Traktor- Zetor simulátor 2009

Microsoft Flight Simulator, IL 2 Sturmovik, Combat Fly Simulator...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Vojta Tramvaj 7. 3. 2011 21:26

ATI Mobility Radeon X2300
Vojta Tramvaj
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 3. 2011 21:33

A minimální požadavky jsou jaké? (X2300 není lepší než X850, bohužel, to jsou jen idioti a neumí vymyslet jednoznačnější značení)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 3. 2011 22:44

http://www.notebookcheck.net/ATI-Mobili ... 711.0.html
Kód: Vybrat vše
Technically it is just a renamed X1350 and therefore also only supports DirectX 9.

Mám to chápat tak, že neumí starší verze? Jestli on traktor nejede na osmičkách třeba...
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 3. 2011 23:32

Ale nee :-) Vždycky podporují i zpětně... Problém je, že je to kancelářská karta a ne herní...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 7. 3. 2011 23:43

No mně to taky přijde jako blbost, že to neumí zpětně, ale proč by to tam teda psali takhle? Když je to karta z roku 2007, tak to snad DX10 ještě nebyly ne?

-- 7. 3. 2011 23:43 --

Aha, byly.

-- 7. 3. 2011 23:45 --

Dobře, ale to, že je to kancl grafika, přeci není důvod. Pochopil bych, že se to třeba seká, ale že to ani nezapne?
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 7. 3. 2011 23:47

To je u některých her naprosto normální chování... Mafia 2 se ti taky nespustí na takových kartách (ani jiná náročnější hra - je tam zámek).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod patrik154 1. 7. 2011 14:10

stratil jsem klíč/kody na traktor zetor simulator poradíte mi děkuji
patrik154
First Blood

Odeslat příspěvekod clone9cz 8. 7. 2011 09:37

patrik154 píše:stratil jsem klíč/kody na traktor zetor simulator poradíte mi děkuji

Nestěhuj se.
Vás možná válka nezajímá, ale o Vás se válka zajímat bude.
B a t t l e g r o u n d E u r o p e C Z
Czech Panzer Abteilung - 12. Armee, XIX. Armeekorps, 27. Infanterie Division 3. Kampfgruppe
clone9cz
Killing Spree

Odeslat příspěvekod wallas 24. 3. 2015 12:42

Je tu někdo nad třicet koho baví tenhle typ her?
wallas
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků