Need for Speed: Hot Pursuit

Colin McRae Rally, Gran Turismo, Need for Speed...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 1. 2011 09:25

Však už vyšly :D :D
FreeDLC vyjde s příštím patchem - tedy někdy v nejbližší době. A Supersports Pack na PC vůbec nevyjde.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod henda 26. 1. 2011 20:38

Nevíte v čem je problém? pustím hru, nastavím ovládání volantu (logitech formula vibration feedback) normálně hraju a vše funguje dle nastavení. Vypnu hru, spustím znova a ejhle.. volant to sice zná ale vše musím nastavit a naučit znova.
stáhnul jsem patch1 a 2 ale bez úspěchu. předem díky za rady
henda
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 1. 2011 20:41

Jo jo, to se stává... Snad to opraví v dalším patchi...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod henda 26. 1. 2011 20:53

to jsou fakt kre.teni, člověk aby pořád čekal na nějaký zaj.e.bany opravy.. hlavně že mi típek z EA 27.12 sliboval že tato chyba bude opravena v 2#patchi...
henda
First Blood

Odeslat příspěvekod SCobra 26. 1. 2011 21:01

Tak ona na většině zařízení byla opravdu opravena... Ale na některých to pořád ještě zlobí. Holt nevýhoda PC...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D3VL3R 18. 7. 2012 18:50

hraje ještě někdo, nicky?
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 23. 7. 2012 19:43

Ja to zapl a budu ted obcas hrat. LojZza
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků