Kmotr a nebo Mafia co je lepší

Doom, Half-Life, Far Cry...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Koho volíte?
Mafii 115 %  94%  [ 115 ]
Kmotra 7 %  5%  [ 7 ]
Celkem hlasů : 122

Odeslat příspěvekod 3D_Crab 20. 4. 2008 20:31

Ty filmečky jsou jedna z nejlepších věcí na celé hře, přeskakováním se připravuješ o spousta zábavy.
Uhni krávo, nesu sklo.
3D_Crab
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BotuloToxin 21. 4. 2008 18:17

No já je viděl už hodněkrát..
HL hardcorefan,adm na half-life2.sk
ATi+AMD+Stargate SG-1 hardcorefan
[spoiler=nadpis]text[/spoiler]
BotuloToxin
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod party boy 21. 4. 2008 18:45

To všichni fanoušci týhle hry ;-]
party boy
Killing Spree

Odeslat příspěvekod holubek002 1. 8. 2010 22:50

Mam v planu zahrat prvni Mafii jeste nez vyjde dvojka. Zatim jsem to vzdycky hral bez modu, ale ted bych rad nejake zkusil. Mate s nejakyma zkusenosti? Muzete mi nejake doporucit (dohlednost, stromy, textury,..)?
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 1. 8. 2010 22:53

Doporučuju ten na maximální dohled, pak ten, co v jízdě zpřístupnil interiéry budov, měl jsem tam taky reálný reklamy (čili žádný smyšlený značky), strašně se mi líbila možnost vyměnit loď, co pluje nad řekou, za vzducholoď. Pak si tam můžeš hodit postproces (Enb series). Pak samozřejmě reálný názvy aut atd. atd. Je toho hodně, ale moc si to nepamatuju, je to dlouho, co jsem to hrál. Ale všechny módy jsem měl ze mafia.scorpions.cz
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 3. 8. 2010 17:39

Ten hnus Enbs urcite ne. Asi dam jen maximalni dohled a zbytek necham.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 8. 8. 2010 14:43

Tak nakonec jsem se vykaslal i na tu neomezenou dohlednost. Radsi omezenou a 60 fps nez neomezenou a 30 fps. Misto toho pouzivam cheat "cumdal", ktery dohlednost taky zvysi, ale ne tak aby klesly fps :-)
Obrázek pred cheatem Obrázek po
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 12. 2010 00:22

Tak tedy budu na ježkovo přání psát sem. Rozehrál jsem Mission Pack. Na amatéřinu to není špatný, nicméně stahuju aktualizovanou verzi 1.2. Tady je za prvé často strašně tichý dabing, za druhé je tu neuvěřitelně přehulená obtížnost. Zatímco galerii jsem udělal napoprvý, tady tu blbou misi v hotelu za městem jsem dělal tak 20×. Co jsem ale tak koukal dál, tak některý módy vypadají ještě lépe



-- 9. 12. 2010 00:42 --

Jinak koukám na tohle, pochybuju, že si ten člověk měnil auto za autem, nejspíš na to stáhnul nějakej balík, nevíte o něčem takovým, co by přesunulo Mafii do 70. let? http://www.youtube.com/watch?v=TJimS0-5YEs
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 12. 2010 00:09

Tak jsem dojel Mission Pack a musím říct, že jsem spokojen. Na amatéřinu rozhodně dobrý, moc logiku to sice nedává a náplň není bůh ví jaká, ale přesto autorovu práci oceňuji.

Dále jsem dohrál výše zmíněnou Cosa Nostra...tohle jde ještě mnohem dál, během hraní nenarazíte na jedinou lokaci z původní Mafie, všechno je nové, včetně malého městečka. Kraťoučký příběh a doba hraní ani ne hodina...nicméně pěkné, opravu pěkné.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mirdasl 10. 12. 2010 00:14

V extremni jizde,zaboha nemuzu jet rychleji nez 50 s tim nakladakem co bouchne pri mensi rychlosti.Docela o nervy.
mirdasl
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 16. 1. 2011 11:50

Možná by vás ani nenapadlo koukat na WSGF, když Mafia podporuje širokoúhlá rozlišení. Ale to je chyba, protože jsem tam nalezl patch, díky kterému na svých širokoúhlých monitorech uvidíte víc. http://www.widescreengamingforum.com/fo ... b&start=15 Normálně Mafia svět prostě roztáhne, ale tady máte opravdu větší záběr. A docela zajímavé jsou obrázky z Mafie na 3 monitorech http://img29.mediafire.com/c48a576d3cb6 ... a3936g.jpg
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 23. 1. 2011 19:31

"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 17. 6. 2011 00:25

Tak mi to nedalo a na základě tohohle videa http://www.youtube.com/watch?v=yX6zwt1JU58 jsem zkusil ten mód. Modely aut pěkný, ovládání moc fajn, pěkně klouzavý, ale to je asi tak všechno. Naprosto nedodělanej mod, taxíky nejsou taxíky, policejní auta nejsou policejní auta, do drtivý většiny aut nejde nastoupit, a to ani když mě je v misi Ralph právě naučil otevřít...škoda no.
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 2. 12. 2011 14:27

Mafia s Depth of field a bloomem.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 12. 5. 2012 22:29

Moc pěkný mód, škoda, že 8 let po vydání hry :-D http://www.mafiascene.net/downloads/vie ... terior-mod
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků