Divinity II Ego Draconis

Morrowind, Knights of the Old Republic, Baldur's Gate...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod flash789 13. 10. 2010 04:54

Vypada to ze konecne dodelaly Divinity 2 :)
Akorat moc nechapu vyznam toho ze tehle verze ma vylepsenou grafiku,kdyz staci pridat ten datadisk ktery uz vylepsenou grafiku ma a ten vylepsi i puvodni hru,a mimochodem to pak funguje uplne stejne jako predtim..i s tim skubanim.Nebo to vylepsily jeste vic?..hmm..uvidi se
Podle mě, když nějakej japonec, co programoval FF13 vidí třeba Dragon Age, tak musí umřít smíchy.
flash789
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 13. 10. 2010 09:24

Vylepšili vylepšené :D To bývá obvykle docela katastrofa... Ale když to nebude škubat, ať si to klidně vypadá jako původní verze :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 11. 2010 10:52

DKS vypadá slibně :-) Zatím jsem teda jen ve Farglow, ale zdá se mi, že hra běží podstatně plynuleji.
Mimochodem, všimli jste si někdo těch jmen ve Farglow? Samý známější - Geralt, Gewain, Morgana, Alberic, Aravir, Sonja, Isobel... Hlavně mě překvapily Isobel a Gewain (ze světa Jestřába a Rybářky od Simona Greena) :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 5. 11. 2010 11:09

Ono Divinity 2 je plný různejch odkazů a narážek. Nejlepší je stejně Brave sir Robin.:D
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 5. 11. 2010 12:26

Scobra: Ono už to vyšlo?
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 11. 2010 12:29

Ještě ne, ale distributoři už to mají (jen elektronicky, bohužel) :-)

//Tohle bude docela peklo :D
"There is another chest that appears when you reach level 3 in Farglow. "
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 5. 11. 2010 14:29

Level 3 ve Farglow? To spočívá v nudným grindování tý tréninkový arény, ne? :D

To bych si asi nechal ujít.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 11. 2010 14:59

Jo jo, je potřeba zabít těch goblinů asi 700... Už jsem v půlce třetího levelu :D
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 5. 11. 2010 18:16

A truhla nikde... Sakra...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 29. 5. 2012 18:25

Nový Divinity vypadá výtečně:

Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 5. 2012 18:29

Ani ne, návrat k izometrickýmu zobrazení se mi nelíbí :) A jak pro boha přišly na tahový souboje? Jsou na hlavu? Však ty nebyly ani v prvním Divinity...
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 29. 5. 2012 18:37

Však inovace nejsou na škodu:). A ty tahový souboje jsou asi vhodnější na ty jejich hrátky s ohněm/ledem/vodou. V magicce to fungovalo i realtime, ale tam jsi nemusel menežovat dvě postavy, každou se spoustou skillů.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 5. 2012 18:45

Mě přijde, že by to stejně fungovalo i s podstatně modernějším pauzovacím systémem :) Pravda, 3rd person by asi způsobil komplikace, nicméně taky by se to asi dalo vyřešit :)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chumbaba 29. 5. 2012 18:47

Divinity 1 i Divinity 2 byly super hry, tak se těším i na tuhle indie low budget verzi.
Chumbaba
Killing Spree

Odeslat příspěvekod USER47 29. 5. 2012 18:49

SCobra: Co jsem tak četl, tak se chtějí inspirovat Ultimou VII. S Divinity to má asi společnej hlavně svět/humor a podobný věci, herně se to asi dost odkloní. Což ale imho není na škodu.
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků