Kniha přání a stížností

Vše o tomto fóru, o magazínu Doupě.cz a serveru FreeHry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 6. 1. 2011 08:50

Je to změněno, u základního skinu je tlačítko citace vymazáno. Hodně lidí, neříkám že u nás, používalo zbytečně citaci přčedchozího příspěvku.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 1. 2011 09:28

Tady je to fakt jak u debilů... Kvůli pár blbečkům se mění funkce celého fóra, jen aby se moderátoři nepředřeli...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 6. 1. 2011 09:50

Spíš bylo jak u blbých to stále řešit, když bylo možné to jednoduše zrušit.
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 1. 2011 09:52

Nejlip by jste udelali kdyby jste zrucili dekovaci tlacitko...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 6. 1. 2011 09:57

A proč rušit tak pěknou funkci? Na ostatních fórech mi teď docela chybí. :-]
Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 1. 2011 10:15

Protože na ní Loizza a spousta dalších omylem kliká...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 1. 2011 11:40

Protoze je to nicnerikajici, zavadejici, neobjektivni, a hlavne je to funkce naprosto k nicemu.
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 6. 1. 2011 11:43

bola by omnoho lepsia, keby bolo videt, kto klikol na to tlacitko. proste ked uz to "i like it" tlacitko okopcit z FB, tak so vsetkym a poriadne :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 1. 2011 12:23

SCobra píše:Tady je to fakt jak u debilů... Kvůli pár blbečkům se mění funkce celého fóra, jen aby se moderátoři nepředřeli...

Tohle nechápu? Takže je správné, když je diskuze nepřehledná? A když to modi spravují? Ale když se žádali uživatelé, aby to nedělali, že to znepřehledňuje debaty, tak jsme byli taky kreténi, co že to chceme.
Já tady na to už fakt nemám náladu...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 1. 2011 12:34

Spravují tak, že zavedou funkci, která je úplně k ničemu a zakážou funkce, které byly užitečné, ale pár blbečků je neumělo používat? To je špatně myslím...

Teď se nebudou citace používat vůbec, to bude teprve bordel...

Vždycky vám bude někdo nadávat, to už je holt úděl administrátorů a moderátorů. Což ale není důvod k tomu, abyste přijímali takovýhle nesmyslný opatření.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 6. 1. 2011 12:51

Proc by se citace nepouzivaly vubec? Nemuzes citovat akorat posledni prispevek (teda muzes, akorat tam neni tlacitko), zbytek ano.
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 6. 1. 2011 12:58

Jenže když pak chceš v jednom příspěvku reagovat na dva a víc předchozích, celkem se ta citace hodí i u posledního.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 6. 1. 2011 13:53

Tak na předchozí zareaguješ hned a ostatní ocituješ? Kde je problém?

-- 6. 1. 2011 13:55 --

SCobra píše:Spravují tak, že zavedou funkci, která je úplně k ničemu a zakážou funkce, které byly užitečné, ale pár blbečků je neumělo používat? To je špatně myslím...

Zatím to vadí dvěma lidem...
Poměr "přehledné debaty" vs. "*****í uživatelé" je jednoznačně na straně debat ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 6. 1. 2011 19:56

Když už jsme u citace vícero příspěvků, proč být tak líny a napřipsat do příspěvku tedy tag např. "[quote="SCobra"]"? :-)

Jinak s tím, že chybí tlačítko citace u posledního příspěvku naprosto souhlasím. Některým lidem nevysvětlíte, že poslední příspěvek se necituje, stejně tak, jako ježkovi nevysvětlíte, že ve slově "přes" se píše "s" :-) :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 6. 1. 2011 20:01

je to problem, kdyz chci citovat jen cas poslednicho prispevku, nebo nedejboze, kdyz chci odpovedet na kazdy segment prispevky zvlast.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků