PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sawwwer 17. 2. 2011 18:18

tak vysokou cenu si sony nemůže dovolit, pokud chce konkurovat 3DS... osobně to odhaduju na 5500-7000, jinak se s tím můžou jít zahrabat...
sawwwer
First Blood

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 18. 2. 2011 06:47

No tak 5500 to stát nebude ani náhodou, to tě ujišťuju :D podle mě, kolem těch 9000..Ale jsou to jen spekulace.
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 4. 3. 2011 17:26

5500-7000 je hodne velka kravina(minimalne 7500,- to bude).Myslim ze cena bude stejna jako u puvodniho psp pri launchi.Kdyz bude stat do 10 000,- hned si ho vemu kdyz ne beru 3ds.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sawwwer 4. 3. 2011 20:16

silně pochybuju, že bude NGP stát víc, než ps3... :hm
sawwwer
First Blood

Odeslat příspěvekod sega.maniac 4. 3. 2011 20:48

Vzhledem k cene 3DS je rozsah 5500-6990Kc ohledne NGP celkem nerealny.

Ja tipuju 7990-8990Kc, jo a bude hlavne pekne sledovat zas ten rust ceny Jap.->US->EU->CR :-D

Nevim zdali to tu jiz padlo, NGP bude pouzivat velikost hernich karet 2-4GB, 3DS pokud se nepletu max. 1GB.. V obou pripadech dostacujici.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 4. 3. 2011 21:33

U 3DS psali ze zaklad ma byt 2gb ale dala by se bez vetsich problemu zvysit na 8 coz ale zatim neni potreba.
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 3. 2011 21:45

To mi připomíná tu hlášku jednoho chytrého a bohatého člověka, že 640 kB RAM musí stačit všem... No a dneska přecházíme na 64bitové operační systémy, abysme vůbec všechnu tu paměť dokázali využít...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod StefiCZ 5. 3. 2011 10:06

Nevite prosim vas nekdo jestli a,Ma NGP konektor na 3,5mm jack? b, Jdou k NGP pripojit bluetooth sluchatka? c, Jak je to s podporou psp her?Ja jen ze tahat nekam s sebou NGP i PSP by byla hruza ale umd mechaniku mit asi nebude co? :( d, Myslite ze nekdy v budoucnu to pujdou ps2 hry jako sli psx na psp? (to by byla krasa :) )
PC, PS1, PS2, PS3, PSP, PSVita, Xperia Play, Mega Drive, Dreamcast, SNES, GameCube, Wii, 3DS, Xbox360
StefiCZ
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 3. 2011 11:20

Vypadá to, že 3,5 jack bude mít - aspoň podle obrázků. UMD podle všeho nebude...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 6. 3. 2011 09:12

Není to nějak málo?4GB na takovou grafiku??
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 3. 2011 10:02

UMD v PSP má 1,6G a popravdě není moc her, co by ho využili. Jde ale o to, že se stačí domluvit se Sony a můžou ti to navýšit skoro libovolně. Ceny těchhle pamětí už nejsou tolik drahý.

Imho koukni na Xbox - 6,9 giga a crcají se s tím i dnes.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 3. 2011 11:47

Jenže na XBoxu vychází i víceDVDčkové hry... Snad nebudou vycházet i hry na víc paměťovek...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 6. 3. 2011 11:49

No tak udělají 8 giga kartu. Nevidím problém.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 6. 3. 2011 12:14

Zas to nepřehánějte....je to jen handheld.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 3. 2011 12:22

N.Marko: Já vidím jeden :-) Cena...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků