Gran Turismo

Diskuze o hrách pro herní konzole

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 1. 2011 11:50

To je bug ;-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 1. 2011 12:05

Možná :(
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 1. 2011 12:14

Zcela určitě... Možná se snaží vyměnit mokré gumy za suché...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 1. 2011 12:37

Což je blbý nápad, protože chčije jako z konve. Navíc mi to dělal i na mokré silnici bez deště, když jsem měl střední gumy. No nic, tohle si prostě musím ošéfovat.
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 22. 1. 2011 19:55

Přesně tak, od toho jsi šéf závodní stáje abys udělal s řidiči pořádek.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 1. 2011 19:59

Tak dík za podporu no... :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 22. 1. 2011 21:19

Kdybys ho jen vypustil a on ti vyhrál závod, to by byla nuda :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 22. 1. 2011 22:38

A jak si myslíš, že vydělávám? ;-)
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sedli 23. 1. 2011 06:49

Právě jsem dojel A-spec Endurance 1000km Suzuka. Trvalo mi to "jen" 5 a půl hodiny, hlavně protože v poslední třetině začalo pršet a moje časy v dešti se najednou zvýšily o 30 sekund na kolo (oproti suchu). V dešti prostě neumím ukočírovat formuli.

Výsledky: Jízdou jsem ztratil 45 koní :-D a dostal jsem 500tisíc EXP, což je víc než jsem z toho dostal peněz.

Jinak to vypadá, že 24 hodinovky v A-spec ani nebudu zkoušet jet, protože bych to fyzicky asi nezvládl.
PSN ID - SedliUK
Sedli
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 23. 1. 2011 09:35

Stačí vyměnit olej a hned je motor jako nový - tedy alespoň u mne to tak fungovalo. Když mi klesl výkon asi o 50BHP tak jsem nejdřív vyměnil olej ale pořád se mi zdálo že to původně bylo podstatně víc, tak jsem utratil asi 200 tisíc Cr. za generálku motoru a výkon se mi zvednul pouze o 1 BHP.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N.Marko 23. 1. 2011 23:35

No tak jsem si v sezónním autosalónu koupil formuli (tu od Poliphony, na Ferari musím ještě hodně šetřit). Abych na ni měl, musel bych jezdit hodně dlouho, ale radši jsem si zašel do sezónních podniků a dal ty poslední závody. Krátký Nurburering s M3 Bavorákem a High Speed Ring s Takatou (Mazda RX7 na staroidech) - oba jsem už měl předtím, takže investice nulová. Tohle jsou vůbec zajímavé podniky. Musíte mít jen předepsané auto a startujete osmý, přičemž do osmi kol musíte všechny předjet. Jenže tu káru si můžete potunit jak chcete, takže máte automaticky výhodu a ocenění je nehorázné - dvě mega kreditů a 120K XP! Najednou jsem brutálně poskočil o čtyři levely! Ještěže to funguje jen jednou a nedá se takhle hrabat donekonečna. I tak to je palba jako sviň :D
Ta neurotická snaha být normální nás přivádí k šílenství. -Solomon Short
To že jsi paranoidní neznamená, že nemáš pravdu.
Jsem pro aby se udržovaly nebezpečné zbraně mimo dosah bláznů. Můžeme začít třeba s psacími stroji. -Solomom Short
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rgnatro 24. 1. 2011 15:25

Zdravím,
mám dotaz ke GT5: Jede evropská (PAL) verze této hry (resp. je nějaká možnost, aby jela) 60fps? Nemám tuto hru a nemám ani ps3, abych to vyzkoušel. Ale prostě mě to zajímá. Je mi jasné, že přes RGB to pojede asi spíš 50fps, ale jak je to přes hdmi?
A druhý dotaz: Proč je tak málo 720p/60fps videí z této hry ke stažení na netu? Nebo jen špatně hledám? Často nacházím videa natočená kamerou, ale přímo zachycená z video výstupu ne. Díky.
rgnatro
First Blood

Odeslat příspěvekod N.Marko 24. 1. 2011 15:41

GT5 jede 60fps bez ohledu na region (pres HDMI samozrejme). Videa nevím, asi to je technikou snímání.
N.Marko
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marts 24. 1. 2011 16:19

rgnatro píše:A druhý dotaz: Proč je tak málo 720p/60fps videí z této hry ke stažení na netu? Nebo jen špatně hledám? Často nacházím videa natočená kamerou, ale přímo zachycená z video výstupu ne. Díky.


Toto zřejmě souvisí s tím že PS3 HDMI výstup je zakódovaný za použití HDCP takže na příme stažení obrazu je potřeba mít kartu která podporuje grabovaní v HDCP - no a toto není zas tak běžné vybavení (a ani levné).

Teda ještě by to šlo grabovat přes komponentní výstup, ale karta na grabování přes komponent bude možná ještě dražší než ta s HDCP.
"Life is a game you can't win. But it may be quite a lot of fun playing it."
marts
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rgnatro 25. 1. 2011 16:39

Aha, no, tušil jsem, že to bude kvůli kódování hdmi. Ale nemělo mít GT5 podporu uploadu replayů přímo na youtube nebo něco takového? Jak to je?
rgnatro
First Blood

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků