Děláte freeware hry ?

Vše o hrách zdarma. Tvorba, propagace, stahování, otázky...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Děláte freeware hry ?
Jasan! 9 %  19%  [ 9 ]
Ne,ale chci. 18 %  39%  [ 18 ]
Ne a nechci. 16 %  34%  [ 16 ]
Kdysi jo. 3 %  6%  [ 3 ]
Celkem hlasů : 46

Odeslat příspěvekod suk 6. 7. 2007 10:54

No, rekneme ze par her uz jsem udelal ale mimo toho ze uz od toho nemam zdrojaky nic ( :( ) tak bych se s nima ani moc nechlubil, nevypadaly nic moc :) Konkretne Fisheater - pozirajici se rybicky :), Paxman - proste pacman, udesne napsanej. Jeste jsem neznal dvourozmerny pole, taky se to podepsalo na rychlosti :)
Paxman 3D ten samej pacman jenom s par upravama aby byl ve 3D
Pak jeste veci jako had, zacatek mensi strilecky inspirovany Space impactem z nokii :D

a pak tak 100 nedodelanejch projektu. Zdrojaky mam jen od jednoho kde uz mam i takovou lepsi detekci kolize nez driv, a je to 3D. Bohuzel jsem se zaseknul na nacitani modelu...

v posledni dobe mi chybi proste napady co udelat, kdyz se nekdo najde treba neco dohromady dame...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AmpX 24. 7. 2007 08:08

Hledám lidi na Free3Dgame projek... víc: http://forum.doupe.cz/viewtopic.php?t=5996
AmpX
First Blood

Odeslat příspěvekod Václav M. 26. 9. 2010 16:48

Vlastně jsem se pouze zařadil do celkem široké fronty lidí, kteří vyrábí grafiku pro Simutrans. Více informací o této hře v téma Simutrans.
Václav M.
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 10. 10. 2010 22:57

Co je tvoji praci? Obcas simy zahraju :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Václav M. 11. 10. 2010 09:46

Mé dílo v této hře?
Žádné dílo zatím nebylo začleněno do hlavní distribuce grafiky k této hře. Všechny jsou jen jako add-on - tedy nepovinné rozšíření, která jsou ke stažení po různu na internetu - většinou na http://ota.webz.cz nebo na http://www.ulozto.cz

Všechna díla jsou pro pak128.

Nádražní budova 1*3 s rokem objevení ve hře 1900 (je však zahrnuta do poslední verze distribuce pak128.German - ke stažení rovněž na files.simutrans.us) - prozatím nejlepší dílo

Tratě pro klasickou železnici, včetně tunelů a mostů - velmi nedokonalé, ale zatím jsem se nedostal k tomu, abych pokračoval v vývoji nové verze

Magnetické vlaky a k nim jedna trať včetně mostů a tunelu - rovněž velmi nedokonalé - na vývoji nové verze se usilovně pracuje; toto rozšíření však nelze použít bez jiných dvou rozšíření (průmysl jaderné elektrárny a magnetické vlaky od Gauthiera)
Václav M.
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 13. 10. 2010 22:19

No, mozna by to chtelo trooosku kvalitnejsi obrazky na ten web, kazdopadne auta se mi moc nelibej. Vlaky jsou pekny a ten tunel pro dvojkolejnou trat mozna i pouziju, vypada dobre aj uzitecne.
No a ten kostylek s tou nejvyssi vezickou. Je takovej suchej, zmenseny na polovinu by to nemuselo bejt spatny, ale takhle je to takovy nic extra...
Jinak ale dobra prace, snaha se ceni :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Václav M. 14. 10. 2010 14:34

Další příspěvky k hře Simutrans psát, s odkazem na tyto, prosím do téma Simutrans.

... některé budovy (jako např. i ten kostel, který popisuješ - asi totiž vím, který) v pak128 jsou zatím původní z pak64, pouze zvětšené na dvojnásobnou velikost. Prosím o nějaké obrázky k těm ostatním.

... drobná poznámka - moje objekty lze poznat podle toho, že mají český název souborů (nikoliv anglický), byť bez diakritiky - NadrazniBudova, Most_... (rychlost + typ) , Metro... (zboží + typ tratě zkráceno na první písmena), Trat... (rychlost) - a u magnetického vlaku je to navíc zkratka VMaX na začátku názvu objektu ( VMaX_(Helios, Arboria, Strato)_(účel vozu) ). No ... a tím je vlastně seznam mých děl uzavřený.
Václav M.
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarasX55 18. 10. 2010 16:02

Jak dlouho jste se tak učili dělat hry ve flashy?

Nějaký jednodušší, ale aby to za něco stálo.
MarasX55
First Blood

Odeslat příspěvekod Raketacka 5. 7. 2012 13:51

Tak třeba dneska už jsou dělat hry i v HTML5, není ta závislé jako flash na platformě. Flash třeba nejede na Apple produktech a do budoucna od Applu nemá podporu.

http://www.cuttherope.ie/ - tohle je super hra pro flash
Raketacka
First Blood

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků