Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 28. 4. 2011 19:06

Updaty jdou prostě jen jinou cestou, ale rozhodně nejdou od výrobců ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 30. 4. 2011 10:24

Mam takovy problem. Po dlouhe dobe jsem zapnul PS3. Bracha si chce pustit FIFA 11, ale pri zapnuti hry se mu zacnou nacitat trofeje, ktere se ale seknou na 27%. A pres ne se to ani nehne. Nevi nekdo, co s tim? Zkousel jsem i jiny profil a nefunguje.
C.I.S.I.
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 30. 4. 2011 14:10

Jestli se trofeje u této hry automaticky synchronizují s PSN, tak to je ten problém.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daemon666 1. 5. 2011 07:50

PS3/PS4: Glendoveer
XBOX360: Glendoveer

Na čem hraji:
PC, ASUS X550C, Fujitsu Lifebook AH512, Acer D255, PS2, PS3 Super -Slim 500GB, PS4 500GB, PSP, GC, DS Lite, GBA, AmigaCD32, XBOX 360 60GB, iPhone 4 32GB, Samsung Galaxy Note 4.
Daemon666
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 5. 2011 08:39

Tušil jsem že nám něco dají zdarma jako revanš
• Each territory will be offering selected PlayStation entertainment content for free download. Specific details of this content will be announced in each region soon.
• All existing PlayStation Network customers will be provided with 30 days free membership in the PlayStation Plus premium service. Current members of PlayStation Plus will receive 30 days free service.
• Music Unlimited powered by Qriocity subscribers (in countries where the service is available) will receive 30 days free service.

Jen jsem trochu zmaten z formulace nahození PSN. "BE AVAILABLE THIS WEEK"... myslí ještě dnes (protože tento týden jaksi ještě neskončil), nebo si to nechají na ten příští? Sázím, že ve středu vy to mohli už nahodit.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mican 1. 5. 2011 09:01

On ten "free content" taky může být blbost typu pozadí na plochu nebo obrázek účtu a to Qriocity u nás nefunguje, takže bych se zase tak moc neradoval. Navic ten bonus nepůjde stáhnout, protože o zprovoznění shopu se nějak nezmiňují.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 5. 2011 09:02

Taky fakt. A v nejhorším to bude nějaká gamesa co už mám. Ideální by byl volný kredit.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xb0x 1. 5. 2011 16:17

Hm doufam ze behem tech 30 dni PSN+ bude moznost sosnout neco extra zdarma.. nebo jake bonusy to ma? krome nejakeho toho casopisu.
a ten content - mohlo by to byt neco jako flower.. nejaka blbustka. Doufam ze casem pridaj na PSN neco jako XBLA........ nebo by mohli dat neco z PS2..

ad GT5 - ne, patch byl libovolny, tak sem dal ze nechci. Me spis zajimalo co v tech 600mb je?
xfire:rodier
psn:rodierCZuk
xb0x
Killing Spree

Odeslat příspěvekod beat 1. 5. 2011 16:44

Je tam toho hodně....
http://www.gtplanet.net/gran-turismo-5- ... lable-now/

A to zdaleka není vše..je tam další hromada drobných detailů..
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 5. 2011 17:18

xb0x píše:Hm doufam ze behem tech 30 dni PSN+ bude moznost sosnout neco extra zdarma.. nebo jake bonusy to ma? krome nejakeho toho casopisu.
a ten content - mohlo by to byt neco jako flower.. nejaka blbustka. Doufam ze casem pridaj na PSN neco jako XBLA........ nebo by mohli dat neco z PS2..

ad GT5 - ne, patch byl libovolny, tak sem dal ze nechci. Me spis zajimalo co v tech 600mb je?

Ve vysledku na tom jeste vydelaji. Oni daji uzivatelum trial PSN+, jakoze naooko za odmenu a lidi si to zacnou platit dal. Stejne jako to delaji nejruznejsi MMORPG.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 5. 2011 17:45

A to ti jako vadí? Okoštujou, líbí/nelíbí - pokračují/nepokračují. Na tomhle nevidím zhola nic špatného.

A odměna to je. Já vím, že pro tebe by to nebylo ani kdyby ti dali zadarmo celou knihovnu PS3 her, prostě proto že to je Sony, ale mnozí vidí PSN+ jako +.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 1. 5. 2011 17:59

Supr, aspon si to ps+ zkusim.

I kdyz za tyden me asi prijde WIIčko a bojim se , ze psko nezapnu :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 1. 5. 2011 18:04

PSN+ ... mno, lepší než drátem do oka :mrgreen:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 1. 5. 2011 18:25

N.Marko píše:A to ti jako vadí? Okoštujou, líbí/nelíbí - pokračují/nepokračují. Na tomhle nevidím zhola nic špatného.

A odměna to je. Já vím, že pro tebe by to nebylo ani kdyby ti dali zadarmo celou knihovnu PS3 her, prostě proto že to je Sony, ale mnozí vidí PSN+ jako +.

Tak ja bych spis radsi neco co mi zustane.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 1. 5. 2011 18:26

Do hrobu si stejně nic nevezmeš :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků