CravataCon 2011

Všechno na téma hráči a hry

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Majorus 5. 12. 2010 11:19

Hele ono záleží na tom, jaký si to uděláš :) Já třeba nepiju (velmi výjimečně) a stejně jsem si to skvěle užil. Mimo focení jsem byl na spoustě přednášek s herníé tématikou, bavili jsem se tam o hrách, nejen o nich, prostě se mi to líbilo.

To, že se tam dobytek Logan a dobytek Sattero (nejen oni, samo) seznamovali se dny lahví nic nemění na tom, že to bylo pěkné :mrgreen:
Můj Twitter-> Majorus_hw

Můj web se skrývá na ikonce planetky, pod avatarem ;)
Majorus
Unstoppable
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 5. 12. 2010 11:23

Tak někdo za Majora musel pracovat, když on se flákal :D
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 12. 2010 11:31

Aspoň nás tam bude příště víc nepijících :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 14. 2. 2011 15:14

Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 2. 2011 15:25

:-) Mám dvě přednášky :-) Jednu o NFS a druhou ještě nevím o čem :-) Buď Total War série a nebo průřez aktuálními tituly od Cenegy.
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 17. 2. 2011 10:07

Tak nakonec dorazím v sobotu mezi 4 a 5 odpoledne. Ale budu vozem, takže nebudu moc pít, zase pak můžu pár lidí vzít do Ovy.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 17. 2. 2011 23:55

Omlouvám se,,Špim,,bude svinsky, jen Jaro a Sluníčko mohe Vy táhnout Ogdena Bééra z pelechu v Jeskyni, hehe. Morava je plánována nejdříve na Velikonoce...STarec Marcel od Zvonu.
Marcel Kudlvasr
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 18. 2. 2011 00:04

jezek píše:Tak nakonec dorazím v sobotu mezi 4 a 5 odpoledne. Ale budu vozem, takže nebudu moc pít, zase pak můžu pár lidí vzít do Ovy.

Za první větu máš malé, významné plus, za druhou velké, nevýznamné mínus :)
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 18. 2. 2011 09:06

Mínus za to, že může vzít někoho do Ostravy? :D

No, včera to chvíli vypadalo, že nikam nepojedu... Ale už je to vyřešené :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 21. 2. 2011 08:17

Mno, tak já nepojedu a je to definitivní :( Mistr mi totiž nedal dovolenou (na cravaťácký víkend jsem v práci), resp. on by mi dal pátek a neděli, ale to nepadá v úvahu, anžto to nemá smysl - v pátek jet odpoledne na Cravatu, v sobotu ráno jet do Jihlavy na šichtu (odpolední, 14:00 - 22:00) a v neděli ráno na pár hodin do NJ. Vyčerpalo by mne to a bylo by to nehezky mastné.
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 2. 2011 08:38

Ertefol píše:
jezek píše:Tak nakonec dorazím v sobotu mezi 4 a 5 odpoledne. Ale budu vozem, takže nebudu moc pít, zase pak můžu pár lidí vzít do Ovy.

Za první větu máš malé, významné plus, za druhou velké, nevýznamné mínus :)

Tak mi stačí poslední dobou málo, takže se nebojím :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 21. 2. 2011 09:04

Torham: Tak to je teda pěkně na prd...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 21. 2. 2011 09:10

Si začínám zvykat, že každý rok někdo nepřijede :-(
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Torham 21. 2. 2011 09:42

Můžete mi prosím někdo udělat report/výcuc/přepis/nahrávku přednášek? Zrovna ty letošní vypadají VELMI zajímavě :(
"We may never meet again. But we never forget each other." - Leon / Kingdom Hearts
PC, PS2, DS Lite ( :love: )
Migruji na WINDOWS LIVE Messenger - Radek.Svoboda.1@seznam.cz Si mne přidejte ;)
Torham
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 23. 2. 2011 15:58

Jede tu někdo přes/z Brna autem? Případně z Brna vlakem?
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků