STARCRAFT 2

Warcraft, Starcraft, Commandos, Civilization...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 25. 10. 2010 18:44

Ona ta cena muze byt napriklad nejaka zajimava hodnost zde na foru .) Nic to nestoji a prijde me to jako idealni reseni. To jen tak pro informaci.

-- 25. 10. 2010 19:51 --

Spajza ja ti nevim. Me se proste to proxi nelibi. prijde me to takovy ,, za kazdou cenu vyhrat,, , ale jako fun taktika urcite zajimavy.

Tady to na me pred chvili zkousel nakej typek

http://www.ulozto.cz/6316433/terr-proxi-sc2replay

trochu me to rozhodilo, ale myslim, ze sem si s tim poradil na jedničku. kazdopadne jeho mikro bylo na bodu mrazu .)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 25. 10. 2010 21:43

No to ani nieze "za kazdu cenu vyhrat" ale predstav si, ze urobis 2-3 tier 1 units a techujes nie... v 5tej minute sa na teba vyroji 6 Zealotov,, to si hotovi uplne.

Inak hej, tu sa dohaduje tazko, hlavne ked tu nikto nehra :)) ale som rad, ze teraz aspom niekto zacal :love:
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 26. 10. 2010 10:25

nevim jestli ste to resili, ale Battle net 2 je strasny fail . Starej dobrej BN z warcrafta nebo diabla 2 me prijde o dve tridy lepsi. Blizzard planuje chat channeli do konce roka a doufam, ze prida i podporu klanu. Vyvola to vice competitive play mezi hračema + OBSovany hry :D je na co se tesit.

WHAT THE HELL proc to , ale neudelali rovnou?
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C3nsuRED_cz 27. 10. 2010 01:08

Tak co lidi, už jsem tu dlouho nebyl, stále hrajete?
Tomkalhotka píše:nevim jestli ste to resili, ale Battle net 2 je strasny fail . Starej dobrej BN z warcrafta nebo diabla 2 me prijde o dve tridy lepsi. Blizzard planuje chat channeli do konce roka a doufam, ze prida i podporu klanu. Vyvola to vice competitive play mezi hračema + OBSovany hry :D je na co se tesit.

WHAT THE HELL proc to , ale neudelali rovnou?

jojo, je to zlo... jsem si vzpomněl na ten obrázek...
Obrázek



Trochu OT, ale co - potřebuju poradit. Umřel mi můj notes a teď nemám na čem hrát sc2, najde se tu někdo, kdo se vyzná v dnešních desktopech a poradí mi nějakou levnou sestavu, na které spustím sc2 a která by se dala do budoucna nějak rozumně upgradovat?
Mimochodem, starýho broodwara už skoro nikdo nehraje :(
It has to start somewhere, it has to start sometime, what better place then here, what better time then now!
Zerg rush KEKEKE
C3nsuRED_cz
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 27. 10. 2010 09:52

C3nsuRED_cz píše:Trochu OT, ale co - potřebuju poradit. Umřel mi můj notes a teď nemám na čem hrát sc2, najde se tu někdo, kdo se vyzná v dnešních desktopech a poradí mi nějakou levnou sestavu, na které spustím sc2 a která by se dala do budoucna nějak rozumně upgradovat?
Mimochodem, starýho broodwara už skoro nikdo nehraje :(

Zalezi kolik do toho chces vrazit. Nejlepsi by bylo aby ses podival na minimalni pozadavky SC2 neco malo % vykonu tam pridal a mas to.
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 27. 10. 2010 16:41

Inak ja tomu moc nerozumiem... neviem naco ste boli zvyknuty, pretoze som SC ani BW nehraval, ale LAN? sak co sme v dobe kamennej? Chat channels? jako ake, ze budem kecat cez mikrofon s niekym, kto je v inej hre? ved pisat sa da vcelku dobre.. Customizable games? sak si spravis hru aku chces a mas tam ale 15 spectatorov, to jako nestaci?

Mohol by mi to niekto vysvetlit, ze co bolo take ohromne na starom B.nete?

Cenzured, jo hrame :))
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 27. 10. 2010 17:10

to ti rad zodpovim spajza. Byl tam proste public chat kde se vsichni cze/svk hraci sdruzovali, flamovali, rekrutovali,navazali pratelstvi, masivne se obsovali hry ostatnim cechum , komentovalo se... proste to ZILO !

tohle melo za nasledek vetsi soutezivost mezi hraci, zapasy v klanech , turnaje,

starej BN podporoval Klany..

tohle bylo proste na BN nejlepsi a tohle me na sc2 chybi a proto to blizzard teprve prida v dalsim patchi.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spajza X 28. 10. 2010 15:12

Jako berem a uznavam, ze to mohlo mat nieco doseba (mozno aj bude) ale aj tak si myslim, ze ste moc zozmazleny :mrgreen: podla mna je to OK, teda az na ten ballance... vsetci Z plakali a teraz je to des.. treba okamzity buff P a T pome.
๑۩۩๑
★卐★
spajza X
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 29. 10. 2010 00:30

zktratovalo se me PC, odesel me monitor a jeste to odsrala moje gaming myš od saiteku ... takze me par dni onlajn nebo spis ( schopnyho hrat , mam jeste notas, ) neuvidite. Behem pristiho tydne bude PC novy takze brzy navidenou .. gl hf .)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 29. 10. 2010 10:17

Budu hadat - kdyz ti odesel PC tak ses tak ***** ze jsi vzal mys a jebl s ni do monitoru, ze?

Jo, kdyz se dari...
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 10. 2010 11:13

To jsi byl ty, kdo říkal, že bude kupovat nový zdroj, i když vyčištění pomohlo snížit teploty? Nebo to byl někdo jiný?
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 29. 10. 2010 13:34

to sem byl ja, ale me v servisu flashli bios , vse otestovali a rekli, ze i zdroj je v pohode a bohate staci. No asi nestacil .)
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SCobra 29. 10. 2010 16:18

Na servisy není vhodné spoléhat :-) Přesvědčil jsem se o tom několikrát a stojím si za tím, že je lepší na ně moc nedat a stát si za svým. :-)
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Godlike
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tomkalhotka 6. 11. 2010 17:33

Se me podaril odehrat docela zajimavej Mirror Terr vs Terr.

http://www.ulozto.cz/6468555/terr-mirror-sc2replay

Delsi, ale akcni hra. Oba jsme byli ze zlate ligy.
MSI MB Sc AM3 870A-G54, AMD Phenom™ II X4 Black Edition 965 ,DDR3 4GB KINGSTON ValueRAM, VGA HD 5770 vapor x , HDD WD 1TB, COOLERMASTER zdroj GX 550W , COOLERMASTER case HAF 912 Plus, LG FLATRON w2220P

PS2,PS3,GameCube,nintendo WII,PsP,nintendo DSl
Tomkalhotka
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 7. 11. 2010 11:16

Na SC2 web přibyla videa s Terran, Protoss a Zerg Overview - povedla se a jsou dobrým lákadlem na jednotlivé rasy (zvlášť pokud teď na hru moc nemáte čas :) ): http://eu.battle.net/sc2/en/media/videos
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků