Zajímavosti, nemožnosti?Slušně flam(b)ovací téma...

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 11. 2010 13:05

Jo ty myslis ze je to nejaka stara forma Easer Eggu, jo? No muze byt. Ale podle mne je to celkem nepravdepodobne, aby nekdo umyslne delal takovou vec.

A do filmovych archivu, abych se podival na original, se nechystam. :D
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 11. 2010 13:43

Přesně tak :-) Stará ani tak ne, jen z doby, kdy vytvářeli to DVD :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dr.Watson 3. 11. 2010 13:54



...co tohle? Mně se líbí, že se objevují argumentace, že např. kamery na každém rohu jsou normální. Podle mne nejsou, pokud vím pár aktivit se tím zabývá, samozřejmě s nulovým výsledkem. Média jsou opravdu velmi mocná, ať chceme, čili nic. Člověk ve své snaze o objektivitu může (chca nechca) vycházet pouze z informací, které k němu dojdou, ba hůře-které jsou mu nafiltrovány. Jak zde někdo výše poznamenal "originál hledat nebudu", jsme líní, proč také, řada informací "nemá velkou váhu", přesto je registrujeme a nevědomky používáme pro "objektivní" pohled na věc.
IMHO, nové občanky-pokud budu mít na výběr zvolit počet a množství informací o své osobě asi si nezvolím minimum a nebudu pak s kdejakým lejstrem obíhat úřady pro "nové potvrzené lejstro", narvu si tam, co půjde... Protože jsem líný. Jo. Pak se nmohu divit, že kdejakej louda s upraveným snímačem o mně bude vědět vše. A to je pitomá občanka, která má fungovat za něco málo let (2013?), nehledě na to, že pokud to neudělám, bude s ena mne koukat jako na "zdržovatele" a tak všelijak. Prostě obtíže při získání úvěru, koupi, prodeji auta, pozemku, domu etc. ...
To není sci-fi ale současnost. Velký bratr převlečený do humanity...
Dr.Watson
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 11. 2010 14:02

Jak jsem psal. Jestli mate cas tak mrknete na tech deset dilu:
http://www.videacesky.cz/serialy-online ... u-1-odkazy

Ja na to dneska koukal, a i kdyzjsou tam veci pritazeny za vlasy, tak nad necim z toho se fakt stoji zamyslet. Bohuzel se to zacne rozjizdet, az tak kolem patyho dilu.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 11. 2010 14:57

Je to sice zajímavý, ale už od začátku to staví na předpokladu, že Rain Man je jen označení pro ďábla. Přitom by to mohlo být klidně i označení pro boha. A "vševidoucí oko" taky není symbolem zla, ale Boha. Do toho výkladu by se dal Bůh napsasovat docela dobře a přitom by se prakticky nemusely vybírat ani jiný klipy :-) Pravda, občas tam někdo mluví o smlouvě s ďáblem, nemluví ale jen o braní drog na podporu kreativity?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 11. 2010 15:21

No nevim. Kdyby to byl buh, tak by urcite nepropagovali umelci jeho jmenem nasili, sex a drogy.

Je to prave az v jednech z tech poslednich dilu, ze pokud se ti umelci odvratili od toho co delali, tak o nich najednou psali media jako o pedofilech, vrazich a podobne a snazili se je dostat pryc ze sceny.

Celkem hezky je udelanej dil o tom rapperovi jak ho zavreli. Jak zacal verejne rikat ze v hudebnim prumyslu to neni tak jak to lidi vidi. A pak taky Jackson tam ma hodne veci k zamysleni.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 11. 2010 15:45

Jsem si nějak nevšiml, že by se někdo v souvislosti s Rain Manem zmiňoval o sexu, drogách a násilí :-) Většinou ho zmiňovali v souvislosti s penězi a úspěchem.

Každej z nich má nějaká tajemství :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 11. 2010 16:09

Spis jim jde jen o to aby mohli ovladat lidi. Negativni emoce samozrejme davaji silu dablu aty reci okolo, vsak to znas.
To o tom ze Iluminati prostrednictvim hudby uctivaji Satana bych bral s rezervou, ale to, ze nekde v zakulisi nejaka organizace taha nitky o vsem co se deje, mi neprijde tak nerealne.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 3. 11. 2010 16:23

Ale JC na to přijde!

Put on the trenchcoat and fight some conspiracies!
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 11. 2010 16:31

Pozitivní na tom je, že ta organizace nemusí být jen jedna :-) A až dojde na lámání chleba, porvou se nejdřív mezi sebou :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 3. 11. 2010 16:33

Obrázek
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -Dreamer- 3. 11. 2010 16:37

Jo, a Gagarin nebyl první, Sověti měli na oběžné dráze zbraň poslední odplaty a ta paní z Chaplinova filmu je cestovatelka v čase. :D
Let me tell you of the days of high adventure! Let me tell you the tale of the last child of Bhaal, the one that went against the prophecy!
http://dreamer.blog.doupe.cz/
-Dreamer-
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod USER47 3. 11. 2010 16:40

Obrázek
Glory to the flesh. Glory to the mass.
USER47
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 3. 11. 2010 21:53

SCobra píše:Pozitivní na tom je, že ta organizace nemusí být jen jedna :-) A až dojde na lámání chleba, porvou se nejdřív mezi sebou :-)

No ale vsechny ty teorie stoji na tom, ze je jedna globalni. Podle mne by se dorvali uz davno kdyby jich bylo vic.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 3. 11. 2010 21:59

Teorie se od praxe často dost liší :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků