PS Vita

Diskuze o hrách pro kapesní herní zařízení

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod beat 31. 1. 2011 17:49

Já vím...možná je to lepší řešení než stahovat do (nerozšiřitelné?) vnitřní paměti...
Akorát se bojím věčného updatování her...s čímž souvisí, že nebudou vycházet odladěné hry.
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod N.Marko 31. 1. 2011 17:52

jo to já taky :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Lo!Zza 31. 1. 2011 18:40

beat píše:
Lo!Zza píše:Libi se mi jak vzdycky "elegantne" obejdes neco abys na to nemusel odpovidat.
Abys neřekl, že se vyhýbám odpovědi...
Pokud si koupíš DVD vypalovačku a DVD médium, výrobce obého platí licenční poplatky.
Pokud si ty vyrobíš zařízení...použiješ technologii, kterou nějaký firma dlouho dobu(a draze) vyvíjela a trošku si ji upravíš(aby nesplňovala licenční podmínky), tak řeknu žes technologii ukradl.

Copak Nintendo si ty mechaniky vyrabi samo? Btw, plna huba kecu jak to je, ale zatim zadnej padnej dukaz si nepredvedl.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 31. 1. 2011 19:02

Důkaz? K čemu? Postuju sem pouze fakta, víc nepotřeuju :-)
Pokud to chceš rozporovat, tak je na tobě, abys hledal čím a jak odvrátit má tvrzení.
Ale pokud chceš taky srovnávat CD s minidiscem jak tu máte ve zvyku, tak raději nemusíš psát vůbec nic :D
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 31. 1. 2011 19:10

Lo!Zza píše:Copak Nintendo si ty mechaniky vyrabi samo?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod uzivatel_cz 2. 2. 2011 13:27

N.Marko píše:Aby se na ně dalo zpětně nahrávat. Chtějí na to cpát DLC a savy. Myslím.

Je to tak, podle meho nazoru trochu nestastne reseni a asi by bylo lepsi tyhle veci resit treba pomoci vnitrni pameti rozsiritelne pomoci SD a/nebo MS. Ale asi se boji, aby jim lide nekradli DLC - Sony je posledni dobou dost paranoidni.
moje konzole >> ostatní konzole
uzivatel_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sawwwer 4. 2. 2011 14:38

celkem by mě zajímalo, jaký je váš názor na všechny ty způsoby ovládání - tím myslím klasické ovládání (tlačítka, šipky, analogové páčky...), senzory six-axis, dotykový displej a dotyková ploška vzadu...

nevím, jak vy, ale já se trochu děsím toho, že je vývojáři her budou chtít všechny kombinovat, jak je tomu například u dema uncharted... vím, že tam je to nejpíš jen pro prezentační účely, ale stejně... :-|

taky se mi zdá ta zadní ploška celkem zbytečná, když už je k dispozici dotykový displej...
sawwwer
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 4. 2. 2011 14:55

Pokud budou všechny formy ovládání správně implementované, může to celé být jedině přínos :-) Ostatně, hry které kombinují všechny možné formy ovládání na DS3 jsou (třeba GoW3) a funguje to dobře.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lloyd.Irving 4. 2. 2011 15:25

Nechápu, od tolika lidí slyším že spodní "touchpad" je zbytečný, blbost, nevyužitelný..Ale asi nemáte fantazii, vždyť taková to vychtávka jde využíít naprosto skvěle, třeba ve strategiích nebo adventurách, třeba Heavy Rain Portable by moh být na to jako stvořený :D
Red Wii,GC,GameBoy Advance SP Brighter,PSP.

dr.Míša " jsi přeci na doupěti, místo těch největších herních kruťáků široko daleko"
Lloyd.Irving
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod beat 4. 2. 2011 15:28

sawwwer píše:celkem by mě zajímalo, jaký je váš názor na všechny ty způsoby ovládání - tím myslím klasické ovládání
Pokud to povede k rozmanitosti her(že nebudou vycházet jen auta a FPS), tak to bude jen a jen dobře...
beat
Dominating

Odeslat příspěvekod sawwwer 4. 2. 2011 17:49

tak fajn... asi jste mě uklidnili :)
jen bych se chtěl vyhnout hrám, které by se nedaly ovládat jinak, než zběsilým a chaotickým mačkáním, otáčením, ťukáním a vůbec děláním všeho možného...
sawwwer
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 4. 2. 2011 18:36

Takový budou taky, neboj :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 5. 2. 2011 00:19

Mě děsí jen pohybové ovládání, ale pokud nám ho nebudou vývojáři nutit (jako že snad ne), tak to snad nebude problém.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 5. 2. 2011 00:39

Hádám, že kromě pár na tom rovnou postavených her, to bude jako s SIXAXIS senzorem v Dualshocku. Prostě to občas tam dají jen aby se neřeklo a tím to zhasne.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků