Na jaké hře jste vyrůstali?

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Mrak 1. 1. 2011 13:11

Na počítači snad první CMR :), Blood (ve škole na základce, jsme pařili jak paka) Elasto Mania. A kdyby to bylo na "konzolích", tak mario, contra atd. atd. Xena na PS1 :) Joo, to bylo her :D
Život je boj, tak se postřílejte, a já bych s dovolením prošel.

Define R4, Intel I7-8700K, MSI GTX1070/8GB, Samsung m.2 970 PRO 512GB, HyperX Savage 240GB, corsair HX650W, Asus ROG STRIX Z370-E Gaming, Corsair Vengeance LPX 48GB DDR4 3000 MHz
Xiaomi Mi9
Mrak
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 1. 2011 13:37

CD-Man a Golden Axe... To jsme pařili u bratránka vždycky. Pak jsme chodili k mámě do práce hrát Aldo a takovou shoot em all (zleva doprava) s panáčkem s raketometem (už mi tu název někdo říkal, ale zapomněl jsem ho...). No a pak až doma Need for Speed Hot Pursuit a Commandos, Astrorock 2000 a Battery Check (kteréžto dvě hry k mojí lítosti pak snad ani nikdy nevyšly v plné verzi).
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod holubek002 1. 1. 2011 14:12

SCobra: Alien carnage?

U me byla asi prvni hra nejake bludiste, a kdyz jste to cele prosli, tak vnikl nejaky obrazek (slunicko, domecek,..) :D No a potom uz ty zname typu Grand prix circuit, Grand prix circuit: cycles (neboli formule a motorky), Wacky wheels, Stunts, NFS1,...Duke nukem 1,2, Secret agent, Duck tales, Prehistoric 1,2, Raptor,...Wolf 3D, Doom 1,2, Hexen, Heretic,... Transport tycoon, TTD (hoooodne casu, prakticky az do ted), Syndicate, Warcraft,... Bylo toho proste hodne. Ale kdybych to mel brat podle casu, tak jsem nejvic asi stravil u Transport tycoonu :-)
To je frajer...

The hammer is my penis. - Captain Hammer
holubek002
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 1. 1. 2011 14:15

Alien Carnage ne... Se střílelo do mafiánů a odletovaly z nich ručičky a nožičky...

No vidíš, na motorky, Duck Tales a TTD bych zapomněl :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 1. 1. 2011 14:38

Najprv robot karol stavajuci kocky na PMD, formule na Matovy.
Neskor na didaktiku M: race fun, bomb jack, sabotter1,2, day1,2 boat, chess, nejake sipky.
Potom na 386,486ke Test driver1,2, retaliator, spear of destiny, grand prix, formula 1 a rozne logicke hry.
Teraz obcas Flat out 1,2, Cobra 11 nitro, solitaire, ford street racing, crash bandicoot.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 5. 1. 2011 20:16

Vyrůstal jsem na hřišti a doma při lepení vystřihovánek, stavění modelů, keramiky a malování. Svoje první PC jsem dostal na samém závěru devátého ročníku na základní škole.

Ale měl jsem doma PS1 a Gran Turismo 2 a MGS zůstanou navždy v mém srdci.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 1. 2011 20:20

Nj, tak svoje PC jsem taky dostal až v 98. roce a před tím jsem se bavil stejně jako ty (teda až na keramiku a malování), nicméně jednou za čas se člověk dostal ke kompu a pak se hrálo to, co se hrálo :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 5. 1. 2011 20:30

Já jsem vycházel ze základní školy 2006 :mrgreen:
Já bych řekl, že dříve se hrálo víc. Dneska spousty kluků kašlou na hardcore gaming a radši obletují pičky na facebooku a ti starší nemají zas tolik času. Ale dříve se jelo od rána do večera a hrálo se všechno. To dneska zvládají jen WOWkaři, od rána do večera.

Když se podívám na třináctiletého bráchu, doma docela slušné PC, na PS3 se jen práší, ale účet na facebooku, filmy, skype, to jede pořád. :-!
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 1. 2011 20:36

Dnesni mladez nevi co je dobre.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 5. 1. 2011 20:40

A jenom se někde mezi dospělíma, vrstevníkama, 18+ zmíníš o tom, že hraješ a ještě k tomu ty hry kupuješ, tak jsi za blbce. :mrgreen: a neříkejte, že to tak není :mrgreen:
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 1. 2011 20:46

Myslim, ze u mne uz si zvykli, ale fakt je, ze osobe neznam nikoho kdo by si pravidelne kupoval hry.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HALI32 5. 1. 2011 20:49

Lidi, kteří tě znají jsou zvyklí, ale lidi, co tě poznávají, nebo co teprve poznáš. A zvlášť ženské třeba.
HALI32
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 5. 1. 2011 20:55

No tak lidem (zenskym) co poznavam urcite hned nevyslepicim ze mam doma originalni japonskou verzi Code Veronicy na Dreamcast. :D
Pokud je teda neodhadnu - treba jen neco naznacim a uvidim jestli se chytne nebo ne. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Thowt1 5. 1. 2011 20:58

tak ja to berem tak, ze hranie hier je moja osobna zalezitost. vela mojich znamych/spoluziakov atd nevie, ze hram hry, a ja neviem, co oni robia vo volnom case, nezaujima ma to. proste nech si kazdy travi volny cas, ako chce. mne je jedno, resp. povazujem za divncyh ludi, ktori fandia fotbalu, ale zasadne ich pre to neodsudzujem. moji dobri znami vedia, ze hram, ale nebavime sa o tom moc, resp. ich tym neobtazujem, ked viem, ze oni nehraju. sem tam im nieco odporucim, ked sa na mna obratia s otazkou "co je dnes za dobre hry" a tym to konci. proste sa bavime o spolocnych temach :-) no ale aby na mna niekto skaredo poeral preto, ze ze hram hry, tak to si vyprosujem :-D

-- 5. 1. 2011 20:59 --

jo, jeden dobry znamy je tiez hrac, aby som nezabudol. osvieteny to clovek :-D
profesionalna krysa na forum.doupe.cz
Thowt1
Avatarkill 2008
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 5. 1. 2011 21:02

To je tím, že je jsou to "hry," ne něco jiného (edit, špatně jsem to napsal...) Ty prapůvodní opravdové a čistě zábavné hry pro hraní vymizely, když nastoupily hardcore 90. léta a šílená RPG na 200 hodin paření :) Já když řeknu, že jsem "píšu recenze," čekají, že mluvím o filmech, nejhůř hudbě, ale ono ne, o hrách! No a to už je katastrofa :D

-- 5. 1. 2011 21:05 --

Ale tak spravím si občas "reputaci" tím, že na otázku "ty si kupuješ ty hry?" odpovím razantně "ne, blázníš?" :D I když teď nakupuji občas zase nějakou tu hru, předtím ale třeba skoro rok absolutně nic...
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků