Pronájem Xbox 360

Potřebujete s něčím poradit? Neváhejte a zeptejte se

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 9. 1. 2011 14:04

Aha, takze kdyby treba PSK napsal do zlevnenych her, ze maji v Xzone slevu, tak je to reklama?

Anebo, jak uz psal Sas, to ze sem vubec nekdo dava odkazy na slevy, to nikomu nevadi? Vsak kdo z vas vi, kde kdo pracuje.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 9. 1. 2011 14:06

Nevím, co by na tom bylo divné. Dotaz zněl, kde koupit. A někdo odpoví, že na czc. A jakej má kdo nick, to snad není podstatné.

Mimochodem taky jsem měl kdysi v podpise odkaz, ale nikdo mi kvůli tomu nemazal příspěvky, nýbrž mi byl smazán ten podpis.

-- 9. 1. 2011 14:07 --

Lo!Zza píše:Aha, takze kdyby treba PSK napsal do zlevnenych her, ze maji v Xzone slevu, tak je to reklama?

Jaký kdyby? To udělal, kde myslíš, že jsem kupoval L4D :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vasam 9. 1. 2011 14:07

Takže pravidla víceméně navádí komerční subjekty vystupovat v případě "vyžádané reklamy" pod falešnými uživatelskými jmény, aby to nebylo chápáno jako reklama....
vasam
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 1. 2011 14:13

Pravidla ne, administrátoři :-) Poslední dobou se chovají čím dál nelogičtěji...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 9. 1. 2011 15:49

Takze cely tenhle topic je jedna velka promyšlena reklama :D
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 9. 1. 2011 15:52

Všechny topicky jsou hnusná reklama na hry, případně dokonce na konkurenční herně zpravodajské servery.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rentfun 10. 1. 2011 01:27

Zpráva byla vymazána, aby nevyvolávat negativní příspěvky.

Jedině, na co jsme chtěli přitáhnout pozornost - aby administrace fóru dávala nejvýší přednost zájmům uživatelů.
Naposledy upravil rentfun dne 10. 1. 2011 19:00, celkově upraveno 1
http://www.RentFun.cz - Zábava pro Vás!
rentfun
First Blood

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 10. 1. 2011 04:13

Proc si porad myslim, ze renfun a vasam je jeden a ten samej človek .)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vasam 10. 1. 2011 08:50

Tomkalhotka: já opravdu nemám s rentfun nic společného :)
Přemýšlím, co bych dal za důkaz. Mno, nejhůř si může admin zkontrolovat IP...
vasam
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sasakr 10. 1. 2011 09:44

Jasně, Vasam promyšleně položil dotaz, aby si na něj po pěti měsících odpověděl strojovým překladem z ruštiny :-D
"Svoboda je věc, která akorát ruší." Tdjohn
Sasakr
Sleepwalker
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mrak 10. 1. 2011 17:25

No, ty věty jsou fakt šílený, to se čte hrozně špatně :)
K tej IP.. IP může bejt i proměnlivá, nemluvě o proxy a anonymizérech. To je zavádějící :)
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků