Nejlepší MMORPG

World of Warcraft, EverQuest, Ultima Online...

Moderátor: Moderátoři Doupě.cz

Které MMORPG je nejlepší? (pokud zde to svoje nenajdete, napište do fóra a my vám ho sem přidáme)
World of Warcraft 104 %  47%  [ 104 ]
EverQuest 2 11 %  4%  [ 11 ]
EverQuest 1 1 %  0%  [ 1 ]
Ragnarok Online 15 %  6%  [ 15 ]
Ultima Online 20 %  9%  [ 20 ]
LineAge 2 37 %  16%  [ 37 ]
Dark Age of Camelot 2 %  0%  [ 2 ]
Guild Wars 25 %  11%  [ 25 ]
Lord of the Rings Online: Shadow of Angmar 6 %  2%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 221

Odeslat příspěvekod jezek 27. 5. 2010 05:51

Fantazii se meze nekladou a navíc...je to jenom avatar ;-)
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Taťka moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cen75 6. 10. 2010 13:18

Aion my vydržel pár měsíců, lineage půl roku na free serveru
Cen75
First Blood

Odeslat příspěvekod marepa 12. 10. 2010 21:06

EVE online!!
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cen75 14. 10. 2010 15:50

Jediný co mi vadí na MMORPG je to, že záleží jen na času který tomu věnuješ a vůbec ne na schopnostech
Cen75
First Blood

Odeslat příspěvekod marepa 14. 10. 2010 15:54

to treba u EVE neplati!! :)

tam vice casu straveneho ve hre znamena pouze vic penez .. ale skilly se trenuji v realnem case .. takze jestli clovek hraje 1 hodinu denne nebo 7 hodin .. tak za 1 mesic jsou na tom oba stejne (co se skillu tyce)
BMW E92 M3 | dlouhodoba spotrba 13.2l/100km, holt 75mph na dalnici nezere az tolik
marepa
Killing Spree
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Cen75 14. 10. 2010 17:38

Nooo sci-fi moc nemusim, ale mrknu na to
Cen75
First Blood

Odeslat příspěvekod Hassanka 7. 11. 2010 10:01

Zkuste taky Atlantica Online,
http://atlantica.ndoorsgames.com/center/default.asp
Je to FREE, penize utratite pouze v Item malu za dekorace a jine bonusy,
ale povinne to neni.

Hra je kombinací real time pohybu a tahového souboje omezeného casem.
Má skvělý tutorial takže se nic nemusíte učit z manuálu a na většinu věcí dojde časem sami
díky promakané questové linii která vás donutí věchno co hra umí vyzkoušet.

Až se rozkoukáte, přidáte se k naší výhradně české gildě která již vlastní město, a je členem Národa. Pro věechny členy pořádáme pravidelně guild dungeony, Nation dungeony, a také dáváme týdenní výplatu za aktivitu. (peníze se berou z daní které odvádí populace našeho dobitého města.)

Nezapomeňte , server DELPHI , kontakrujte naše náboráře Hassanka, Overlama, Flamea
Hassanka
First Blood

Odeslat příspěvekod Cen75 11. 11. 2010 09:43

Mikroplatby moc nemusím...
Cen75
First Blood

Odeslat příspěvekod Lo!Zza 11. 1. 2011 22:07

Jde nekdo do toho DC Universe Online?
"U mě je problém..." - PC

for teh lulz
Lo!Zza
Dominating
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 11. 1. 2011 23:54

Já si počkám na SW: Old republic..
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polimorf 23. 1. 2011 20:55

Hassanka píše:Zkuste taky Atlantica Online,
http://atlantica.ndoorsgames.com/center/default.asp
Je to FREE, penize utratite pouze v Item malu za dekorace a jine bonusy.....


Tak jo koukl jsem se na stránky a rozhodl jsem se to stáhnout už to frčí. Doufám že mě nezklame.

Hrál jsem už metin2 (přišla mi jako moc pro malé parchany) a před tim 4story tu jsem musel ukončit jelikož mi daly BAN (přišla mi zpráva a když jsem ji otevřel tak se i automaticky napsal do dizkuze odkaz na stránku s hackem (a stejně nefungoval))
Tak už se těšim ještě 17 min..
Nej hra je HALO (jen se mi ho nedaří znovu stáhout)
Facebook je zlo všichni kdož skončí jako trosky
polimorf
First Blood
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rexeos 4. 4. 2011 18:28

ad Atlantica: hra je sice zadarmo, ale bez Blessing license a Teleportation license u hry prosedis obrovskou spoustu casu nemluve o tom, ze po stem lvlu je hra bez Blessing license velmi obtizna. Zaplatis cca 400korun mesicne
ad vsechny free hry: v podstate jakakoliv f2p mmorpg a jeji end-game vyjde draz, nez kdyby clovek platil kazdy mesic deset dolaru ci euro. Znam jednoho hrace, ktery za 10 mesicu hrani zaplatil 5000euro. Jinak hodne end-game f2p hracu plati cca 50-100 euro mesicne, aby v PvP byli dobri ci prumerni a ne podprumerni. Co se tyce PvE pak hrac kvuli end-game hrani zaplati i tak cca 50 euro.
Rexeos
First Blood

Odeslat příspěvekod .soul 16. 6. 2011 17:22

Zkoušel tu někdo ten Rift?
Koukám na tabulky a vypadá to, že odtamaď hráči moc neodchází, což je u MMO hlavní ukazatel kvality... Asi to prubnu...
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod David Sláma 17. 6. 2011 00:22

Rift: Vykradené WoW a několik dalších MMORPG. Aktuálně se těší na prodaný miliontý kus, takže tam může být aktivních tak 600 až 800 tisíc lidí, odhaduji.

Má to povedenou grafiku, výborný interface, dobrou hudbu a ozvučení. Souboje jsou trošku pomalejší než ve WoW, obtížnostně srovnatelné. Rifty a invaze jsou dobré - víceméně náhodně se objevují rifty a z nich pak pobíhají po mapě potvory, občas si člověk musí vymlátit tzv. foothold od potvor, aby mohl vůbec odevzdat quest. Díky tomu ta hra není tak statická, jako MMORPG bývají.

Povolání jsou jen čtyři, ale díky soulům je spousta specifických kombinací v rámci daného povolání - navíc se dají role snadno přehazovat a není problém si vydělat na tři, čtyři sloty pro specy.

Talentové stromy jsou bohaté, nicméně obsahují věci, které z WoW naštěstí už vyhodili (5bodový talent, aby měl člověk o 5 % vyšší něco apod.). Ale na každém levelu postava dostane jeden nebo dva talentové body, takže se hráč v buildu může vyřádit.

Moc se mi ale nelíbí zpracování skillů, jsou takové málo zapamatovatelné, málo specifické - něčím opravdu zajímavých je několik soulů (bard, archon, chloromancer, justicar), zbytek je takový generický, i když pár dobrých nápadů se najde a po chvilce zkoušení si hráč najde něco, co si oblíbí.

Transport a obecně pohyb je ve srovnání s WoW mnohem komplikovaněší. Teleportační místo je jen jedno na každé, docela velké lokaci, pohyb po vlastních je zdlouhavý a s ohledem na větší hustotu potvor nebezpečnější (navíc potvory snadno postavu sestřelí z mounta). Naopak jednoznačně povedené je craftování - vyrábí se užitečné věci a interface je k tomu hodně user-friendly.

Zkoušel jsem různá povolání a souly, clerica mám na tuším 41. úrovni, a to jsem s ním dělal castera, melee dps, healera i tanka (aktuálně mám druid/shaman build na levelování, sentinel/purifier na heal a justicara na tankování). Dělal jsem questy (cool), zkoušel dungeony (klasika), blbnul s riftami a invazemi (novinka, takže baví), PvP jsem nezkoušel. Je to takové napůl WoW, napůl neWoW, rozhodně tomu chybí větší hráčská základna, naopak komunita je vcelku příjemná. Za zkoušku stojí - když ne nic, tak jako povedené singleplayer RPG.

Klidně odpovím na případné dotazy.
David Sláma, editor časopisu Computer
Failure is not an option. | Ignorantia iuris non presumitur nec toleratur.
David Sláma
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 17. 6. 2011 05:53

Dik, vypada to zajimave...
Nejradeji bych se vratil k EQ2, kde jsem nechal nejakych 1500 hodin, ale oni to tak prevorali, ze bych se to stejnak musel ucit znova, takze radsi zacnu uplne novy MMO...
.soul
Rampage
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků