia s PhysX enginom :) Btw, k tej alternatívnej realite - na Bulváru sa ludia sťažujú, že je to Sci-fi a takéto kombinácie rotor z Kamova a americký vrtuľník atp. je blud. Mno, tak vždy lepšie ako No-name nejaké fakt Scifi tančíky... mne sa to náhodou páči - Svet sa zmení a rusáci majú asi viac zdrojov a vyrábajú hybridov :D Mimoto si myslím, že sa tam dočkáme aj klasických modelov, len tvorcovia nám chceli asi trošku "vyraziť" dych rovno na prvých screenshotoch. :D Maybe.
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 20. 5. 2011 12:16

16cmfan píše:...takéto kombinácie rotor z Kamova a americký vrtuľník atp. je blud...

Ruský:). Je to Mi-28...
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 20. 5. 2011 12:25

Ne, není to nic kříženého Kamovem (tím spíš ne Hind) :-) Motory sice vypadají jako z Apache, ale třeba kabina neodpovídá ani jednomu z těch vrtulníků, takže je to nejspíš úplně smyšlený stroj...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků