Vaše nejoblíbenější hra

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Ertefol 13. 2. 2011 12:31

Pro mě je asi pořád nejzásadnější Operace Flashpoint... Kruci, u toho jsem nestrávil ani hodiny, ani dny, ale týdny a měsíce.
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 14. 2. 2011 19:28

Hech nebudem moderní,...Roky spokojno prožité ve Virtuálním Světě Morrowindu, Battlemage Ogden Béér.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 22. 2. 2011 10:10

Myslím, že nejsem schopen říct která byla nejoblíbenější, byla to vždy ta, kterou hsem hrál měsíce ať to začalo Dunou 2, kterou jsem u kamaráda hrál snad celý rok, potom warcrafti 1 a 2 , super hra byla Crusader no remorse jestli někdo vzpomínáte, Transport Tycoon - to je hra na celý život, pořád se k ní dá vracet, Magic Carpet 1a2 , C and C - všechny mimo posledního dílu, zase hraní nadlouho, Diablo - obě , to byla mánie, nikdy jsem nebyl multi hráč, ale Diablo 1 jsem jeli s kámošem po kabelu a došli to na hell kdy mýmu kouzelníkovi myslím stačily dva firebaly a kamarád barbar byl po smrti když neuhnul :), Starcraft 1 a 2 , už si říkám kolik toho zapomenu a asi největší mánie poslední doby u mě Hellgate London, kde tím, že firma zkrachovala se vyply servery a je po ptákách - snad první hra, která mě po multi bavila. No takže nej hra asi úplně vybrat nejde - mám dost her, který jsou nej!
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 2. 2011 10:11

Jsem myslel, že Hellgate London vzkřísili nějací fanouškové...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OGLoc 22. 2. 2011 21:05

Já napíšu svou desítku nejoblíbenějších her, ale kdyby to bylo možné, tak by každá byla první, plus ještě několik dalších.
1: Doom 3 + RoE - Kamarádovi jsem tehdy záviděl Doom 1/2, a pak když jsem ho měl konečně taky, neskutečně jsem se ho nehrál. Pak vyšel Doom 3 a i přes to, že ho někteří považují za špatnou hru, tak já ho dohrál minimálně desetkrát. (Už chci Doom IV!)
2: Bfme 2 + RotWK - Jednoznačně nejlepší strategie, co jsem kdy hrál. Nejen proto, že mám rád Pána Prstenů, ale i kvůli multiplayeru, kde jsem poznal spousty super lidí a vydržel jsem to hrál celé dny.
3: Crysis + Crysis Warhead - Jelikož jsem PCčkář, tak je to pochopitelné, ale i tak jsem si Crysis oblíbil jednak kvůli grafikce, která je i dnes špičkou, a pak kvůli super příběhu a jeho podání. "Ostatní platformy mohou pouze závidět" :))
4: Call of Duty 4 - Singl ani tak nehodnotím, ale spíš multiplayer, který hraju dodnes a je podle mě rozhodně lepší než multiplayer novějších tří dílů.
5: Mass Effect Trilogy - Mnohokrát oceňovaná hra. Podle mě nejlepší herní příběh a jeho podání. Suprová hratelnost. No prostě Mass Effect :)
6: Stalker: Call of Pripyat - Nejlepší díl (prozatím) trilogie. Post-apo mám rád, a když do toho vlezou mutanti... :)
7: Battlefield 2 - Suprová multiplayerovka, kterou hraji dodnes, ačkoli je už hezkých pár let stará a grafika se už nemá čím chlubit. BC2 se může jít zahrabat.
8: Dragon Age: Origins - Jo, musím se přiznat... u téhle hry mi slzeli oči (jenom slzeli!) :) Ale nejen proto je mezi mými oblíbenými. Celkově je to super RPG a svět Dragon Age se mi moc líbí.
9: Piráti Karibiku - Nikoli Piráti "Z" karibiku. Vlastně Sea Dogs 2, ale vyšlo to jako Piráti Karibiku :) Nejlepší "pirátská" hra, co jsem kdy hrál (a že jsem si jí nahrál). S možností koupit loď, vylepšit ji, vylepšovat postavu... až po nakupování flotily, atd. Ani příběh nebyl špatnej. Neím jestli to vyšlo v normálním obalu, já to mám v nějaký ubisoftí edici.
10: Gothic,Gothic 2 + NotR - Co dodat? Gothica jsem se nahrál a je to moje nejoblíbenější RPG. (Škoda, že už na něm nedělají Piranha Bytes)
OGLoc
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 22. 2. 2011 21:12

Mass effect trilogy? Co kdyz bude trojka nehorazna sr*cka? :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod OGLoc 22. 2. 2011 21:36

Já jim věřím... podle mě to bude nehorázně dobrý :D
OGLoc
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drak 25. 2. 2011 16:46

SCobra píše:Jsem myslel, že Hellgate London vzkřísili nějací fanouškové...



Jo vzkříšili, už implantovali i patch ( částečně ) 2.0 na který se už nedostalo, ale dělaj jenom singl, mulťák má údajně vyjít znovu, ale nevěřím jim.
Intel Q9550+Noctua NH-U12F,4x2 GB A-Data,Asus Maximus Formula,Gigabyte 4870 X2 ,SAMSUNG T 260,WD Raptor 74 GB, Seagate 320 GB,2xWD 500 GB GP,Logitech G9+Logitech G15 ,X-Fi Platinum ,DVD LG GSA-H20L,Asus DRW-1814BL,Thermaltake ARMOR,SEASONIC M12-600
drak
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 25. 2. 2011 17:36

Jednoznačně... Tramtadadáá :D.
1) Far Cry.
2) FlatOut 2.
3) FlatOut.
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 2. 2011 11:51

Hmmm, koukám mladší ročník :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 26. 2. 2011 13:06

Warcraft III
-> jednoznacne najlepsie RTS
-> vynikajuci pribeh
-> vyborny SP
-> vyborny MP
-> super grafika a celkovo art
-> genialny battle.net
-> genialny editor map
-> haldy novych roznych hier a mini hier, co vznikali cez mapeditor

Tolko hodin kolko som stravil pri W3, som nestravil pri ziadnej inej hre a to hlavne kvoli poslednym trom bodom.
Player.
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zouki7 26. 2. 2011 14:55

N.Marko píše:Hmmm, koukám mladší ročník :D

První počítač až někdy v osmičce (2006?) :-- .
Jsem cynická, ironická a sarkastická krysa.
zouki7
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 2. 2011 16:41

To odpovídá. :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 26. 2. 2011 17:52

Ze současných... KZ2 a GT5.

Za celý svůj život..těžko říct.
Určitě je tam Alien Breed, Superfog, Dizzy, Tetris 2(od Fuky), Cannon Fodder a Lotus Esprit Turbo Cahllenge :mrgreen:
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 26. 2. 2011 18:42

Jak píše beat - momentálně GT5.

Z minulost... no to by bylo na dýl :)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků