Vše okolo PS3

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 2. 2011 21:54

No to je potom skoda ze napr. alza.cz nema kamenny obchod i v Jindrichove Hradci, nabizi totiz Collectors Edition za 1573Kc. Nejblizsi pobocku mas pak v Ceskych Budejovicich nebo Jihlave.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 23. 2. 2011 22:06

http://www.gamersmint.com/sony-sends-ge ... -a-hacker/

kur*y... a pak že to dělají jen pro podporu homebrew :mrgreen:

Zavřít a střílet.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 2. 2011 22:48

Ale vsak on Sony varoval, ze tu svoji praci zverejni. A zverejnil.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 23. 2. 2011 23:08

beat píše:http://www.gamersmint.com/sony-sends-german-police-after-a-hacker/

kur*y... a pak že to dělají jen pro podporu homebrew :mrgreen:

Zavřít a střílet.



Beata, ty taky kupujes bazarovky , ze? Uvedomuješ si , ze se tim chovas stejne jako warezak? :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SmartinS 23. 2. 2011 23:13

sega.maniac píše:No to je potom skoda ze napr. alza.cz nema kamenny obchod i v Jindrichove Hradci, nabizi totiz Collectors Edition za 1573Kc. Nejblizsi pobocku mas pak v Ceskych Budejovicich nebo Jihlave.

To jo no, já ale vždy napíšu do mironetu mail a oni to seženou. Dělal jsem to u TDU2 i LBP2. TDU2 jsem koupil jen za 1150 kč. Akorát teď mi nějak neodpovídají.
SmartinS
Rampage

Odeslat příspěvekod beat 23. 2. 2011 23:17

Tomkalhotka: Zaprvé...nikdy jsem hru z bazaru nekoupil...
Zadruhé..bazar není hackování konzole.

Lojza: Nemám slov..snad jen - on žádá ostatní, aby to rozšířili.
Prostě svině.
Naposledy upravil beat dne 23. 2. 2011 23:34, celkově upraveno 1
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 23. 2. 2011 23:23

Beata ja se jen ptal jestli kupujes bazarove hry. Ja tim jen chtel poukazat , ze vyvojarum z toho nejdou zadny penize jako z warez verze czo ma velkou spojitost s hackem konzole :)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 2. 2011 23:28

beat píše:Lojza: Nemám slov..snad jen - on žádá ostatní, aby to rozšířili.
Prostě svině.

Kdyby ho nechali na pokoji tak nic nerozsiruje. Treba.


Beat ma snad jen dve hry, ne? GT5 a KZ2.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sega.maniac 23. 2. 2011 23:30

Jeste tusim Heavenly Sword a Orange Box a to urcite nebude vse.
PlayStation 5
Óm mani peme hung
Shenmue is Amazing - IGN 9,7/10
sega.maniac
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 23. 2. 2011 23:31

tak to nic moc :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 23. 2. 2011 23:34

Názor právníka :-)

http://sarcasticgamer.com/wp/index.php/ ... ction.html

-- 23. 2. 2011 23:42 --

Krabicovky - KZ2, Motorstorm, God of War 3, Orange Box, Heavenly Sword, Uncharted, GT5(Signature Edition), LittleBigPlanet, Sports Champions(plus Move),RaTC(ToD), GT5: Prologue, Stuntman Ignition...a v nejbližší době budu kupovat KZ3.
Plus mám nějaké PSN hry...

Ale nějak nerozumím tomu, co to má společného s pirátstvím. Já se nikdy netajil tím, že jem PS3 kupoval kvůli KZ2 a GT5. Hraju málo, pár hodin týdně a někdy na PS3 třeba 2 týdny nesáhnu. Nejsem běžný hráč.
Naposledy upravil beat dne 24. 2. 2011 00:32, celkově upraveno 1
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Mican 24. 2. 2011 00:01

Co je špatnýho na tom že někdo předá svoje znalosti (ať už o hypervisoru PS3 nebo čemkoliv jiném) dál? Takhle funguje šíření vzdělanosti už tisíce let. Dobrý vědec netráví veškerý čas bádáním, ale také vede přednášky a publikuje. V tomhle konkrétním případě bych to mohl odsoudit jedině kdyby ten nebožák na základě svých znalostí vytvořil nějaký produkt určený výhradně k pirátství a prodával ho. Tomu že zdarma seznámil veřejnost se svými objevy se dá opět pouze zatleskat.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 24. 2. 2011 00:29

Mican: Když jsi tak uvědomělý...víš co udělej? Hoď mi do mailu data z tvého magnetické proužku(a čipu) z tvé čipové karty..a samozřejmě mi přihoď také PIN. Nebuď labuť a poděl se o své informace. Děkuji, koupím si KZ3 za cizí peníze...

A samozřejmě je pro mne více názor Micana než názor právníka.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Mican 24. 2. 2011 09:34

Jak fungují bankovní karty si přečti na wikipedii. Formát dat na magnetickém proužku, komunikace s čipem, hashování PINu i používané kryptografické postupy tam jsou detailně popsané. Díky tomu je ten systém také bezpečnější, protože na možné slabiny se přišlo dřív a zabezpečení karet se neustále vylepšuje a posiluje. A to bez toho abys musel u bankomatu pokaždé 20 minut čekat než se stáhne nějaký bezpečnostní update.
Hyena rulez!
Mican
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 24. 2. 2011 10:36

Mican: Zásadní je v tomhle to, že zveřejněním těch poznatků někoho poškodil. Když zveřejním svoje poznatky o bezpečnostní chybě v bankovním systému, operačním systému apod. budu za to taky perzekuován. A je to tak správně.

beat: Myslím, že GeoHotův obhájce by stejný názor nesdílel :-) -> Dva právníci, tři výklady.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků