Co zrovna teď děláte?

Diskuse o všem, co se nehodí do žádné jiné kategorie

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Odeslat příspěvekod jezek 20. 10. 2010 13:43

Takže už máme výmluvu, proč někdo nedostuduje...

K tématu: objednány trička TBBT, KoprConu, SW a jedno predátoří. Začínám si o sobě myslet, že jsem na trička úchylný :D
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ertefol 20. 10. 2010 13:45

PC píše:Jediné zvířátko které bych chtěl mít doma je homo sapiens sapiens ženského pohlaví. Nemusí bejt extra chytrá, jen když bude mít pěknou tvářičku,hezká prsa a baculatý zadek a bude to umět v ložnici a hlavně se bude chovat jako poctivá římská manželka - do ničeho se pokud možno neplést a rodit děti... Mělo by ji být asi tak od šestnácti do dvaadvaceti. Když bude umět hrát na saxofon, tak je to jen plus.

:oboze
PC, Wii U, 3DS
"Slabé pohlaví je silnějším pohlavím z důvodu slabosti silnějšího pohlaví k slabšímu pohlaví." - Přísloví
Jakub Kovář, externí redaktor Games, LEVELu, Pevnosti
Ertefol
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 20. 10. 2010 13:48

Jo, ve středověku ale není holka jako holka. Já sem teďkonc četl rozhovor s jednou japonskou Playmate, a ona si stěžovala že v Japonsku nemůže sehnat práci protože je prsatá a *****á a japonské modelky jsou droboučké. Tak se odstěhovala na Floridu a tam dělá kariéru, protože Jižanům se líbí přesný opak japonských modelek. Ona ženská nemusí mít ani velký (ko)ňadra a zadní líčka aby z ní byla pěkná holubička, ale musí bejt aspoň hezká, nicméněž přiznávám že ty co mají ňadra a zadek i hezkou tvářičku mají u mne +. Onehdy jsem zkoušel iPhonem fotit "pneumatičku" u jedné spolustudentky, ale nějak jsem si zapnul omylem zvuk, vono to udělalo na celou aulu "Cvak" a ona se prudce otočila, já se lek, spadl ze židle a narazil si kostrč. To mám z toho že jsem si chtěl vyfotit její pozadí a zatím jsem si narazil to svoje... To je trest za moji nemravnost !

A co hůř - ta fotka se nepovedla... >:-(
Naposledy upravil PC dne 20. 10. 2010 13:53, celkově upraveno 1
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Coft 20. 10. 2010 13:53

Dr.Watson píše:Pic kozu do vazu.
Chudáka Cofta napadnu, že hodnotí PC-ho inteligenci a PC hned zhodnotí ostatním duševní vývoj.
Už neveršuju, přitahuju tím pohromy. Estli teď spadnu do komína, mám to za to...
PC-sebeironii občas používáš ale divně. Najdi si kamaráda se psem, nebo si něco, co můžeš mít doma pořiď. Zpevní Ti nerva.
Proč zvrhlá kultura lolit? Ve středověku byla šestnáctka už pomalu stará, mně přijde zase zvrhá kultura Emo a Gothic a co? Ať si každej dělá co je mu libo dokavad tím neuzurpuje druhé, ne? Jedno vlákno, no jo... Máš aspoň vejmluvu, proč máš težší studium, Ty vědecký pracovníku... Až bude všechna práce hotova (jo, Setonovi Dva divoši :) )projdu přetečení pohárů trpělivosti userů na Tvoje posty v závislosti na fázi Měsíce a jeho postavení ve Zvěrokruhu...
Jdu brečet do toho komína.


Já si z toho nic nedělám, vím že moje chování není výborné, ale ani z vyšších sfér žádoucí :-).

Docela mě vydeptala němčinářka, protože mi němčina jde a ona to všem vykecala, tak si všichni myslí že mi musí jít všechno :-D.
Jsou malíři, kteří dělají ze slunce žlutou skvrnu, ale jsou jiní, kteří díky svému umění a moudrosti dělají ze žluté barvy slunce.
Coft
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 16cmfan 20. 10. 2010 13:55

@PC - nie si náhodou v príbuzenskom vzťahu s Kolesom? Lebo keď čítam tie tvoje posty, tak mám ten pocit...
Som blbší ako ste Vy. Vy ste blbší ako ja.
16cmfan
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 20. 10. 2010 13:57

Jsou propojeni telepatickym tunelem. :-))
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 20. 10. 2010 14:02

Ne ne, PC a Kolesa jsou výsledkem klonování über hrdiny... ale nastala chyba už na začátku procesu...
Sattero
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 20. 10. 2010 14:03

To ani náhodou - Kolesa to co píše myslím vážně. Já valnou většinu z toho ne :) Krom toho zatím mne vůbec nevzrušují plavající ženy a už vůbec nechystám zájezd do proskleného plaveckého bazénu.

I když to s tím psem a psíma bobkama je pravda. Sbírat bobky po psovi je mi eklhaft a nechat je na chodníku ještě větší. Až někdo vymyslí psa který nebude kálet ale jen močit tak si možná i nějakého pořídím.

Jdu vařit ovečku, ubohá malinká ovečka, moc si světa neužila, teď bude mnou snědena, ovečka moje milá... Ovečka pečená, ovečka dušená, ovečka smažená na sádle pražená, zeleninou obložená, sýrem posypaná v pekáči je sama, dám si kus skopové paštiky, a ovečku Kleftiki...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pipin 20. 10. 2010 14:23

PC píše:Jo, ve středověku ale není holka jako holka. Já sem teďkonc četl rozhovor s jednou japonskou Playmate, a ona si stěžovala že v Japonsku nemůže sehnat práci protože je prsatá a *****á a japonské modelky jsou droboučké. Tak se odstěhovala na Floridu a tam dělá kariéru, protože Jižanům se líbí přesný opak japonských modelek. Ona ženská nemusí mít ani velký (ko)ňadra a zadní líčka aby z ní byla pěkná holubička, ale musí bejt aspoň hezká, nicméněž přiznávám že ty co mají ňadra a zadek i hezkou tvářičku mají u mne +. Onehdy jsem zkoušel iPhonem fotit "pneumatičku" u jedné spolustudentky, ale nějak jsem si zapnul omylem zvuk, vono to udělalo na celou aulu "Cvak" a ona se prudce otočila, já se lek, spadl ze židle a narazil si kostrč. To mám z toho že jsem si chtěl vyfotit její pozadí a zatím jsem si narazil to svoje... To je trest za moji nemravnost !

A co hůř - ta fotka se nepovedla... >:-(


Vidíš, ale lepší se to, aspoň ti nepraskly kalhoty jako když jsi dělal paratroopera...
Welkome to heal!! - Mirdasl
Pipin
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 20. 10. 2010 14:25

No, to ne :D A zas taková tragedie to nebyla - jen menší trapásek :D ale byla to moc pěkná - blondýnka :o)

Nu a po téměř roce jsem změnil avatar - opět je v něm "émerická vlajka" ovšem tentokráte "těch druhých Američanů" včetně "dixie chick"...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 20. 10. 2010 14:58

Srsly, PC:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 20. 10. 2010 15:36

Zprvu jsem sem napsal něco jiného ale nyní sem napíši jen ono biblické: "Blahoslaveni chudí duchem"...

PS: Co to je faggot jsem si musel vygooglit... Tak nevím jestli sem má cenu dávat tabloidový spam (což je samo o sobě sviňárna) když absolutně netuším voc go... Samozřejmě mi dojde že to je něco vulgárního (co jiného taky od Darwela čekat) ale teprve google mi objasnil co to je. Faggot je homofobní výraz pro gaye...

V tom případě musí být většina Japonců homosexuálních....
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod davee 20. 10. 2010 15:38

Hergot, člověk se sem na chvíli staví a už mu to tady bliká červeně :-) Navíc je tu skoro každé vlákno uzamčeno. Vidím, že se nic nezměnilo...
Kde že loňské sněhy jsou...
davee
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Darwel 20. 10. 2010 15:44

PC píše:Zprvu jsem sem napsal něco jiného ale nyní sem napíši jen ono biblické: "Blahoslaveni chudí duchem"...

Což se ovšem netýká mě, ale tebe, můj milý PC. Já sem nepíšu kraviny toho nejdrsnějšího zrna a už vůbec necpu do každého druhého tématu, jak chci holku, jak si chci zaš***t a jak se chci podívat do so-fucking-big-black-monster-cock-god-bless-us-all-and-fuck-everyone-else-ameriky. Což obsahově všechny tvoje bláboly, jakkoliv je balíš do pěkného balíku, jsou.
Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
Ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

FiiO X1 + Sennheiser HD 25-1 II
Darwel
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PC 20. 10. 2010 16:13

BIG BLACK BIRD
Obrázek

Hmm, hmm, nooo. Tak já se vyskytuju asi ve třech tématech (holky, co zrovna teď děláte a pak ve svých mimoňských vláknech) takže určitě nelezu do každýho tématu abych tam mlel vo tom že si chci zaš..., a že chci do - zkur**** Ameriky... Dej si mě do ignoru a nečti to. Hotovo, dvacet. Elegantní řešení...
Back to Mac - with new Mac Book Pro !
PC
Dominating
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků